• Arama

Tiffany & Co.’dan Yepyeni Bir Yüzük: Tiffany True

Tiffany & Co.’nun mücevher dünyasında çok ses getiren yeni “Tiffany True” yüzükleri ile tenışın.

Tiffany & Co. geliştirdiği kontürlü elmas kesim tekniği ile Tiffany True’da yüzüğün parlaklığı, ışığı ve kontrastını en üst seviyeye çıkartıyor. Yeni “Tiffany True” tasarımları, Tiffany & Co.'nun ikonik tektaş koleksiyonlarını, Tiffany® Setting mirasının izlerini, geometrik hatları ve modern ustalığı ile bir üst seviyeye taşıyor. 

Şimdi daha modern, daha parlak ve daha ihtişamlı...

Tiffany & Co.’nun Genel Sanat Direktörü Reed Krakoff,  bu yeni ürünü “Tiffany, orjinal Tiffany® Setting ile 1886'dan beri sevgi ve bağlılığın en güzel sembolü oldu. Şimdi ise, Tiffany True'yu eşsizliği, kendine özgü uzman kesimi ile gerçek aşkın en modern ikonu olarak sunuyoruz.” şeklinde ifade ediyor.

Kesim

Tiffany standartları 4 C (color, clarity, cut, carat) kuralının ötesine geçiyor. 4 C kuralındaki netlik, karat ve renk doğa tarafından belirleniyor ve Tiffany & Co. pırlanta kesim ustaları tarafından kesiliyor. Ustalıkla kesilmiş bir pırlanta gerçek anlamda ışıldıyor ve her harekette parlaklığı yansıtıyor. Tiffany & Co.’nun 5 C olarak ifade ettiği eşsiz fark işte burada gizli.

Tiffany & Co. bu yenilikçi kesimle, kendine özgü benzersiz elmas kesme ustalığı ile kreatif tasarımı birleştirdi. Tiffany True’da, pırlanta fasetinde daha fazla katman ortaya çıkarıyor ve yüksek kontrast ve dağınık ışık sayesinde taşın parlaklığı artıyor. Tiffany geleneği çerçevesinde Tiffany True, pırlantanın karat büyüklüğünden ziyade pırlantanın güzelliğini destekliyor. Beyaz pırlanta ile sunulan Tiffany True kesimi, her taşı daha parlak gösteriyor.

Tasarım

Tiffany True tektaş yüzük, minimal tasarımıyla dikkat çekiyor. İkonik T motifi, zarif bir şekilde yüzüğe damgasını vuruyor. Parmağın üzerine tam oturan yüzük halkası, pırlantayla kusursuz bir şekilde birleşiyor. Taşla rekabet etmeyecek şekilde ışığı yansıtıyor ve taşın daha parlak, çarpıcı saf halinde görünmesini sağlıyor. Tiffany True, iki ayrı zevke hitap edecek şekilde hazırlandı. Yüzüğün hem beyaz pırlantalı platin rengi hem de 18 ayar sarı altın rengi bulunuyor.

Sürdürülebilirlik Yaklaşımı

Mücevherlerlere ilham veren doğal dünyayı korumak, Tiffany kültürünün temelinde yatıyor. Sürdürülebilir lüksün lideri Tiffany & Co., mücevherleri taşımaktan gurur duyabileceğiniz bir marka haline gelmek için elmasları ve değerli metalleri etik ve çevresel açıdan sorumlu şekillerde üretiyor Elmaslar onaylanmış bir madenden yolculuklarına başladıktan sonra, en son teknolojiye sahip atölyelerde uzmanlar ve pırlanta kesim ustaları tarafından kesiliyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.