• Arama

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, White Party İle 20. Yılını Kutluyor

Nikki Beach Bodrum’da 6 Temmuz’da gerçekleşecek White Party’de, kesintisiz eğlence, iyi müzik, lezzetli ikramlar ile unutulmaz bir gün yaşanacak.

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi.

Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Dünyada ilk White Party konseptini yaratan Nikki Beach, özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile bu geceyi hafızalara işledi. Bu yıl 20.yılını kutlayacak olan Nikki Beach, Bodrum’da White Party ile Nikki Beach imzası taşıyan müzikleri, eğlenceleri, kokteylleri ve özel sürprizleri ile unutulmaz bir gün yaşatacak. Saat 12:00’de başlayacak ve akşam 21:00’e kadar gün boyu sürecek eğlenceler ve özel sürprizleriyle sizleri bekliyor.

Partinin açılışını Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i DJ Fatih Coşar, progresif tekno olarak tanımladığı özgün müziğiyle yapacak. Partinin ritmi ise İtalyan house müziğin ikili bestecileri Jude & Frank’in latin esintileriyle işlenmiş müziğiyle yükselecek. Jude & Frank’in hemen ardından sahne alacak Dubai ve İbiza’da imza attığı şahane sahne performanslarıyla bilinen ve Brezilya müzik listelerindeki başarılarıyla göz dolduran DJ Darlyy, melodik deep house’u soulful beat ile buluşturduğu ritimleriyle dinleyenlerini dünya müziğine doğru yolcuğa çıkaracak. Dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan ve müziğe olan tutkusuyla tanınan Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i Mert Yenidünya ise müziğiyle unutulmaz anlar yaşatacak.

Nikki Beach’in master şeflerinin özel hazırlayacağı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşayacaksınız. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise eğlencenize parti boyunca eşlik edecek.

Dress Code: Beyaz & Bohem-Şık

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.