• Arama

2018 Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü’ne yaklaştığımız bu günlerde, herkesin aklında, “Bu sene ne alsam?” sorusu olduğunu tahmin ediyoruz. Her ne kadar bir öpücük onlara yetse de kalıcı ve hayatlarını kolaylaştıracak hediyelerle sürpriz yapmanız babanızı çok mutlu edecektir. Hediye alışverişine çıkmadan önce babanızın stiline göre bir araya getirdiğimiz hediye seçeneklerine göz atın deriz.

Sportif Babalara
İş ve günlük hayatında spor tarzından ödün vermeyen babanıza her kıyafete uyan bir sneaker alabilirsiniz. Klasik erkek çantası algısını kıran spor bir çanta, bileklik ve güneş gözlüğü de ideal seçeneklerden. 

 

Yoğun Tempoda Çalışan Babalara

İş temposuna tamamen kendini kaptırmış çalışkan babanıza hem bilgisayarını hem de işine dair başka eşyalarını koyabileceği bir çanta, şık bir defter veya kalem hediye edebilirsiniz. Her yere rahatlıkla taşıyabileceği ekstra hafif tablete de eminiz ki çok sevinecek. İş hayatının içinde kaybolan bu babalar için cüzdanın hayatlarındaki en önemli eşyalardan biri olduğundan emin olabilirsiniz. Özellikle de bu cüzdanlar, George Hogg ikonik metal kutusuyla hediye gelirse iki kat daha mutlu edeceği kesin.

 

Ekstra Bakımlı Olan Babalara

Evet, çoğu erkek bakımına özen gösteriyor ama bazıları cilt temizleyicisinden nemlendiricisine her bakım ürününü düzenli kullanıyor. Sizin de babanız cilt bakımına ekstra özen gösteriyorsa, aşağıdaki ürünler tam ona göre!

 

Klasik Stile Sahip Babalara

Babanız her daim klasik tarzını koruyorsa, ona alabileceğiniz en iyi hediye aksesuarlar. Mendil ve kol düğmesi her klasik stile sahip olan erkeğin kullandığı aksesuarlardan. Dolayısıyla oldukça risksiz bir hediye seçeneği. Ayakkabı almayı tercih ederseniz beraber takabileceği bir şapka da almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca imza kokusu olabilecek bir parfüm de hediye edebilirsiniz.

 

Seyahat Etmeyi Seven Babalara

Babanız yeni yerler keşfetmeyi seviyor ya da iş dolayısıyla sık sık seyahat ediyorsa, bu listemiz onu çok mutlu edecek! Kişisel bakım ürünlerini koyabileceği bir çanta, uzun uçak yolcuklarında rahat uyuyabilmesi için bir boyun yastığı, canı sıkılmaması için keyifli bir kitap, dışarıdan herhangi bir ses geçirmeme özelliğine sahip kulaklık ve tabii ki valiz, uygun seçenekler. 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.