• Arama

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Şubat ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

Shang Palace’ın Menüsü 5 Yılda İlk Kez Yenilendi

Çin-Kanton Mutfağı’nın İstanbul’daki en iddialı temsilcisi ve Shangri-La’nın imza restoranı olan Shang Palace, Çin Yeni Yılı kutlamaları esnasında yeni menüsünün lezzetlerini sunmaya başladı. Çin’in Kanton ve Sichuan Bölgeleri’nin özel lezzetleri arasında yer alan, refah, bolluk ve iyi şans getirdiğine inanılan çiğ balık salatası Lo Hei Salmon,  Chengdu Mutfağı’nın önemli ve en popüler lezzetlerinden olan, baharatlı sosla kıyılmış et, biber yağı, Sichuan biberi ve taze soğan ile servis edilen Dan Dan Noodle hemen favori olmaya aday tabaklardan. YuXiang tarzı deniz tarağı (YuXiang Scallop), Shang Palace’ta servise başlanan ve Sichuan menüsünden bir yemek olan YuXiang tarzı deniz tarağı menüdeki acı sosuyla ilgi çekiyor. Chengdu Shangri-La ’dan gelen 2 şef tarafından özenle hazırlanan acı sosuyla birlikte pişirilip servis edilen bu tabak kesinlikle denemeye değer.

New York’ta Belgin Aksoy ve Oprah Buluşması

 

Amerikalı ünlü talk show yıldızı Oprah Winfrey, zihin, beden ve ruh dengesi için organize ettiği ‘Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus’ isimli Amerika turuna başladı. Bu alanda lider isimlerin konuşmacı olarak katıldığı turun eski First Lady Michelle Obama‘nın konuk olduğu Brooklyn durağının en ilgi çekici anlarından biri, dünyaya “Global Wellness Dayi kazandıran Belgin Aksoy’un Oprah ile buluşması oldu. Yayınladığı kutlama videosu ile geçtiğimiz sene  Global Wellness Day’e büyük destek veren Oprah Winfrey’le buluşmasında duygusal anlar yaşanan Belgin Aksoy, 15.000 kişiden oluşan seyircinin arasında tek başıma otururken, Oprah’nın Global Wellness Day’den bahsettiğini duyunca, kendi kendime gülümseyip, her birimiz aslında ne kadar güçlüyüz diye düşündüm. Oprah’a desteği için şahsen teşekkür ettiğim an ise, hatıralarımın en unutulmazları arasında yerini alacak” dedi. Belgin Aksoy ayrıca, kısa süre içerisinde global bir etkinliğe dönüşüp 150 ülkede, 7 binden fazla noktada aynı anda ücretsiz aktivitelerle kutlanan Global Wellness Day özel davetiyesini Oprah Winfrey’e vererek, Türkiye’ye davet etti.

Bottega Veneta 2020 İlkbahar Kampanyası

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Bottega Veneta, “Sonsuz Yaz” temasını taşıyan 2020 ilkbahar kampanyasında duygusallık ve yalın lüks kavramlarını yeniden yorumluyor. Bottega Veneta Kreatif Direktörü Daniel Lee ve ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon’un imzasını taşıyan kampanyada ünlü modeller Mica Argañarazand ve Edoardo Sebastianelli’ye, güneş, deniz, sonsuz mavi gökyüzü, karanlıkta parlayan havai fişekler eşlik ediyor. 

RaisaVanessa New York Moda Haftasında

Geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiği NYFW defilesinde Dünya moda çevrelerinin dikkatini üzerine çeken RaisaVanessa, Türkiye’yi moda alanında gururla temsil etmeye devam ediyor. Sonbahar Kış 20/21 Koleksiyonunu, New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios‘da düzenleyeceği defile ile sergileyecek olan markanın esin kaynakları arasında  Marrakesh’in otantik mimarisi, renk harmonisi ile mistik ve egzotik yapısı yer alıyor. Şehrin egzotik yapısına gönderme yapan mor, pembe, çivit mavisi renklerin kullanıldığı koleksiyonda, palmiye ve leopar figürlü özel çizim desenlerinin yanı sıra özel degrade baskılı kumaşlar ile altın bakır gibi renklerde işleme ve aksesuarlar dikkat çekiyor.  

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.