• Arama

Hayvanseverler İçin Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Hayvanları mutlu etmek için sadece sevginizi vermeniz yeterli ama neden onları daha çok şımartıp sevgiye boğmayalım ki? Sevimli dostlarınız için birbirinden eğlenceli hediye alternatiflerini inceleyin.

Raw For Us’tan Sağlıklı Ödül Mamaları

Evcil hayvan bakımında dünyada oldukça popüler olsa bile Türkiye’de henüz yeni bilinmeye başlayan çiğ beslenme akımının en başarılı temsilcisi Raw For Us’ın harika ödül mamalarıyle köpeğinizi hem eğitelebilir hem de mutlu edebilirsiniz.

Satın Al

Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği’nin Eğlenceli Ürünleri

Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği, sokakta ya da doğada serbest yaşayan evcil ve yaban hayvanların başta yaşam hakkı olmak üzere tüm haklarını savunmak için, gönüllülük esasıyla kurulmuş bir sivil toplum örgütü. Derneğe sevidkleriniz adına yapacağınız bağışlar ile siz de bu hayvanlara mama ve tedavi sağlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bağışta bulunarak edineceğiniz çanta, broş, seramik bardak ya da tişört gibi ürünleri ise dernek, hediye olarak dilediğiniz isme sizin adınıza gönderiyor. Yani hayvan dostlarımızı sevindirirken; bu manevi değeri büyük hediyeler ile hayvansever dostlarınızı da çok mutlu edebilirsiniz.

Bağış Yap

Sesim Accessories’den El Çizimi Sweatshirt’ler

Ailenizin bir üyesi olan dostunuzu stilinizin de bir parçası yapabilirsiniz. Fatma Gülen Şişmanlar’ın el boyaması olarak, şaşırtıcı derecede birebir olarak yaptığı çizimleri, istediğiniz bir kıyafet üzerine basılabiliyor! OGGUSTO’nun mutluluk editörü Merlot için hazırladığı bu harika parçaya bayılıyoruz!

Satın Al

PET-TURE Yataklar

İki hayvansever iç mimar tarafından kurulan PET-TURE, "hayvan dostu tasarım" mottosuyla, farklı amaçları, ortak kullanımda birleştiren modellerimiz ile, ürünlerimizi evcil hayvanlarınızla birlikte kullanabilme imkanı sunuyor.

Satın Al

Hayvan Dostlarımıza Bağış

Sadece kendi sahip olduğumuz hayvanları değil, özellikle kış aylarında sokakta yaşamak zorunda kalan hayvanları da düşünmeliyiz. Sokaklarda ve barınaklarda aç ve soğukta kalmış tonlarca hayvan bulunuyor. 2019’a mutlu ve karınları dolu girebilmeleri için hayvansever dostlarınız adına mama veya para bağışı yapabilir ve ada özel sertifika alabilirsiniz.

Bağış Yap

Swarovski’den Hayvan Objeleri

Hayvanseverlerin ortak yanı her yerde onlardan izler görmek değil mi? Swarovski’nin birbirinden şirin hayvan objeleri harika bir hediye alternatifi.

Collare Sleepy Cat Yakalık

Gardıropların vazgeçilmez parçası olan beyaz gömleklerinize stil katabileceğiniz Sleepy Cat yakalıklar kedisiz olmaz diyenler için ideal!

Wuufbox’tan Spa Kartı

Spa deneyimini sadece insanların sevdiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Wuufbox’tan hayvan dostlarınıza Spa günü hediye edebilirsiniz.

Happy Nes’ten Rengarenk Tasmalar

100cm ve 120cm olmak üzere iki farklı boy seçeneği olan el yapımı Happy Nes tasmalar canlı renkleri ile yürüyüşlere hava katıyor. Suya dayanıklı olan tasmalar aynı zamanda dolanma yapmıyor ve kilitli kancalar sayesinde köpeğin tasmadan kurtulmasını engelliyor.

Satın Al

Dali’s Pet’den Komik Künyeler

Dali’s Pet’ten sipariş verebileceğiniz komik künyeler neşeli bir hediye alternatifi. Boyutlarını seçebileceğiniz künyelerin arkasına isim ve numara yazdırmak da mümkün.

Satın Al

iFetch’ten Top Fırlatıcısı

Bir gün ödev yapmaya çalışırken köpeğinin oyun oynamak istemesi yüzünden konsantre olamaması akabininde ortaya çıkan iFetch, otomatik olarak top fırlatan bir oyuncak. 3 metre, 6 metre, 9 metre olarak 3 farklı atış uzaklığına ayarlanabilen iFetch özellikle tembel günleriniz için ideal bir hediye.

Satın Al

Coucou’dan Yağmurluklar

Sabah akşam dört ayaklı dostunuzu dışarıya çıkarmak bazen zor olabilir. Özellikle yağmurlu günlerde hem onun ıslanmaması hem de modaya ayak uydurması için Coucou’nun sevimli yağmurlukları ideal.

Satın Al

Lepus’tan Kedi Tırmalama Oyuncakları

Lepus’un tırmalama aparatı bulunan eğlenceli kedi evleri, hem koltuklarınızı koruma altına alabilecek hem de kedinizi mutlu edecek bir armağan.

Satın Al

Umbra’dan Dekoratif Fishhotel

Zevkli tasarımlarıyla dikkat çeken Umbra’nın balık oteli konseptli akvaryumu evinize dekoratif bir hava katarken balıklar içinde neşeli bir yuva olabilir.

Satın Al

H&M’den Renkli Kazaklar

3 farklı bedende satın alabileceğiniz rengarenk yılbaşı kazakları ile sevimli dostlarınız ısınırken, yılbaşı ruhunu da benimseyebilir.

Satın Al

Berlin Pet Bakery’den Lezzetli Atıştırmalıklar

Kişiselleştirilmiş ve köpek sağlığına zarar vermeyen kutlama pastaları, özel kurabiyeler ve atıştırmalıklar sipariş verebilirsiniz.

Satın A

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.