• Arama

Saint Laurent ve Bang & Olufsen Hoparlörleri

Saint Laurent ve Bang & Olufsen markasının iş birliğinden çıkan yeni hoparlör tasarımlarına göz atın.

Yves Saint Laurent, Paris ve Los Angeles’ta açtığı yeni konsept mağazalarını kutlamak için ses ürünleriyle ön plana çıkan Danimarkalı Bang & Olufsen markasıyla iş birliği yaptı. Saint Laurent, Bang & Olufsen’ın ikonik hoparlörlerlerine farklı dokunuş ve renkler ekleyerek yeniden tasarladı. Her iki markanın zamansız tasarım vizyonu ile çok şık hoparlörler ortaya çıktı. Limitli sayıda çıkan koleksiyon, satışa sunulduğu andan itibaren çok ses getirdi.

 

 

Fransız lüks moda evi Saint Laurent ve Danimarkalı ses markası Bang & Olufsen iş birliğinden çıkan hoparlörler, hem yüksek ses kalitesi hem de şık tasarımlarıyla müzik tutkunlarının kalbini çaldı. Ayaklı bir tasarımı olan BeoPlay A9 Hoparlörünün ayakları timsah derisiyle kaplandı. Arka yüzü ise gümüş Saint Laurent logosu ile süslendi. BeoPlay H9 Kulaklık, delikli siyah kuzu derisi yastıkları ve oyulmuş alüminyum disk ile zenginleştirilmiş, tamamen siyah bir tasarıma sahip. 14 saate kadar kablosuz müzik sunan kulaklık, bu yeni şık tasarımıyla daha fazla ilgi çekti.

Tok ve gövdeli sesiyle müzik zevkini ikiye katlayan BeoPlay P2 Hoparlörün ön ızgarasında gümüş Saint Laurent imzası bulunuyor. Taşınabilir hoparlörün kayışı ise yumuşak derisiyle dikkat çekiyor. 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.