• Arama

2018 Venedik Film Festivali Saç ve Makyaj

Ünlülerin akın ettiği Venedik Film Festivali’nin kırmızı halısında, şık kıyafetleri birbirinden güzel saç makyaj görünümleri tamamladı.

Barbara Palvin

Barbara Palvin, sezonun en trend saç stillerinden biri olan tepeden toplanmış topuz modeliyle karşımıza çıktı. Makyajını ise simli far, dolgun kirpikler ve kırmızı rujla tamamladı.

Naomi Watts

Sezonun en trend kesimlerinden bob’un en çok yakıştığı isimlerden biri, Naomi Watts. Doğal bir su dalgası yaptığı saçları, simli göz makyajı, pembe allığı ve dudak parlatıcısı ile mükemmel görünüyordu.

Sara Sampaio

Sara Sampaio, 90’ların en trend saç modellerinden yarım at kuyruğunu sevenlerden. Saçlarını dalgalı kullanmayı tercih eden Sara Sampaio, makyajda sadelikten yanaydı. Kuyruklu bir eyeliner çekip, ten ve dudakta yok gibi makyaj yapmış.

Mia Goth

Mia Goth, geceye damga vuran isimlerden biriydi. Yapıştırıp topladığı saçları, kirpiklerinin ön planda olduğu göz makyajı, şeftali tonlarındaki yanakları ve kıpkırmızı rujuyla kusursuz bir görünümdeydi.

Greta Ferro

Kaküllü bob saçına iyice hacim kazandırılmış şekilde boy gösteren Greta Ferro, 80’ler rüzgarını kırmızı halıda estirdi. Makyajında kırmızı ruj ön plandaydı.

Cate Blanchett

Cate Blanchett, kısa saçlarını geriye doğru yatırıp doğal bir görünümde geceye katılmayı tercih etmiş. Işıltı göz makyajı ve hafif ten makyajı ile göz alıyordu.

Bianca Balti

Uzun saçlarını serbest bırakarıp kulak arkasında kullan Bainca Balti, kaşlarına kadar sürdüğü turuncu farıyla ezber bozan bir göz makyajıyla karşımıza çıktı. Elmacık kemiklerini ön plana çıkartan ten makyajı ve kırmızı rujuyla saçlarının sadeliğini tamamladı.

Berenice Bejo

Lob kesim kaküllü saçlarını kendi halinde bırakan Berenice Bejo, koyu bir göz makyajı yaptı. Göz kapağı dumanlı bir görünümdeydi alt kirpik diplerini de siyah kalem ile belirginleştirdi.

Natalie Portman

Saçlarına hafif dalgalar yapıp serbest bırakan Natalie Portman, koyu tonlardaki göz makyajını pembe allık ve ruj ile eşleştirdi.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.