• Arama

H&M’in Yeni Koku Koleksiyonu

H&M, üç farklı gruba ayrılan ve 25 farklı kokudan oluşan yeni parfüm koleksiyonunun lansmanını duyurmaktan büyük heyecan duyuyor. Koleksiyon, dünyanın önde gelen parfüm evlerinden biri olan Givaudan ile iş birliğiyle oluşturuldu ve mevcut H&M Beauty ürünlerine eklendi. H&M parfüm gardırobu; The Singles, The Reveires ve The Essences isimli üç ayrı gruptan oluşuyor.

H&M parfüm koleksiyonu, herkesin kendine özgü kokusunu bulması için çok çeşitli, kaliteli ve uygun fiyatlı geniş bir yelpazede sunuyor. Kokuların her biri, dünyanın en önde gelen parfüm evlerinden biri olan Givaudan’dan Olivier Pescheux ve Nisrine Grillié ile H&M ekibi ortaklığıyla tasarlandı. Pescheux dünyaca ünlü ve ödüllü bir parfümcü, Grillié ise parfüm dünyasında genç bir yükselen yıldız.

“Tek parça kokulardan çağdaş karışımlara ve değerli içeriklerin kökenini vurgulayan daha nüanslı parfümlere kadar yüksek kaliteli malzemeler üzerine yoğunlaştık. Bu heyecan verici parfüm koleksiyonu için H&M ve ekip arkadaşım Nisrine ile birlikte çalışmak gurur verici.” diyor Olivier Pescheux.

 “Bu proje için H&M ve Olivier ile çalışırken çok ilham verici zamanlar geçirdim. Kapsamlı ürün koleksiyonuna baktığımızda zorlu bir süreç olacağı belliydi, ama sonunda H&M Parfüm koleksiyonunun güzel ve çok amaçlı bir koku senfonisi olduğuna inanıyorum.” diyor Nisrine Grillié.

H&M parfüm koleksiyonu üç ayrı gruptan oluşuyor: The Singles grubu vanilya, çikolata gibi on farklı kokudan oluşuyor. Eau de toilette ve vücut spreyinden oluşan The Reveries, size bir hikaye anlatan veya bir duygu hissettiren Freewheeling, Sparks Will Fly ve Above the Clouds gibi isimlerden oluşan on farklı koku karışımına sahip. The Essences ise daha nüanslı ve karışık beş farklı parfümü kapsıyor. Sandal ağacı, paçuli veya gül gibi yüksek kalitede malzemelerden oluşan Eau de Parfum, roll-on parfüm yağı küçük çanta boylarında sunuluyor. 

“Koku, modanın önemli bir parçası haline geldi ve biz bu kadar farklı kokudan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunacağımız için çok mutluyuz. Müşteriler, sevdikleri ve içselleştirdikleri bir kokuyu bulmak için üç gruptaki farklı parfümlerle oynayabilirler. Bu kendini stilini yaratmak gibi, her zaman eğlenceli ve heyecanlı bir seyahat.” diyor H&M Beauty Konsept Tasarımcısı Sara Wallande.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.