• Arama

Seyahat Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Seyahat tutkunlarına özel pratik ve keyifli hediye alternatiflerine göz atın.

Gürültüyü Engelleyen Kulaklıklar

Arka koltukta ağlayan bebek, ön koltukta oturan yüksek sesle konuşan adam ya da yanınızda sürekli konuşan çift. Normal şartlarda uzun uçak yolculuğunu çekilmez kılabilirler ama artık ses engelleme özelliği olan kulaklıklar sayesinde bütün gürültüler bir tuş uzakta. Sevdiklerinizin huzurla seyahat etmesi için mükemmel bir hediye.

Kaliteli Bir Uyku İçin Uyku Maskeleri

Yolda uyumakta zorluk çeken arkadaşlarınız için bu şık uyku maskelerini düşünmez misiniz?

Kitap

Genelde kitapları seyahatlerde okunmak için yanımıza alırız ama bu kitaplar seyahatlere hazırlanmak için yardımcı oluyorlar. Phaidon’un özenle hazırlanmış gurme rehberleri ile leziz bir seyahat planlamasına yardımcı olabilir ya da bir türlü bavula sığmayan arkadaşlarınıza nasıl bavul hazırlanacağına dair tüyolar veren bu kitabı hediye edebilirsiniz.

Güvenli Bir Seyahat

Bir seyahatte insanın başına gelebilecek en kötü şey değerli eşyalarının bulunduğu çantasının çalınması ya da bavulunun kaybolması olsa gerek. Neyse ki artık Bavul takip cihazı ve bluetooth özellikli çanta kilidi ile eşyalarımız her zaman güvende ve kontrolünüz altında.

Kahve Tutkunları İçin

Kahve keyfinden vazgeçemeyen, her kahveyi beğenmeyen bir arkadaşınız mı var? İşte bu ürünler tam ona göre. İster espresso isterse filtre kahve hazırlamak için yanında taşıyabileceği bu hediyelerle artık istediği kahveyi istediği yerde içebilecek.

Şık Mataralar

Seyahatlerini doğaya kaçarak yapanlar için birbirinden şık ve isterseniz üzerine özel mesajınızı yazdırabileceğiniz mataralar güzel bir alternatif olabilir.

Anıları Ölümsüzleştirmek

Akıllı telefonların kamerasıyla yetinmek istemeyenler için, seyahatlerindeki şahane anları ölümsüzleştirecekleri boyutları küçük ama çekim gücü büyük fotoğraf makinaları iyi bir alternatif olabilir.

Seyahat Günlükleri

Akıllı telefonlar ve tabletler çıktı çıkalı deftere not almak unutuldu ama seyyahlar için anılarını ve deneyimlerini not edecekleri defterler halen çok değerli. Birbirinden şık ve fonksiyonel seyahat günlükler, yazmanın değerini unutmamış olanlar için bire bir.

Düzenli Çantalar

Yoldayken kocaman çantanın içinde telefonu ya da tam sıra size gelmişken pasaportunuzu aramak zorunda kaldınız mı? Sık sık yola düşenler için ihtiyaçları olan her şeyin tek bir yerde derli toplu durması çok büyük rahatlık. Fonksiyonelliği şıklıkla birleştiren organizer her seyyahı mutlu eder.

Seyahatte Bakımını İhmal Etmeyenlere

Evdeki bakım rutinini seyahatte de sürdürmek için koca şişeleri bavula sıkıştırmaya  ya da çaresizce otellerin verdikleriyle idare etmeye gerek yok. En iyi markaların seyahat setleri, hayatı yollarda geçenlerin bakımsız kalmamaları için güzel bir hediye alternatifi olabilir.

En İnce Ayrıtısına Kadar Düşünülmüş Seyahatler

Seyahat sevene alınacak en güzel hediye ne olabilir? Tabii ki seyahatin kendisi. İster Avrupa’nın küçük ve bilinmeyen bir şehri ister bir hafta sonu lezzet kaçamağı ister kıtalar arası bir macera ile sevdiklerinize en heyecan verici hediyeyi bu sene siz verin.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.