• Arama

2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

2019-2020 sonbahar kış gelinlik koleksiyonlarında etnik desenler ve şeffaf tüller ön plana çıkıyor. Gelinlik modasına yön veren ünlü gelinlik tasarımcılarının sonbahar kış gelinlik koleksiyonunu inceledik.

Oscar de la Renta 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Oscar de la Renta’nın, kültürel etkilerden esinlenerek hazırladığı gösterişli siluetlerden oluşan 2019-2020 sonbahar kış koleksiyonunu saçak ve tüylerden ilham alarak hazırlandı.

Zuhair Murad 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Zuhair Murad’ın, nilüfer çiçeğinden ilham alarak hazırladığı 2019-2020 sonbahar kış koleksiyon, göz kamaştırıyor.

Marchesa 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Marchesa’nın, geleneksel nakışlardan esinlenerek hazırladığı ışıltılı 2019-2020 sonbahar kış koleksiyonu romantizmi yansıtıyor.

Inbal Dror 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Inbal Dror’un, Akdeniz’in denizindeki dalgalardan, gökyüzünde parlayan yıldızlardan, su altındaki mercanların dansından ilham alarak hazırladığı 2019-2020 sonbahar kış koleksiyonu, göz kamaştırıyor.

Pronovias 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Gelinlik modasına yön veren gelinlik markası Pronovias’ın, tüm gelin adaylarına uygun muhteşem gelinlik koleksiyonu, zarif yapısıyla büyülüyor.

Monique Lhuillier 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Monique Lhuillier’in, bahçelerin cazibesinden ve renklerin sıcaklığından ilham alarak hazırladığı 2019-2020 sonbahar kış koleksiyonunda her gelinin stiline uygun gelinlikler bulunuyor.

Vera Wang 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Vera Wang’in, klasik gelinlik algısından uzaklaşarak hazırladığı 2019-2020 sonbahar kış gelinlik koleksiyonu, 14. Kral Louis’den ilham alıyor.

Romona Keveza 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Gelinlerinin düğün günlerinde kusursuz görünmelerinini isteyen Romona Keveza’nın, 2019-2020 sonbahar kış gelinlik modellerini yakından inceledik.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.