• Arama

Cartier’nin Yeni Mücevher Koleksiyonu: Magnitude

Cartier, farklı taş türlerini bir arada kullanarak yarattığı yeni High Jewelery koleksiyonu Magnitude’u tanıttı.

Cartier’nin yeni High Jewelery koleksiyonu Magnitude, değerli taşlar ile Yüksek Mücevherat’ta nadiren görünen dekoratif taşların zıtlığından ortaya çıkan bir birleşimden oluşuyor. Cartier, alışılagelmiş tekniklerin yaratıcı fikirlerle harmanlandığı bu beklenmedik birleşimi 20. yüzyılın başlarından beri uygulayarak geliştiriyor. 

Cartier, birlikte kullanıldığı görülmemiş cesur, yaratıcı ve gösterişli materyalleri Magnitude koleksiyonunda bir araya getiriyor. Elmas kuvarsın parlamasını sağlarken, safir, opal ile birlikte göz kamaştırıyor; elmas necef taşlarıyla ışıldarken, pembe elmasa morganit ve mercan eşlik ediyor. Yan yana dizilmiş taşlar; opaklık ile şeffaflık, saf renkler ile göz alıcı nüanslar, toprak ile ışık arasında bir diyalog yakalıyorlar.

Çeşitli renk, taş ve dokulardan oluşan Magnitude koleksiyonu, ikonik Cartier mücevher tasarımlarına adeta bir başkaldırı niteliğinde. Tüm tasarımlarda ışığın gücü hissediliyor ve ışık, evrenin tüm hatıralarını taşıyan taşlar üzerinden parlıyor. Bu parıltılı tasarımlarda dalgalanan ışınlar, kökenlerinin gücünü geleceğe yansıtıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.