• Arama

Jimmy Choo x Off-White Kapsül Koleksiyonu

Jimmy Choo ve Off-White işbirliği ile hazırlanan 2018 yazının en iddialı ayakkabı koleksiyonu, 11-29 Nisan tarihleri arasında Off White x Jimmy Choo Pop Up butiği ile Beymen Zorlu Center’da. 

jimmy Choo off white

Jimmy Choo hayranlarından Prenses Diana’ın zarif stilini ünlü tasarımcı Virgil Abloh’un estetiğiyle tamamlayan koleksiyonda dokuz farklı model yer alıyor. Doksanlı yıllara imza atan derileri, bugünün prensesleri için yeniden yorumlayan ayakkabılar; plastikler, tüller ve egzotik çiçekler ile buluşarak defile sahnelerini gerçek hayata taşıyor.

jimmy Choo off white

Modern prenseslerin ‘sihirli ayakkabısı’ Claire, Elisabeth, Anne ve Frances Jimmy Choo’nun klasik ve feminen stilini yeniden tanımlıyor. İkonik Lance modelinin yumuşak PVC ile kaplandığı koleksiyonda, çizmeler de PVC veya tüle bürünürken, sivri burunlu saten stilettolar ise plastikle sarılıyor. 

jimmy Choo off white

Claire

jimmy Choo off white

Elizabeth

Doksanlı yıllarda stil belirleyici olan feminen fiyonk, Off-White x Jimmy Choo koleksiyonunda daha da büyüyor. Yeni lüksün tasasız tutumunu yakalayan Mary, yüksek topuğu ve akışkan formlu fiyongu ile gündüzden geceye şıklık katıyor. 

¨Jimmy Choo’nun doksanlı yıllara imza atan derileri, bugünün prensesleri için yeniden yorumlanıyor¨

Koleksiyonun en ihtişamlı modeli Victoria ise, şelale gibi dökülen damla şekilli kristallerle göz kamaştırıyor. Polar beyaz napa veya çiçek desenli kumaş alternatifleri sunan kar çizmesi Sara, ikonik topuğu ile dikkat çekiyor. Off-White x Jimmy Choo koleksiyonu, markanın gözde modelleri Jane ve Charlie’yi de yeniden yorumluyor. Logo baskılı bantlar ile ayağı ve bileği saran ayakkabıların siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunuyor. 

jimmy choo off whitej

Jane

jimmy Choo off white

Sara

jimmy Choo off white

Victoria

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.