• Arama

Sahil Modasına Ayak Uydurmak İçin 5 Öneri

Baharın gelişini yeni karşıladığımız şu günlerde ısınan hava tatil rüzgarını da beraberinde getirdi. Günler uzayıp güneşle biraz daha vakit geçirmeye başladıkça sahil kaçamaklarını her zamankinden daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Yeni sezonun getirdikleri vitrinlerdeki yerini almaya başlamışken alışveriş listenizde ufak bir kaçamak yapıp rotanızı yaz mevsimine çevirebilirsiniz. 

Geçmişin ikonik parçaları bu sezon oldukça sık karşınıza çıkabilir ve sezonun anahtar kelimesi “kuralsızlık” size her zamankinden fazla seçenek sunacaktır. Romantik 50’lerden göz alıcı 80’lere kadar uzanan yeni yaz dönemi hiç olmadığı kadar deneysel ve eğlenceli trendleri bir araya getiriyor.

Bu sezon tamamen yeni kararlar alıp stilinizde radikal değişimlere gidebilir ya da ufak detaylarla iddiasız farklılıklar yaratabilirsiniz. Özellikle yumuşak geçişleriyle pastel tonlar, size bu konuda yardımcı olabilir. Eğer birinci gruba dahilseniz 80’ler, getirdiği metalik yansımalar ve parti ruhuyla birlikte cesur adımlar atmanızı sağlayabilir. 

Her zaman güvenle tercih edebileceğiniz asil siyah ise sarsılmaz yerini koruyarak her mevsimi domine etmeye devam ediyor. Gündüz programlarınız için biraz farklı tercihlere yönelseniz de yaz akşamları için siyah vazgeçilmez kurtarıcınız olacaktır.

Özetle her sezon olduğu gibi bu sezonda akışta kalarak dilediğiniz trendi kendi stilinize göre yönetebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.