• Arama

A. Lange & Söhne'nin Yeni Modeli: Little Lange 1 Moon Phase

A. Lange & Söhne, 25’inci doğum günü şerefine, Little Lange 1 Moon Phase modelini görücüye çıkardı.

El oyması beyaz altın ay diski Lange 1’in 25’inci doğum günü nedeniyle beğeniye sunulan Little Lange 1 Moon Phase modelini standart versiyondan ayırıyor. Saatin çapı 36.8 milimetre ve sadece 25 örnekle sınırlı üretiliyor.

Little Lange 1 Moon Phase, Lange 1’in 24 Ekim 1994’te gerçekleşen muhteşem sunumunu akla getiriyor. İki tonlu yıl dönümü modelinin öne çıkan özellikleri arasında beyaz altın kasa, mavi baskılı imler ve mavileştirilmiş çelik saat kollarıyla bezeli som gümüşten gümüşi renkli kadran var. Renk konsepti mekanizmanın karakteristik detayında da tekrarlanıyor: Alman gümüşü kadrandaki mavi kaplamalı rölyef, yıldönümüne uygun biçimde “25” rakamını barındıran büyük tarih göstergesinin kabartmalı tasvirini içeriyor. Saat koyu mavi timsah derisi kayış ve beyaz altın tokayla tamamlanıyor.

Lange 1 ailesindeki tüm elde kurmalı saatler gibi Little Lange 1 Moon Phase de (ilk kez 2017’de çıktı) büyük tarih göstergesi ve UP/DOWN güç rezervi göstergesi içeren asimetrik kadranla donatıldı. Ay evresi göstergesi o denli kusursuz işliyor ki sadece 122.6 yılda bir kez düzeltilmesi yeterli. Grand Little Lange 1 Moon Phase “25th Anniversary” modelindeki gibi bu özel edisyonda da el oyması ay diski mevcut. Altı yıldız ve sayısız küçük nokta, yıldızlı gökyüzünü betimlerken, el baskısı altın aylarla birlikte üç boyutlu gök kubbenin mükemmel bir tasvirini oluşturuyor.

Şirket içinde üretilen ve yüzeyleri titizlikle tamamlanan, parlatılan ve elde dekore edilen kalibre
 L121.2 saatte 21 bin 600 yarı-salınım frekansında çalışıyor ve ikiz büyük yalnızca üç günde bir kurulmaya ihtiyaç duyuyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.