• Arama

Evde Mükemmel Bir Yılbaşı İçin Öneriler

Son zamanlarda evde geçirilen yılbaşı programları arttıkça, evinizde mükemmel bir şekilde yeni yıla girebilmeniz için önerilerimizi sıraladık.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Sokaklar, vitrinler yeni yıl için hazırlanırken siz de evinize minik dokunuşlarla yılbaşı ruhunu getirebilirsiniz. Yılbaşının habercisi olan kozalakları, kurdeleleri, çamları, göz kamaştırıcı ışıkları, yeşilin ve kırmızının sıcak tonlarını evinizin belirli köşelerinde kullanarak evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. 

Stil Sahibi Yılbaşı Sofraları Yaratın

Şık bir yılbaşı sofrası tasarlayabilmek için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünmelidir. Her şey birbiriyle uyumlu, masalsı bir ahenk yaratmalıdır sofranızda. Tabakların arasını süsleyen çam dalları, mumlar, tavandan asılmış süsler, kozalaklar, yaratıcılığınızı yansıtan masa kartları ve çeşitli minik detaylarla yılbaşı sofranızı davetlileriniz için unutulmaz kılabilirsiniz. İşte karşınızda 5 farklı stilde kurgulanmış aurası yüksek 5 farklı sofra ve bu sofralardan ilham alabileceğiniz pratik ipuçlarını inceleyin.

Mükemmel Yılbaşı Menüleri Hazırlayın

Yılbaşı denince akla gelen ilk şey muhteşem pişmiş bir hindi! Divan Restoranları’nın bir klasiği haline gelmiş olan çıtır çıtır ve lezzetli hindiyi sipariş verebilir veya lezzetli yılbaşı menüleri hazırlayan catering firmalarının, yeni yıla özel menülerinden ilham alabilirsiniz.

Ünlü Şeflerden İlham Alın

Ünlü şeflerin yılbaşı tarifleriyle tüm misafirlerinizin başını döndürecek havalı bir sofra kurmaya ne dersiniz? Yılbaşı tarifleri arayanların imdadına koşan dosyamızda hindiden çorbaya birbirinden şık şef önerileri var.

Misafirlerinizi Mutlu Edecek En Güzel Yılbaşı Hediyelerini Alın

Misafirlerinizi ağırlayacağınız bu özel gecede onlara bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? moda tutkunlarından sanatseverlere, dekorasyon aşıklarından işkoliklere farklı kişiliklere göre alabileceğiniz en özel hediyeleri inleceyin.

Yılbaşı Gecesi İçin Ünlü Makyaj Sanatçılarının Önerilerine Kulak Verin

Yılbaşı gecesi makyajınız için size ilham verecek fikirlerimiz var! Islak ten mat kırmızı dudak görünümünden 70’lerin glam rock etkisine, bronz göz makyajı bordo dudak ikilisinden eyeliner ve Twiggy çizgilerine, sezonun öne çıkan 5 makyaj trendini seçtik ve onları nasıl uygulayacağınızı ünlü makyaj artistlerinden öğrenin.

Yılbaşı Gecesi İçin Saç Stilistlerinden Önerileri Dinleyin

Doğru saç hem size kendinizi harika hissettirir hem de kıyafetinizi ve makyajınızı tamamlar. Yılbaşı gecesi saçlarınızda kendi stilinizden uzaklaşmadan farklı bir görünüm elde etmek istemez misiniz? İşte saç stilistlerinin önerileriyle, yılbaşı gecesi tercih edilebilecek, sezonun trend saç modelleri ve onları uygulamanızı kolaylaştıracak tavsiyeleri öğrenin.

Yılbaşı Gecesinin En Şıkı Siz Olun

Yılbaşı gecesinin en akılda kalanı siz olmak ister misiniz? Geceye damganızı vurabileceğiniz, birbirinden güzel stil önerilerini keşfedin.

Çocuğunuzu Yılbaşına Hazırlayın

Kuralların esnetildiği, yatma saatinin uzadığı yılın bu en özel gecesi için çocuklar ve bebekler için en güzel elbiseleri, ceketleri, paltoları, tulumları ve ayakkabıları listeledik.

En Güzel Yılbaşı Çiçekleriyle Evinizi Süsleyin

Evinizi güzelleştirmek için çiçekler olmazsa olmazınız. Yılbaşı atmosferini daha güzel yansıtabilmek için en özel çiçek tasarımcılarının yılbaşı çiçekleriyle evinizi süsleyin.

Güzel Bir Film Seçin

Yılbaşı gecenize renk katacak, eğlenceli filmlerden izleyebilirsiniz. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için sizlere bir liste hazırladık, mutlaka göz atın!

Eski Yılbaşı Geleneklerini Yaşatın

Gazino kültürünü günümüze taşıyan Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosu Yeni Bi Fest, yılbaşı gecesi YouTube ile evlere konuk oluyor. Yeni Bi Fest’in özel yılbaşı programı “Yeni Bi Yıl” ‘da izleyicileri tam anlamıyla bir müzik şöleni bekliyor. Selami Şahin ve Emel Sayın gibi usta sanatçılar ile Can Bonomo ve Gaye Su Akyol gibi yeni neslin sevilen müzisyenlerinin birlikte sahne alacağı gecede, Asuman Krause ve Bülent Şakrak sunuculuk  yapacak. İzleyenlerin müziğe ve muhabbete doyacağı,  eski yılbaşı geleneklerini yaşatmayı amaçlayan bu programı kaçırmamak için 31 Aralık akşamı saat 20.20’de Yeni Bi Fest’in Youtube kanalını açmayı unutmayın.

 


 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.