• Arama

İsme Özel Tasarımlar Valeron ile Teknelerde

Üstün kalite anlayışının yanı sıra şık ve zarif koleksiyonlarıyla da düşlere ilham veren Valeron, ürünün üzerinde nakış veya desen isteyenler için kişiye özel üretim yaparak ayrıcalıklı bir stil sunuyor.

Tekneleri yaşayan bir ev gibi düşünürsek, onların da tekstilde bir takım temel ihtiyaçları olduğu söylenebilir. En özel ve keyifli yaşam alanları olan tekneler için Valeron, kişiye özel hizmet sunuyor. Yalın ve zarif detaylar içeren Valeron koleksiyonunda nevresim takımı, pike ve dekoratif yastık bulunurken, misafirlerini teknede şık bir sofrada ağırlamak isteyenlere özel Amerikan servisi, masa örtüsü ve peçete takımları da sunuluyor. Ayrıca banyolar için havlu, bornoz ve terlik koleksiyonu teknelere özel sunulan ürünler arasında yerini alıyor. Koleksiyonda öne çıkan beyaz fon üzerine mavi, kırmızı, pudra ve pastel tonlarındaki çizgi detaylarına sahip nevresim takımları, peçeteler, havlu ve bornozlar teknelerde de zarafetin temsilcisi oluyor.

Özel üretimler, tekne yaşamını kişiselleştiriyor…

“Kişiye özel” dikim anlayışı ile Valeron, teknelerde de eşsiz tasarımlara imza atarken, tekne sahiplerini özel hissettirecek tasarımlar hayata geçirerek onlara kişiselleştirilmiş ürünler sunuyor. Her bir teknenin tasarımı birbirinden farklı olduğu için kişilerden gelen talepler de buna paralel olarak farklılık gösteriyor. Sipariş üzerine verilen ölçülere göre ve “Kişiye özel” üretilen nevresim takımlarının yanı sıra havlu ve bornozlar da kişinin tarzını yansıtacak detaylarla birleştirilerek özgün desenler deniz yaşamına taşınıyor. İsim, amblem ve teknesinin adını yastık, nevresim veya banyo grubu ürünlerine taşımak isteyenler, renk ve desen seçiminin yanı sıra istenilen ölçüde kendilerine özel Valeron ürünlerine sahip olabiliyor. 

Uçsuz bucaksız denizlerde “Mavi Yolculuk” planı yapan tekne sahipleri, teknesinde şık, kaliteli ve özellikle kendi zevkini taşıyan tekstil ürünlerine sahip olmak için, Valeron’un Zorlu Center mağazasına uğrayabilir ve seçkin koleksiyonlara göz atabilir.

Valeron Zorlu Center; Meydan Katı No: 147 (Raffles Arcade)

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.