• Arama

Ritz-Carlton Yatları ile Denizde Lüksü Yaşayın

Dünyanın en lüks otellerinden biri olan Ritz-Carlton, yeni bir döneme imza atıyor. Kendine özel bir yat koleksiyonu çıkaran otel, karada yaşattığı lüksü denize ve okyanusa taşıyor. 2019’da tamamlanacak ve 2020’de ilk misafirlerini ağırlayacak üç yat ile gelenlere unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

190 metre uzunluğunda olan yatlar, 298 kişilik kapasiteye ve kendilerine özel balkonları olan 149 süit odaya sahip. Ayrıca 138 metrekarelik iki adet dublex çatı katı süitleri de mevcut. Güneş banyosu yapabileceğiniz havuz ve güneşlenme alanları, spa, barlar ve Michelin yıldızlı restoranlar yatların en beğeneceğiniz noktalarından. Bu arada, lezzetli yemekleri odanıza söyleyip özel bir akşam geçirmeniz de mümkün.


Denize açılacak ilk yat, ayrı ayrı Akdeniz, Kuzey Avrupa, Karayipler ve Latin Amerika turları yapacak. Ayrıca Capri Adası, Portofino, St. Barths gibi büyük cruise gemilerinin gidemediği küçük yerlere de gidecek.

Detaylara göz atmak ve yerinizi şimdiden ayırtmak için Ritz-Carlton’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer yatların yapacağı turlar henüz belli değil ancak yine aynı sitesinden takip edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.