• Arama

Bulgari’nin İkonik Serpenti Motifine Alexander Wang Dokunuşu

Alexander Wang, Bulgari’nin ikonik Serpenti motifini, markanın özel olarak üretilen el çantası için yeniden tasarladı.

Alexander Wang ve Bulgari iş birliğinde hazırlanan, limitli sayıda üretilmiş “Serpenti Through the Eyes of Alexander Wang” isimli yeni el çantası koleksiyonu New York Moda Haftası’nda tanıtıldı.

Bulgari’nin “Serpenti Through the Eyes Of” serisinin ruhu korunarak gerçekleştirilen iş birliği, ikonik Serpenti Forever çantasının ve paketleme konseptinin lüks içinde yeniden yorumlanmasına odaklanıyor. Marka ve tasarımcı, bu zamana kadar hep gözden kaçmış bir detayı alarak koleksiyonun odak noktası haline getiriyor. Bulgari’nin mirasının Wang’in imzası niteliğindeki yüksek-alçak yaklaşımıyla harmanlanmasıyla ortaya çıkan koleksiyon; saat kutusu, toz torbası ve kağıt alışveriş torbası gibi klasik paketleme öğelerini, Bulgari’nin 1950’lerden bu yana kullandığı klasik yılan başı mücevheri ile birleştirerek el çantası kategorisinde yeni ve eğlenceli bir tasarım sunuyor.

“Bulgari bana iş birliği için geldiğinde, günlük yaşantıda lüks harcaması yaparken gözden kaçan bir şeye odaklanarak onu dünya çapında, her yaştan müşteri için arzulanan bir ürüne çevirmek istediğimi biliyordum.”

– Alexander Wang

Serpenti kapsül koleksiyonu, yenilikçi şekillerin eklektik karışımını geleneksel siluetler ile birleştiriyor. Koleksiyon, farklı materyal ve boyutlardan, siyah, beyaz, açık yeşil ve yılan derisi renk seçenekleri altı farklı stil sunuyor.

Koleksiyonun yıldız ürünü olan, iki yılan başı tokasına sahip, askıları çıkarılarak hem el hem omuz hem de bel çantası olarak kullanılabilen parça, yaratıcı tasarım fikirlerini destekliyor. Bu koleksiyon ile ilk defa karşılaştığımız, bir yerine üç yılan başı tokası kullanan tasarım ise adeta tılsımının çekim gücünü katlıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.