• Arama

2019 Erkek Sneaker Modelleri

Her gardırobun vazgeçilmezi sneakerlar arasında, 2019 yılında öne çıkan erkek modellerini sizler için listeledik.

Minimal Tek Renkler

Her sezonun vazgeçilmezi beyaz sneaker modası, bu sene kendisini tek renk sneakerların arasında gösteriyor. Hem sokak stilinizle hem de şık seçimlerinizle kombinleyebileceğiniz, pek çok farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkan minimalist sneakerlar her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gerekenler arasında yer alıyor.

Klasiğe Dönüş

Zamansız trendler geri dönüyor! Farklı ve iddialı tasarımlardan uzaklaşmak isteyenler için, markalar bu sezonda en klasik modellerini tekrar ön plana çıkartıyor. Converse One Star’dan Vans Old Skool’lara birçok klasiği bu sene sokaklarda görmeye hazır olun.

Süet Şıklık

Tüm sneaker modellerine eklenen süet detayı, bu sezonun en yeni trend parçası. Daha açık renkler ve doğal tonlarda karşımıza çıkan süet sneakerlar bu sene kombinlerinizin en güzel tamamlayıcı parçası olacak.

Neon Işıltı

Ayakkabıda platform topuklar ile karşımıza çıkan 90’lar modası bu sefer de kendini neon renklerle gösteriyor. Adidas’tan Nike’a birçok marka, sokak giyim koleksiyonlarında kullandıkları neon renkleri sneaker modellerine de taşıyor.

Dokuma Tasarımlar

Bu sene özellikle farklı kumaş türlerinin kullanmasından doğan trend çeşitliliğinin arasından öne çıkan bir diğer model, dokuma kumaştan yapılmış sneakerlar. Deri veya kanvas gibi alışılagelmiş seçimlerin dışına çıkan bu modeller, senenin en rahat parçaları arasında yer alıyor.

Kaba Formlar

Geçtiğimiz sezon tanıştığımız kaba formlu çirkin sneaker modası bu sene de trendler arasındaki yerini koruyor. Minimal tek renklerin tam aksine, aşırılıktan yana olan bu modeller, daha koyu renkli ve bot formlu olanlardan canlı renklerle tatlandırılmış sportif formlara kadar pek çok seçenek ile karşımıza çıkıyor.

Teknolojinin Sneaker Modasıyla Buluşması

Hayatımızın her alanında karşılaştığımız teknolojik gelişmeler sneaker modasında da yerini alıyor. Artık ayakkabılarınızı telefonunuzdaki bir app aracılığıyla bağlayabileceğinizi veya gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz, 3D yazıcı ile üretilmiş ayakkabıların var olduğunu biliyor muydunuz? Spor markalarının son yıllarda geliştirdiği bu teknolojik modeller, bu senenin en çarpıcı trendi oluyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.