• Arama

Four Seasons ile Lüks Dünya Turu

Dünya’nın en lüks otel zincirlerinden biri olan Four Seasons Hotels and Resorts, 2019 yılında kendine özel uçağıyla “World of Adventures” adında bir dünya turu yapacağının haberini verdi. Bu dünya turlarına ilk olarak 2012 yılında başlayan otel, uçak ve yolcu kapasitesini artırarak gittikçe daha yüksek konforda bir tur sunmaya başladı.

23 Ekim 2019’da başlayıp 15 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek 24 günlük turun içerisinde, 8 destinasyon bulunuyor. Sırasıyla Seattle, Kyoto, Bali, Seyşeller, Ruanda, Marakeş, Bogota, Galapagos Adaları ve Miami’ye gidecek olan lüks uçak, misafirlerinin en rahat edecekleri şekilde dizayn edilmiş. Geniş aralıklı yatırılabilen koltukları, geniş lavaboları, internet bağlantısı, kişiye özel verilen iPad’leri, yine kişiye özel verilen dışarıdan ses geçirmeyen kulaklıkları, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü ekibiyle, kendinizi oteldeki kadar rahat hissedeceksiniz.

Amerika, Asya ve Afrika kıtalarının en güzel lokasyonlarını görme şansını yüksek konforda sunan turda, Galapagos Adaları’nı 3 gün boyunca Four Seasons özel gemisiyle gezeceksiniz. Dünyanın en iyi sahillerine sahip olan Bali ve Seyşeller’i keşfedip, Ruanda’ya giderek gorilleri yaşamını yakından görme şansı yakalayacaksınız. Marakeş’in egzotik yerlerinde gezip oraya özel tekstil alışverişi yapabileceksiniz. Ayrıca Amerika’nın güneyinde bulunan Bogota’da, Latin dansları dersine gidebilecek, oraya ait meşhur “Paloquemao” pazarını gezebilecek ve Kolombiya kahvesinin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz!

Çok yönlü bir gezi olan “World of Adventures” kişi başı her şey dahil 143.000 Dolar. Yerinizi ayırtmanız için sitede bulunan “book your seat” kısmındaki bilgileri doldurmanız yeterli.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.