• Arama

Gucci'nin Yeni Saat Kampanyası

Gucci, saatleri için tasarladığı yeni reklam kampanyasında el sıkışma kavramından esinlendi.

Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele, markanın saatleri için tasarlanan yeni reklam kampanyasında iki kişi arasındaki en insani ilişkiden, yani el sıkışma kavramından yola çıktı. Sıcak bir kapsayıcılık ifade eden bu hareket, kampanyanın karakterini belirliyor.

Seçim kampanyasına çıkmış karizmatik bir lider figürünü resimleyen fotoğraf sanatçısı Ari Marcoplos, bir dizi tanışma ve selamlama fotoğrafıyla güç imgesini hem tarif ediyor hem de açıklarını ortaya döküyor. Fotoğraflar, aynı zamanda seçim kampanyası gezilerinde liderin karşısına çıkabilecek insanların çeşitliliğini de vurguluyor.

Bu yeni reklam kampanyasında tanıtılan saatler arasında zamanı aşan tasarımıyla Grip ve G-Timeless Automatic modellerinin yeni versiyonları yer alıyor.

İngilizcede “tutma, kavrama” gibi anlamlar taşıyan Grip, saatin bileğe rahatça oturmasını ifade etmenin yanı sıra kaykay sporuna da atıfta bulunuyor: Saat bileği, tıpkı kaykay ayakkabısının kaykay zımpara üzerine yapışması gibi sarıyor. Alessandro Michele, Grip modelini cinsiyet ayırt etmeden tasarladı. Grip tasarımlarından biri PVD sarı altın kasası, saati, dakikayı ve tarihi gösteren üç penceresi ve GG logosu işlenmiş PVD sarı altın bileziği ile öne çıkıyor. Bir diğer versiyon ise çelik kasalı ve değiştirilebilir yeşil timsah derisi kayışlı. 

G-Timeless Automatic versiyonlarında ise çelik kasa, arı motifli siyah oniks taş kadran ve çelik bilezik veya çelik kasa, 18 ayar sarı altın toka, arı motifli mavi lapis taş kadran ve değiştirilebilir mavi lezar kayış seçenekleri mevcut.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.