• Arama

Messika’nın Yeni Mücevher Koleksiyonu: Born to be Wild

Baselworld 2019’da tanıtılan Messika’nın 2019 mücevher keoleksiyonu Born to be Wild’ı keşfedin.

Dünyanın en önemli saat ve mücevher fuarların Baselworld 2019’da Messika yeni yüksek mücevher koleksiyonu Born to be Wild’ı tanıttı. Tasarımlarıyla bizleri Vahşi Batı dünyasına götüren markanın kurucusu ve Kreatif direktörü Valérie Messika, bu yeni koleksiyonu oluştururken pozitif duygulardan ve özgürlüğün yarttığı mükemmel histen ilham alıyor. Koleksiyon, lider ruhlu ve özgürlüğüne düşkün kadınları temsil ediyor. Born to be Wild’daki kolye, bilezik, küpe ve diğer parçalar elmas ve değerli taşlardan oluşuyor. Bu değerli taşlar tahta ve tüy ile eşleştirilerek doğadan izler sunuyor.

Koleksiyon kendi içinde beş farklı seri olarak ayrılıyor. İlk seri Bohemian… İsminden de anlaşılacağı gibi bohem bir tarza sahip. Seride bulunan parlak ve armut kesim pırlantalardan oluşan kolye boynu nazik bir şekilde sararken, aynı stildeki yüzükler de parmaklara zarif bir hava veriyor. XXL halka küpeler günümüzün aksesuar trendlerine gönderme yapıyor.

Amazon serisinde tersine çevrilmiş ay şeklinde bir koye bulunuyor. Bu kolye Kızılderililerin resmi törenlerde taktığı, geleneksel “Squash Blossom” kolyesinden ilham alınarak tasarlanmış. Bu serisin yarım ay şeklindeki büyük küpeleri, üzerindeki armut kesim pırlantaları ile gülü ve cesur bir görünüm sunuyor.

Sun Tribe serisinin en göze çarpan parçalarından biri, yağmur damlaları gibi aşağıya doğru sarkan, üzerinde markiz kesim pırlantalar olan kolyesi... Bu kolyenin tamamlayıcısı ile ayn kesimden yaratılan yüzük, bileklik ve küçük küpeler.

Cow Girl serisi, koleksiyonun en göz alıcı parçalarını bir araya getiriyor. Kızılderililerin başlıklarında bulunanan tüylerden esinlenerek yaratılan parçaların üzerinde elmaslar bulunuyor. Kreatif direktör Valérie Messika, her bir tüyün bir cesaret eylemini simgelediğini söylüyor.

Hippie ise koleksiyonun en görkemli kolye, bilezik ve küpelerini buluşturuyor. Sıra sıra dizilmiş pırlanlardan oluşan parçalar son derece zarif bir görünüm veriyor. Şaman’dan ilham alınarak tasaralanan bu seri, kadınların gücüne vurgu yapıyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.