• Arama

2019'un En İyi Yaz Parfümleri

Bu yazın en yeni ve büyüleyici parfümlerini bir araya getirdik.

Burberry, Her Blossom

Usta parfümör Francis Kurkdjian tarafından yaratılan Burberry Her Blossom, mandalina ve biberli notalarla açılıp, erik çiçeği ve şakayık notaları ile harmanlanıyor. Alt notalarındaki kremsi sandal ağacı ve misk, hafif-meyvemsi kokuya sıcaklık ve derinlik katıyor.

Yves Saint Laurent, Mon Paris Floral

2019 yazının en çarpıcı parfümlerden Yves Saint Laurent Mon Paris Floral; datura çiçeği, beyaz gül, şakayık, yasemin ve manolya gibi floral kokuların narenciye ve şeftalinin ön planda olduğu meyvemsi kokularla harmanlanmasından meydana geliyor. İmza niteliğinde olan parfüm, yaz kokuları arasında favorilerimizden.

Tom Ford, Sole di Positano Acqua

Sole di Positano taze ve odunsu kokuların birleşeminden oluşan bir parfüm. Yenilenen malzemelerin egzotik bir karışımı olan Sole di Positano Acqua’nın üst notasında limon yaprağı, kükürt ve mandalina portakalları, orta notasında yasemin ve portakal çiçeği, alt notasında ise sandal ağacı bulunuyor.

Diptyque, Eau de Minthé

Diptyque’nin en yeni parfümü Eau de Minthé, Yunan Tanrısı Hades tarafından nane bitkisine dönüştürülen Minthé perisinden ilham alınarak yaratıldı. İçeriğinde eğrelti otu, lavanta, gül, sardunya ve nane notaları bulunan parfüm, taptaze kokusuyla tam yazlık.

Prada, Candy Night 

Prada Candy Night, uzun yaz gecelerinde canlı, çekici ve şehvetli bir koku tercih eden kadınları kokusu... İçeriğinde portakal özü, kakao, çikolata, karamel, vanilya ve beyaz misk buluanan parfüm, feminen kokusuyla imza niteliği taşıyor.

Gucci, Bloom Gocce di Fiori 

Gucci Bloom serisinin daha hafif ve daha taze versiyonu Bloom Gocce di Fiori; yasemin tomurcukları, sümbül ve Çin hanımeli notalarıyla cildinde taze ve cesur bir koku isteyen kadınların favorisi.

DKNY Be Delicious

Havuz partilerinden ilham alınarak yaratılan DKNY Be Delicious koleksiyonu; tatlı kokularının yanı sıra mavi, yeşil, pembe şişeleriyle de dikkat çeken üç parfüm içeriyor. Yaz ruhunu taşıyan en güzel parfümlerden! Koleksiyon Ağustos ayında piyasaya çıkıyor.

Miu Miu, Twist 

Yaratıcı ve enerjik kadınları temsil eden Miu Miu Twist, kalp notasındaki elma çiçeği ve bergamotun, sedir ağacı ve pembe amber gibi odunsu notalarla harmanlanmasından oluşuyor. Çiçek ve odunsu kokuların mükemmel uyumunu sevenler için yaratılmış.

Tiffany & Co., Sheer

İkonik Tiffany & Co. Eau de Toilette parfümünün daha büyüleyici bir versiyonu olan Sheer; frenk üzümü, mandalina, ylang ylang, süsen gibi floral notalardan oluşuyor. Teninde taze ve temiz bir his arayanlara özel.

Hermés, Un Jardin Sur La Lagune

2019’un Mart ayında çıkan Hermes’in yeni parfümü, “Jardin” koleksiyonunun en yeni üyesi. Parfüm; manolya, 200 çeşit çiçeğe sahip pittosporum bitkisi, beyaz zambak ve deniz tersesi gibi taze notaların, odunsu kokular ile birleşmesinden meydana geliyor.

Tom Ford, Costa Azzurra Acqua

Yeni versiyonu ile karşınıza çıkan Tom Ford Costa Azzurra Acqua, tuzlu deniz havasını teninize taşıyor. İçeriğinde taptaze limon, ardıç meyveleri, mersin ve selvi yağı bulunan parfüm, aromatik kokuları sevenler için...

Jimmy Choo, Floral

Sofistike, sade ve floral bir koku arıyorsanız Jimmy Choo Floral tam size göre. Taze meyve ve çiçek kokularının misk ile harmalanmasından oluşan parfüm, enerjik kadınları temsil ediyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.