• Arama

Erkekler İçin Hediye Önerileri

‘Erkeklere hediye almak zordur’ klişesini bir kenara bırakmanıza yardımcı olacak yılbaşı hediye önerilerimize göz atın.

Kaşmir Atkı

Kaşmir bir atkı herkesin dolabında bulunması gereken yatırım parçalardan! Brooks Brothers’ın farklı renk seçenekleri bulunan kaşmir ve ipek karışımı atkıları hem sıcak tutarken hem de stilinize renk katabilir.

Satın Al

Otomobil Kitabı

Adeta otomobillere bir saygı kuşağı niteliğindeki The Impossible Collection of Cars, özellikle koleksiyonerlik derecesinde otomobillere tutkun olanlar için harikulade bir hediye olacaktır. ASSOULINE tarafından 20. yüzyılın en nadide otomobilleri arasından yapılan bu derleme kitapta ünlü otomobiller kadar ünlülerin otomobillerine de yer veriliyor.

Satın Al

Kaşkol

Kolaya kaçılmış bir hediye gibi görülse de kaşkol, doğru ve incelikli bir seçim yapıldığında oldukça şık, kullanışlı ve sevindirici bir hediye olabilir. Alessandro Michelle direktörlüğünde marka mirasını ve arşivlerindeki zenginliği gün yüzüne çıkaran Gucci’nin monogramlı ve iki yönlü bu modeli gibi.

Satın Al

Paul Smith Kol Düğmesi

Söz konusu kol düğmesi olduğunda, tasarımındaki esprili dil açısından kimse Paul Smith’in eline su dökemez. Yılbaşında bir erkeğe alınabilecek resmi ve bir o kadar eğlenceli tek hediye, diyebiliriz.

Satın Al

Olmazsa Olmazları Birleştiren Bir Kutu

Erkeklerin en sevdiklerini bir kutuda toplayan Gizevents’in muhteşem tasarımları, en güzel hediyelerin başında geliyor. En özel anlarda keyiflerin yerine gelmesini sağlayan bu üçlüyü mutlaka sevdiğiniz bir erkeğe hediye edin.

Satın Al

Laptop Çantası

Çağımız insanının neredeyse bedensel bir uzvu haline gelen laptopları kullanmanın en zor tarafı, onlar için güzel bir çanta bulmak. Bunun için 1935’ten beri deri işçiliğini ustalıkla yürüten İtalyan Montblanc’a güvenebilirsiniz.

Satın Al

Tıraş Seti

Doğru ürünler kullanıldığı takdirde her gün tıraş olmaktan hiçbir erkek şikayet etmez. Eğer yakınlarınızda tıraş olmaktan hoşnutsuz bir erkek varsa, onu Proraso’nun klasik tıraş seti ile tanıştırmak için yılbaşı mükemmel bir zaman!

Satın Al

Yüksek Tasarım Kitabı

Eğer yılbaşında hediye alacağınız kişi yüksek bir tasarım zevkine sahipse; süperyatlar, özel jetler ve  yazlık evler hakkında özel bir ilgisi varsa ona bu alanda dünyanın en iyilerinden Londralı Winch Design özelinde derlenmiş bir kitap hediye edebilirsiniz. Multidisipliner bu stüdyonun uzmanlık alanına giren her konuya bir sanat eseri gibi yaklaşmasına hayran kalacağından eminiz.

Satın Al

Bang & Olufsen Kulaklık

Müzik dinlemeyi seven bir erkek için kulaklıktan daha iyi bir hediye olamaz. İyi bir kulaklık içinse bakmanız gereken yer, teknoloji ve tasarımı en zarif şekilde bir araya getiren Bang & Olufsen. Hediyenizi spor yapan, sürekli hareket halinde biri için alıyorsanız kulak içi modelleri; dinlenirken veya sahilde yürüyüş yaparken müzik dinlemeyi seven biri için alıyorsanız kulak üstü modelleri tercih etmenizi öneririz.

Kahve Seti

Kahve içmeyi seven biri için evde güzel kahve yapmak büyük bir keyif olmalı. İdeal ısıyı ve yoğunluğu buluşturan zarif tasarımı ile TOAST Living bakır kahve seti, kontrollü ve lezzetli kahveler konusunda kafein seven erkekleri bu yılbaşında mutlu edecek.

Satın Al

İmza Bir Parfüm

Erkeklerin burunları iyi koku alır ve 90’ların sonundan beri Chanel Allure Home ile tüm erkeklerin koku hafızalarında kendine mutlaka yer bulmuştur. Notalarında kişniş, kara biber ve Venezüela tonka reçinesi olan bu ikonik koku, nesiller geçse de asla eskimeyecek.

Satın Al

Deri Ciltli Defter

İngiltere’nin batı kıyısında tamamen el işçiliği ile üretilmiş James Purdey & Sons imzalı A5 boyutunda defter, deri ile ciltlendirilmiş. İçinde kalem koyma bantı da olan defterin kağıtları da iyi kalitede ve bittiği zaman doldurulabiliyor.

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.