• Arama

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Cildinize göz alıcı bir bronzluk sunacak en iyi bronzlaştırıcı ürünleri bir araya getirdik.

Yaz gelince çoğu kadının isteği mükemmel ve kalıcı bir bronzluk… Güneşe çıkmadan önce kullanacağınız ve etkisini kaybetmemesi için gün içerisinde birkaç kez uygulayacağınız bronzlaştırıcı ürünler, size istediğiniz teni sunmaya hazır. Vazgeçilmeziniz olacak en iyi krem ve yağları listeledik.

Organic Pharmacy Tan Accelerator

Uzun süre güneşe maruz kalmadan güçlü, hızlı ve sağlıklı bronzlaşmak istiyorsanız tercihinizi Organic Pharmacy Tan Accelerator’dan yana yapın. Aktif bitkisel içerikleri ile melanin üretimini artırarak hızlı bronzluk sağlayan ürünü, yüz ve vücudunuz için kullabilirsiniz.

Dior Bronze Body Suncare

Dior Bronze Body Suncare, bronzlaşmanıza destek olurken 15 faktör ile cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor. Ayrıca lekelenmeyi önleyip serbest radikallere karşı savaşıyor. Kalıcı bir bronzluk için melanin üretimini arttırıyor.

Institut Esthederm UV In Cellium Spray 

Güneş ışığının etkilerini kontrol altına alma özelliğine sahip bir teknoloji ile üretilen bu güneş spreyi, güzel bir bronzluk sunarken güneşin tüm faydasını bedeninize almanıza da destek veriyor. Cilt ile muhteşem uyum sağlayan sprey, kullanım kolaylığıyla favori ürünlerden.

Sephora, Illuminating Bronzing Oil

Yağ özleriyle zenginleştirilmiş Sephora’nın bronzlaştırıcı kuru yağı, cildinizi yalnızca bronzlaştırmak ile kalmayıp yumuşak bir doku sunuyor. Cildinizin her zamankinden daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayan yağ, ışıltılı dokusu ile teninizi aydınlatıyor.

Shiseido, Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel

Vücudunuzun sağlıklı ve ışıltı bir şekilde bronzlaşmasını sağlayan Shiseido’nun bronzlaştırıcı kremi, hem teninizin mükemmel bir renge kavuşmasını hem de neme doymasını sağlıyor. Bu kremi yüzünüz için de kullanabilirsiniz.

Sisley, Super Huile Solaire

Bitkisel yaplardan oluşan Sisley Super Huile Solaire, güneşin cilt üzerindeki negatif etkileri olan nemsizlik, ince çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kayıplarının önlenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor. İpeksi yapıdaki transparan yağ sağlıklı bir bronzluk sağlıyor.

Hawaiian, Tropical Tanning Oil

Tropik çiçek ve hindistan cevizi içeren Hawaiian Tropical Tanning Oil, suya dayanıklı olmasıyla kullanımı en kolay olan güneş yağlarından. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından karşı koruyan bu yağ ile istediğiniz bronzluğa ulaşacaksınız. Kokusu ise son derece güzel!

Lancaster, Satin Sheen Oil

Lancaster Satin Sheen Oil, Geliştirilmiş Full Light Teknolojisi ile cildinizde elastikiyet kaybına ve renk bozulmalarına sebep ol an kızılötesi ışınlara karşı cildinizi koruyor. Bronzluğu aktive eden içeriği ile vücudunuza daha hızlı ve kalıcı bir bronzluk sunuyor.

Nuxe, Tanning Oil Low Protection

Yüz ve vücudunuz için kullanabileceğiniz Nuxe 10 SPF Bronzlaştırıcı Yağ, cildinizi hücresel yaşlanmaya karşı korurken sunduğu kusursuz bronzlukla tüm gözleri üzerinize çekiyor. Tüm yaz boyunca ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için plaj çantanızdan ayırmayın.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.