• Arama

2019 Sonbahar Takı Trendi: Bir Dilek Tutun

Bu sezon Tarot Magic’le dolup taşıyor. Tarot ve kristallerin gizemli ve güçlü dünyasından ilham alan yüzük, bileklik, kolye ve saatleri keşfedin.

Swarovski ile dünyanın en iyi tılsımlarına sahip olabilirsiniz! Sonbahar koleksiyonuyla tüm dileklerinizi gerçeğe dönüştürecek olan Swarovski, Tarot Magic koleksiyonuyla günlük tarzınıza sihirli bir dokunuş yapıyor. Bu sonbahar koleksiyonu, tarot ve kristallerin gizemli ve güçlü dünyasından ilham alıyor. Maça, karo, kupa ve sinek sembollerinin yanı sıra Fatma’nın Eli, sonsuzluk işareti, nazar boncuğu gibi şans getiren semboller tasarımları süslüyor. Koleksiyonda ön plana çıkan yüzük, bileklik, kolyeleri inceleyin ve tasarımlarda bulunan sembollerin çıkış noktasını öğrenin.

Tılsımlı Sembollerin Anlamları ve Swarovski Takıları

Şans getiren tılsımlı semboller ile daime koruma altındasınız. Koleksiyonda kullanılan sembollerin anlamlarının nereden çıktığını ve Swarovski tasarımlarını nasıl süslediğine bakalım. 

Tarot Falı

Tarot, eski zamanlarda Mısır’da bir bilgelik kitabı olan Tora kitabından ortaya çıkar. Ancak okunması yasaklanan bu kitap yakılır ve bunun üzerine bazı bilim adamları Tora kitabındaki bilgileri resim olarak kağıtlara aktarır. Bu resimler, 15. yüzyılda Batı’da biraz değişlikliğe uğrayarak kartların üzerine basılır ve Tarot falı ortaya çıkar. Fal, tüm dünyaya çok kısa zamanda yayılır. Tarot falı, kişinin rahatlamasını, stresten uzaklaşmasını ve dileklerinin hayata geçmesi için odaklanmasını sağlar. Swarovski, Tarot Magic koleksiyonunda Tarot sembollerinin mistik dünyasında kaybolabilirsiniz. 

Advertisement

Tarot Magic Kokteyl Yüzük

Kokteyl yüzük, tarot sembollerinden ilham alınarak tasarlandı. Mavi renkli kristalleri zarif bir şekilde Altın rengi kaplamayla birleştiren tasarım, ayarlanabilir yapıda. Yüzüğün üzerinde maça, karo, kupa ve sinek sembollerinin de olması, tasarıma farklılık katan detaylar.  

Tarot Magic Yüzük Seti

İki yüzükten oluşan bu mükemmel set, göz alıcı kristal pavé ve altın rengi kaplama tasarımla tamamlandı. İster üst üste ister ayrı ayrı olarak takabileceğiniz yüzükler, kombinlerinize gizemli bir dokunuş katıyor. 

Nazar Boncuğu

Nazar boncuğu, yüzyıllardır insanları kötü bakışlardan, kıskançlıktan dolayısıyla kötü enerjiden koruyan bir semboldür. Çoğu kültürde ve dinsel inançta, nazar boncuğu ya da göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilir. Çoğu insan kötü enerjiden korunmak için mutlaka üzerinde bu sembolü taşır. Siz de olumsuz enerjiyi hayatınızdan uzaklaştırmak istiyorsanız, göz figürünün en şık halini Swarovski’de bulabilirsiniz. Çeşitli süslemeler ile figürü farklı bir boyuta taşıyan Swarovski ile tarzınızı konuşturacaksınız. 

Swarovski Symbolic İğneli Küpe

Klasik düğme küpe çifti, korumanın antik bir simgesi olan nazarlık motifinden ilham alınarak tasarlandı. Tasarımda, pembe altın rengi kaplama metal, zarif mavi ve berrak pavé süslemelerle birleşiyor. 

Swarovski Symbolic Evil Eye Kolye

Karma metal kaplamadan oluşan Evil Eye, tarzınıza mükemmel bir hava katıyor. Kolye; biri mavi, siyah ve berrak kristal pavé, diğeri ise pembe altın kaplama metal iki göz motifinden oluşuyor. Kolye ucu koyu mavi kristallerle süslenmiş pembe altın bir zincir üzerinde geliyor. 

Sonsuzluk işareti

Ters sekiz şeklindeki sonsuzluk işareti, sonsuzluk kavramını ifade etmek için kullanılan matematiksel bir semboldür. Ancak her güzel şeyin sonsuz olmasını isteyen bizler, bu matematik sembolünü duygularımızı ifade etmek için kullanmışız. “Sonsuz aşk, sonsuz sevgi, sonsuz güven, sonsuza dek…” Duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek için sonsuzluk sembolü ile tasarlanan Swarovski takılarına göz atın.

Swarovski Symbolic Bileklik

Swarovski Symbolic Bileklik; sonsuzluk düğümü, Fatma’nın Eli ve göz figürü de dahil olmak üzere yedi farklı simgeyle tamamlandı. Koruyucu anlamla dolup taşan bu tasarım, kristaller ile göz alıcı bir hale geliyor.  

Fatma’nın Eli

Fatma, Hz. Muhammed’in kızıdır ve İslam tarihinde önemli bir yeri vardır. Fatma’nın Eli; güç, bereket, dayanıklılık gibi insanlığın en manevi ihtiyaçlarına kucak açan bir semboldür. Çoğu insan hayatında olmasını istediklerini dilerken, Fatma’nın Eli’ne dokunur ya da hayatları her zaman yolunda gitmesi için Fatma’nın Eli’ni üzerinde, bir takı olarak taşır. Swarovski de bolluk ve bereketin her zaman sizinle olması için Fatma’nın Eli figürlü çok şık takılar tasarladı. 

Swarovski Symbolic Motif Yüzük

Fatma’nın Eli sembolüyle karşımıza çıkan motif yüzük, pembe altın rengi kaplama metali, zarif mavi pavé süslemelerle birleştiriyor. Gündüz ve gece kombinlerine rahatlıkla uyarlanabilen kendinizi daima koruma altında hissedeceksiniz! 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.