• Arama

Ağustos Ayında Göze Çarpanlar

Ağustos ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

Flik Flak Going to School Koleksiyonunu Sunuyor

Kalemler açıldı, sırt çantaları hazırlandı – okullar başlıyor! İsviçre yapımı Flik Flak Going To School saatler, çocuklar için saati okumayı öğrenmeyi, en az alfabeyi veya birden üçe saymayı öğrenmek kadar kolaylaştırıyor. Mavi ve yeşil temalardan, gökkuşağı ile donatılmış pembe bulutlara, simli ünicornlardan gülen minik canavarlara pek çok tasarımı barındıran Flik Flak saatler tüm çocuklara hitap ediyor. Altı farklı tasarımıyla Flik Flak Going To School saatler, yeni okul döneminde çocukların vazgeçilmez aksesuarları olacak.

Air France-KLM ve BMW 7 Serisiyle Hem Karada Hem Gökyüzünde Konforlu Yolculuk

Dünyanın lider havayolu şirketlerinden Air France-KLM yolcularına uçuş öncesi ve sonrasında huzurlu, rahat ve ayrıcalıklı bir atmosfer sunuyor. Dünyanın en iyi first class hizmetlerinden La Première ve özel ilginin keyfini yaşatan Business Class servisi yolcularının havalimanı transferlerini BMW7 serisi ayrıcalığıyla gerçekleştiriyor. Bu deneyimden ayrıca Flying Blue Elit ve Elit Plus üyeleri ekonomi sınıfında seyahat etseler bile faydalanabiliyor. Her zaman en iyiyi sunan Air France-KLM, yolcularının transferlerini de aynı konforda sağlamak üzere La Première, Business Class, Flying Blue Elit ve Elit Plus üyelerine Türkiye çıkışlı uçuşları için istedikleri noktadan özel şoförlü BMW 7 Serisi otomobillerle alınarak havalimanı transferleri gerçekleştiriliyor. BMW 7 Serisi’nin sahip olduğu benzersiz teknolojiler ve lüks detayları sayesinde Air France- KLM’in uçuş konforu ve ayrıcalıklı deneyimi hem karada hem de gökyüzünde sunuluyor.

Buddha-Bar Monte Carlo’nun daimi DJ’i, DJ Papa, 24 Ağustos’ya Caresse Bodrum’da!

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile misafirlerine yazın son günlerinde de mükemmel yemek, miksoloji vefarklı uluslararası DJ programları ile benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor. Buddha-Bar Monte Carlo resident DJ'i ve RMC Buddha-Bar Monte Carlo Radio yayın direktörlüğünü yürüten dünyaca ünlü DJ Papa, 24 Ağustos Cumartesi akşamı Caresse Bodrum’da, Buddha-Bar Beach atmosferinde merakla beklenen dünya müzikleri koleksiyonunu paylaşmaya geliyor. 

Sincerely Yogurt’tan Matcha ve Lavanta Lezzeti

Sağlığına özen gösteren lezzet tutkunlarına doğal ve katkısız tatlar sunan Sincerely Yogurt, sıcak yaz günlerinde serin rüzgârlar estirecek. Hem lezzet hem de serinliğe doyamayanların sağlıklı tercihi frozen yoğurtlar yaza iki yeni lezzet; matcha ve lavanta ile “merhaba” diyor. Sincerely Yogurt’un bu yaza damga vuracak lezzetlerinden biri, Japon kültürünün köklü bir geleneği olan matcha. Tam bir antioksidan deposu olan matcha, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, zihinsel ve bedensel enerjiyi artırıyor. Enfeksiyonlara karşı korurken, hafızayı güçlendirip konsantrasyonu iyileştiriyor. Sincerely Yogurt’un bir diğer lezzeti lavanta da lezzetli olduğu kadar sağlığa da faydalı. Lavantanın stres ve kaygı azaltıcı etkisi ile Sincerely Yogurt’un doğal tadı birleşince ortaya muhteşem bir lezzet çıkıyor. Sincerely Yogurt’un yaz lezzetleri; matcha ve lavanta, tatları kadar renkleriyle de cezbedici. Matcha’nın coşkulu yeşili, lavantanın heyecanlandırıcı moru adeta görsel bir şölen sunuyor. Sincerely Yogurt’un bu iki yeni lezzeti, bu yaz damağınıza çok yakışacak.

Yaz sıcaklarında Lavanta Ferahlığı ile serinleyin

SANDA SPA, geleneksel Bali masajına lavanta kokulu serinleten dokunuşlar uyguladığı çok özel masajı Summer Breeze ile sıcak yaz aylarında serinleten bir yolculuğa çıkarıyor. Bu farklı ve özel deneyim, tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan dokunuşlar ile sıcak yaz günlerinde serin bir mola imkanı sağlıyor. Baş ve boyun bölgesine lavanta kokulu soğuk havlularla yapılan dokunuşlar rahatlatıp sakinleştirirken, özel yağlar ile uygulanan masaj, kasların gevşemesine ve cildin güzelleşmesine yardımcı oluyor. Summer Breeze masajı, ruhunuzu, bedeninizi ve zihninizi yenilerken sizlere adeta duyusal bir yolculuğa çıkaracak ve serinleten bir rahatlama yaşatacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.