• Arama

İstanbul Etkinlik Takvimi: Kasım 2019

Kasım 2019’da İstanbul’da gerçekleştirilecek konserler, kültür-sanat etkinlikleri için etkinlik takvimine göz atın ve hemen biletinizi alın!

İstanbul yepyeni etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayan konserler, biletleri çıktığı hafta tükenen tiyatro oyunları ve birbirinden keyifli festival ve gösteriler, her hafta İstanbul etkinlik takviminde yer alıyor. Sizler de Kasım ayında “Ne yapsak?” diye düşünüyorsanız İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikleri inceleyin ve hemen biletinizi alın!

11 – 18 Kasım 2019 İstanbul Etkinlik Takvimi

İstanbul’dan Saint Pulcheri Konseri

Birbirinden yetenekli üç kadın müzisyenin bir araya gelerek kurdukları müzik grubu İstanbul'dan, 12 Kasım’da hayranlarıyla buluşuyor. Vokalde ve bas gitarda Asena Akan, piyanoda Ayça Daştan ve davul ve perküsyonda ise Nihal Saruhanlı var. Anadolu kültürüne ait türküleri kendi diliyle yeniden yorumlayan grup, konserlerinde sıklıkla doğaçlamalara yer vererek her seferinde değişen melodiler üretiyor.

Tarih: 12 Kasım 2019, Salı

Saat: 20:30

Yer: Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Şokopop Watch & Party : Kan Davası Büyük Final

Türkiye’nin en derin magazin çukuru Şokopop, Türkçe Pop’un iki devi Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu arasında yaşananları incelediği Kan Davası: Yıldız vs. Sezen’in büyük finaline hazırlanıyor. Kavga, polemik, basitlik, skandal ve 90lar Türkçe Pop’la dolu gece, #KendineHas sponsorluğunda gerçekleşecek. Peş peşe gösterilecek 4 bölümlük Kan Davası maratonunun ardından sürpriz şovlar ve 90’ların hitleriyle devam edecek gece, Türkçe Pop’un iki yengeç kadını arasında yaşananların açığa çıkarıldığı büyük final bölümünün gösterimi ile bitecek.

Tarih: 12 Kasım 2019, Salı

Saat: 21:00

Yer: Anahit Sahne Beyoğlu

Rezervasyon / Bilet: Biletix

IKSV 23. İstanbul Tiyatro Festivali

#Hayattersyüz mottosuyla yola çıkan 23. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor! 13 Kasım’da Io tragedyasıyla perdelerini açacak festival, 1 Aralık’a kadar devam edecek. Festival, yerli yapımların merakla beklenen prömiyerlerini ve yurtdışından dünyaca ünlü topluluk ve sanatçıların birbirinden etkileyici gösterilerini içeren dopdolu bir program sunacak. Bu renkli programda yerinizi almak için şimdiden biletinizi alın!

Tarih: 13 Kasım – 1 Aralık 2019

Yer: Çeşitli Mekanlar

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Markus Ribs Canlı Müzik Gecesi

İnsanların kendilerini olmak istedikleri yerde hissedebileceği, kendi hikayeleri olan objelerle dekore edilmiş, Blues ve Led Zeppelin eşliğinde her lezzetin en iyi haliyle sunulduğu bir mekan yaratma hayalinin ürünü olarak ortaya çıkan Markus Prime Ribs Society, canlı müzik eşliğinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Blues müziğin ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak isteyenlere her hafta perşembe günü düzenlenen canlı müzik gecelerini öneriyoruz. Yoğun talep gören mekana gitmeden rezervasyon yaptırmakta fayda var.

Tarih: 14 Kasım 2019, Perşembe

Saat: 19:30

Yer: Markus Prime Ribs Society

Rezervasyon / Bilet: 0212 286 4404

Yak Bunu

Pulitzer ödüllü Lanford Wilson’ın oyunu Burn This, başrollerinde yetenekli genç oyuncular Büşra Develi ve Hakan Kurtaş’ın yer aldığı uyarlamasıyla Toy İstanbul sahnesinde tiyatroseverlerle buluşuyor. Broadway’in Tony ödülüne aday oyun, sezonun en dikkat çeken gösterilerinden biri. 1980’lerin New York’unda geçen oyun, gizemli bir ölümün ardından birbirlerine yakınlaşan iki gencin arasındaki tutkulu aşkı konu ediniyor.

Tarih: 15 Kasım 2019, Cuma

Saat: 23:30

Yer: Toy İstanbul

Rezervasyon / Bilet: Tiyatrolar.com

İstanbul Resitalleri: Nikolai Demidenko

Birbirinden yetenekli “sıra dışı sanatçıları” buluşturan İstanbul Resitalleri, 15 Kasım’da Rus piyano ekolünün uluslararası arenadaki en büyük isimlerinden, efsanevi piyanist Nikolai Demidenko’yu ağırlıyor. 21. yüzyılın en sıra dışı piyanistlerinden biri olarak kabul edilen Nikolai Demidenko; Rus konçertoları repertuvarındaki hakimiyeti ve etkileyici ve güçlü yorumculuğu ile oluşturduğu yaklaşık 40 albümü ile alanının efsanevi isimleri arasında yer alıyor.

Tarih: 15 Kasım 2019, Cuma

Saat: 20:00

Yer: Sakıp Sabancı Müzesi the Seed

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Makaya McCraven

Salon IKSV, neo-cazın efsanevi ismi Makaya McCraven’ı ağırlıyor. Neo-cazı limitlerinin dışına çıkaran McCrayen, caz ve elektronik müzik arasındaki sınırları saydamlaştırıyor. Davuldaki başarısına ek olarak aynı zamanda yapımcılık ve bestecilik de yapan sanatçı, dönemin en gözde beat sihirbazı, hatta birçoklarının tanımıyla bir “beat profesörü” olarak görülüyor. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen 26. İstanbul Caz Festivali’nde sahne alan McCrayen, Salon IKSV’de iki gece üst üste yeni caz deneyimini müzikseverlere yaşatacak.

Tarih: 15 Kasım 2019, Cuma

Saat: 21:30

Yer: Salon IKSV

Rezervasyon / Bilet: Biletix

MIX FESTIVAL presented by %100 Music

Farklı müzik türlerini bir araya getiren Mix Festival’in sunduğu sesler arası deneyim kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek festival, yine birbirinden yetenekli isimleri ağırlıyor. MIX Festival Presented by %100 Music’te sahne alacak isimler arasında Alman, DJ ve yapımcı Apparat; Berlin çıkışlı ikili Booka Shade; bağımsız müzik sahnesinin başarılı isimlerinden Islandman; nev-i şahsına münhasır Ross From Friends ve daha birçok usta isim yer alıyor.

Tarih: 15-16 Kasım 2019, Cuma/Cumartesi

Saat: 20:00

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Çeşitli Mekanlar

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Bryan Adams

Efsanevi Rock şarkıcısı Bryan Adams İstanbul’a geliyor! Aralarında Grammy ve MTV’nin de bulunduğu sayısız ödül kazanmış Adams, Billboard tarafından müzik tarihindeki en başarılı 38'inci sanatçı seçildi. Hollywood yıldızlar geçidinde bir yıldıza sahip şarkıcı hem şarkılarıyla hem de duruşuyla kendisine geniş bir hayran kitlesi edindi. Yazdığı edebi, şiirsel, kimi zaman romantik kimi zaman ise politik olan şarkı sözlerini sert, güçlü ve derin bir sesle tamamlayan Adams, İstanbul’daki hayranlarıyla 16 Kasım Cumartesi günü bir araya gelecek.

Tarih: 16 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: 21:00

Yer: Fenerbahçe Ülker Sports Arena

Rezervasyon / Bilet: StubHub

Pera Palace Cumartesi Konserleri: Sonbaharda Lied’ler

Tarihi Pera Palace Hotel’in unutulmaz balolara ve gösterilere ev sahipliği yapan, sahip olduğu doğal akustik ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, yeni sezonunda da birbirinden güzel konserlerle yetenekli sanatçıları ağırlıyor. IDEA Müzik iş birliğiyle düzenlenen konserler kapsamında, ülkemizin önde gelen baritonlarından, İstanbul Devlet Opera ve Balesi solist sanatçısı Önay Günay ile değerli piyanist Evren Büyükburç Erol Pera Palace’ta müzikseverlerle buluşuyor. “Sonbaharda Lied’ler” temasını taşıyan bu konserde klasik müziğin en önemli Alman bestecilerinden F. Schubert ve R. Schumann’ın birbirinden güzel liedlerinden oluşan bir program sergileyecekler.

Tarih: 16 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: 11:00

Yer: Pera Palace Hotel

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Erkek Arkadaşım Bir Feminist

İngiliz Yazar Samantha Ellis’in kaleminden çıkan Erkek Arkadaşım bir Feminist oyunu, feminizm akımını zihnine ve kalbine yerleştirmiş, bu akımın sözcülüğünü üstlenmiş bir erkeği konu ediniyor. Hikayenin başrolleri Steve ve Kate üzerinden günümüz kadın erkek ilişkilerine ışık tutan oyun, toplumsal rollerin ve kimliklerin yer değiştirdiği bir dünya sunuyor. Oyunun başrollerini ise Fırat Tanış ile Gonca Vuslateri paylaşıyor.

Tarih: 17 Kasım 2019, Pazar

Saat: 18:00

Yer: Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Biletinizi Şimdiden Alın!

Yapı Kredi 75. Yıl: Fame Müzikali

Popüler kültür tarihinin efsanevi müzikali Fame, 75. Yılını Kutlayan Yapı Kredi Ana Sponsorluğunda ilk defa Türkiye’de sahne alıyor. 30 yıl turnesi kapsamında, orijinal kadrosuyla Londra’nın dünyaca ünlü müzikal sahnesi West End’den İstanbul’a gelen müzikal, 80’lerin ruhunu izleyicilerle buluşturacak. Sadece 8 performans için İstanbul’da olacak müzikali kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden alın.

Tarih: 10 Aralık - 15 Aralık 2019

Saat: 21:00

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Fazıl Say – Su ve Umut

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şef Murat Cem Orhan yönetimindeki Fazıl Say Festival Orkestrası ile birlikte vereceği konserle İstanbullu sanatseverlerle bir araya geliyor. Fazıl Say, Su (Water) Piyano Konçertosu ile son eserlerinden biri olan Umut (Hope) Senfonisi’ni 21 Aralık‘ta Volkwagen Arena’da gerçekleşecek konser ile Türkiye’de ilk defa seyircinin karşısına çıkaracak. Oldukça uzun zamandır beklenen ve yoğun ilgi gören bu konser için biletinizi bir an önce almanızı tavsiye ederiz.

Tarih: 21 Aralık 2019, Cumartesi

Saat: 20:30

Yer: Volkswagen Arena

Rezervasyon / Bilet: Biletix

İş Sanat 2019-2020 Sezonu

Her sezon birbirinden yetenekli sanatçıları ağırlayarak eşsiz gösterilere imza atan İş Sanat, yeni konser sezonunda da usta isimleri bir araya getiriyor. Yeni sezon programı yedi ay boyunca devam edecek. Program dahilinde klasik müzikten caza ve dünya müziğine, dans gösterilerinden şiir dinletilerine, yerli projelere ve çocuk oyunlarına uzanan birçok etkinlik sanatseverlerle buluşacak. Yeni sezon, 14 Kasım akşamında Thomas Rösner yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve keman sanatçısı Demirhan Gökbudak konseri ile açılacak. Programa göz atın ve size hitap eden etkinlik için şimdiden yerinizi ayırtın!

Tarih: 14 Kasım 2019 – 7 Nisan 2020

Yer: İş Kuleleri Salonu

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Sónar İstanbul

2020’nin heyecanla beklenen festivali Sónar İstanbul’un biletleri satışa çıktı! %100 Music katkılarıyla 4. kez seyirciyle buluşmaya hazırlanan festivalin biletleri şimdiden tükenmek üzere. Her sene yoğun talep gören festival, bu sene de binlerce müzik ve dans tutkunun yanı sıra elektronik müzik dünyasının en iyi isimlerini konuk edecek. Festival programında Ben Klock, Denis Sulta, Max Cooper (Live AV), Paula Temple, Steffi, Red Axes (Live), Skee Mask, Umfang, Tzusing, DJ Python, Catnapp ve daha pek çok sürpriz isim yer alıyor.

Tarih: 6 – 7 Mart 2020

Yer: Zorlu PSM, Çeşitli Mekanlar

Rezervasyon / Bilet: Passo

4 – 11 Kasım 2019 İstanbul Etkinlik Takvimi

İntema Yaşam Akademi Workshopları: Deniz Ürünleri

Hem Dünya’dan hem de Türkiye’den ünlü şefleri ağırlayan ve her damak zevkine hitap eden yemek atölyeleri yapan İntema Yaşam Akademi’nin deniz ürünleri pişirmenin püf noktalarını keşfedeceğiniz bir workshop düzenliyor. Mevsimsel ürünler ve doğal tatlarla hazırlanan tarifler, mutfak dünyası içinde mahsul ve lezzet konusunda rakipsiz bir çeşitliliğe sahip harika bir menü sunuyor.

Menü:

Fırında akdeniz usulü levrek fileto, mini roka salatası ve sote sebzeler

Teriyaki soslu somon ızgara, wasabili patates püresi ile

Tempura kalamar, ev yapımı baharatlı tartar sos ile

Fırında tahin helva (ikram)

Tarih: 4 Kasım 2019, Pazartesi

Saat: 19:00

Yer: İntema Yaşam Akademi, Kanyon

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Fabrizio Paterlini

İtalyan müzisyen ve çağdaş klasik müzik bestecisi Fabrizio Paterlini, yeniden Türkiye’de! Piyanoyu, “kendi iç dünyasını en iyi şekilde yansıtabildiği enstrüman” olarak tanımlayan Paterlini, dört yılın ardından yeniden konser vermek için Salon’a geliyor. Klasik piyano tınısını elektronik alt yapı ile birleştiren ünlü müzisyen, Salon IKSV’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek konser ile bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.

Tarih: 6 Kasım 2019, Çarşamba

Saat: 21:30

Yer: Salon IKSV

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Başak Ertür: Vaatleri ve Skandallarıyla Performativite Kavramı

Arter’in birbirinden güzel etkinlikleri arasında yer alan Arter Öğrenme Programı’nın Yorumlama Etkinlikleri kapsamında; akademisyen, yazar, editör ve çevirmen Başak Ertür “Vaatleri ve Skandallarıyla Performativite Kavramı” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. “Performatif” teriminin kısa bir tarihçesinin ve kavramın farklı düşünsel geleneklerde açtığı tartışmaların yer aldığı sunumun ardından Ertür, Arter’in açılış programında yer alan Kelimeler Pek Gereksiz sergisindeki süreç temelli ve performans odaklı çağdaş sanat pratiklerini bu bağlamda değerlendirecek.

Tarih: 7 Kasım 2019, Perşembe

Saat: 19:00

Yer: Atölye

Rezervasyon / Bilet: Ücretsiz

Gaye Su Akyol

Geleneksel Anadolu müziği, psikedelia, surf rock ve post-punk zıtlıklarını fütürist bir yaklaşımla bir araya getiren, son yılların öne çıkan ismi Gaye Su Akyol, Moda Kayıkhane konserleri kapsamında sevdikleri ile buluşuyor. Şarkıcılığının yanı sıra söz yazarlığı, bestecilik ve prodüktörlük de yapan Gaye Su Akyol, ortaya çıkardığı müziği “kavram olarak evrensel, ruh olarak yerel” şeklinde tanımlıyor. Akyol’un 2018 yılında çıkardığı, söz ve müziği kendisine ait olan “İstikrarlı Hayal Hakikattir” isimli albümü, tüm dünyada oldukça ses getirmiş, hatta bu albümle Akyol İngiltere’nin en önemli müzik dergilerinden Songlines’ın kapağına konuk olan ilk Türk müzisyen olmuştu.

Tarih: 7 Kasım 2019, Perşembe

Saat: 22:00

Yer: Moda Kayıkhane

Rezervasyon / Bilet: Biletix

NOISE İstanbul Festivali

Noise, Experimental, Avangard Müzik ve Ses Sanatı Festivali, diğer bir adıyla NOISE İstanbul Festivali, bu sene Türkiye’de ilk defa Borusan Müzik Evi’nde gerçekleştiriliyor. Uluslararası alanda düzenlenen bu festivale, noise müzik merkezli çalışmalar yürüten deneysel müzisyen Batur Sönmez öncülük ediyor. Kökeni İtalyan fütürist sanatçı Luigi Russolo’nun 1913’te yaptığı öncü çalışmalara dayanan noise müzik; yapısı gereği elektronik, endüstriyel, deneysel, avangard veya doğaçlama gibi müzikler ile performans, yerleştirme, video ve ses sanatlarıyla yakın ilişkiler kuran çok katmanlı bir müzik türünü işaret ediyor. Festival programında, festivalin öncüsü ve Türkiye’nin noise müzikteki temsilcisi Batur Sönmez’in yanı sıra Odrz, Francisco Meirino, Hugo Paquete ve Alexei Borisov gibi isimler de yer alıyor.

Tarih: 8-9 Kasım 2019, Cuma/Cumartesi

Saat: 20:30

Yer: Borusan Müzik Evi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Behrouz, KLEIN Wal Sahnesinde!

Son yılların hızla çıkış yapan DJ’i Behrouz, Klein’ın Ayazağa’daki yeni yeri Klein Wal’da müzikseverler ile buluşuyor. Tarzını son 20 yılda edindiği farklı kültürlerin harmanlaması olarak tanımlayan Behrouz, dans müziğinin saygın isimleri arasında yer alıyor. Behrouz’un deep house’un en ince öğelerinden teknoya kadar uzanan farklı müzik türlerinden oluşan setine, Klein Wal sahnesinde Derun, Headwaters ve Veleyle gibi isimler de eşlik edecek.

Tarih: 8 Kasım 2019, Cuma

Saat: 22:30

Yer: KlEIN Wal

Rezervasyon / Bilet: Resident Advisor

Teftişör

Nikolay Gogol’ün Müfettiş adlı eserinden uyarlanan, TiyatroAdam’ın “Teftişör” adlı distopik komedyası tiyatroseverlerle buluşuyor. Hikaye, belirsiz bir zamanda, kavramların, dillerin, sınırların ve ulusların birbirine geçtiği bulaşık bir distopyada geçiyor. Tüm kürenin uyum sağladığı Bulaşık Uluslar Meclisi, kısaca BUM’un teftişi altındaki bir ülkeye kimliği gizli bir teftişör gelir. Gogol Search’de “var bile olmayan” bu teftişörü her şeyin yolunda gittiğine ikna etmek için uyumsuz ülkenin vatandaşları harekete geçer. Bizlere ise bu olaylar içinde komik sahneler bırakılır.

Tarih: 8 Kasım 2019, Cuma

Saat: 20:30

Yer: Grand Pera Emek Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Sound Ports İstanbul

Bağımsız müzik seçkisiyle küresel sesleri, müzikal sınır geçişlerini ve yaratıcı düşünceyi şehrin festivali olarak kutlayan Sound Ports İstanbul, 4. edisyonu ile Kadıköy sokaklarında! Kendine Has desteği ile Kadıköy Sahne, Moda Sahnesi ve Arkaoda gibi çeşitli Kadıköy mekanlarında gerçekleştirilecek festival, “Kozmik Birliktelik” temasıyla yola çıkıyor. Türkiye, Suriye, İngiltere, Viyana ve Münih gibi çeşitli coğrafyalara uzanan festival, bir yandan müzik aracılığıyla kültürel çeşitliliğe vurgu yaparken, sıra dışı ses ve deneyimleri katılımcılar ile buluşturacak. Yerli ve yabancı birçok müzisyen ve DJ’i ağırlayan festival, aynı zamanda müzik ve kültür üzerine paneller, A/V performanslar ve workshop’lar da içeriyor.

Festival programına buradan ulaşabilirsiniz.

Tarih: 8-9-10 Kasım 2019, Cuma/Cumartesi/Pazar

Saat: Farklı Saatler

Yer: Çeşitli Mekanlar

Rezervasyon / Bilet: Biletix

USLA’dan Atatürk'ün Sevdiği Yemekler Workshopu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuz yolculuğuna uğrandığı 10 Kasım öncesinde, USLA Atatürk’ün en sevdiği yemeklerden oluşan menüyü bir araya getiriyor. Ulu Önder’in saygı ve özlemle anılacağı bu günde, kendisinin en sevdiği yemekleri hazırlamanın teknikleri üzerinde durulacak.

Menü:

Karnıyarık

Pilav

Ev Yapımı Ayran

Fava

İrmik Helvası

Tarih: 9 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: 11:00

Yer: USLA Akademi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Gaslamp Killer Presents: Airplane Mode

Los Angeles çıkışlı DJ ve prodüktör The Gaslamp Killer, “Airplane Mode” ile Babylon sahnede! Los Angeles’ın underground mekanlarında sergilediği performanslarıyla adını duyuran The Gaslamp Killer, farklı coğrafyaların izleri ile buralardan gelen çeşitli müzik tarzlarını deneysel ve psikedelik bir yorumla birleştiriyor. Coachella, Reworks ve Decibel gibi birçok uluslararası festivalde yer alan The Gaslamp Killer’ın Airplane Mode ile dinleyicisini telefonundan koparak onlara müziğin ve dansın iyileştirici etkisini deneyimleyebilecekleri bir ortam sunuyor. The Gaslamp Killer’a Airplane Mode’da eşlik edecek bir başka isim ise Nofrost. Setlerinde funk, hip-hop ve R&B türlerine yer veren ve “turntablism”in Türkiye’deki temsilcilerinden biri olan Nofrost, The Gaslamp Killer’ın ön ismi olarak sahne alacak.

Tarih: 9 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: 22:00

Yer: Babylon

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Reebook Presents: Büyük Ev Ablukada

Müziği ve sokak kültürünü sahiplenen Reebok, #SOUNDSOFREEBOK Projesi ile IF Performance Hall Beşiktaş’ta gençleri alternatif müziğin sevilen isimleriyle buluşturuyor. Proje kapsamında bu hafta IF sahnesi Büyük Ev Ablukada grubunu ağırlıyor. 2008 yılında Afordisman Salihins (Cem Yılmazer) ve Canavar Banavar (Bartu Küçükçağlayan) tarafından kurulan grup, ülkemizde alternatif müzik türünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Şarkıları kadar grup elemanlarının saklı isimleri ve grup lideri Bartu Küçükçağlayan’ın başarılı oyunculuğu da grubun ilgi çekmesine neden olan etmenler arasında.

Tarih: 9 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: 20:00

Yer: IF Performance Hall Beşiktaş

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Biletinizi Şimdiden Alın!

Mesut Süre ile “Siz Hepiniz Ben Tek”

Tarihi Yarımada’nın simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, BKM Mutfak’ın öne çıkan stand up sanatçılarını ağırlayarak ziyaretçilerine bol kahkahalı bir program sunuyor. Sonbahar ve kış aylarını kapsayan programda, cumartesi günleri gerçekleştirilen brunch’ın ardından, dileyen misafirler stand up gösterileri ile günün keyfini çıkarmayı sürdürebiliyor. Bu etkinlik kapsamında, otel 23 Kasım’da Mesut Süre’yi ağırlıyor. Uzun yıllardır Rabarba isimli radyo programının sunuculuğunu üstlenen Süre, “Siz Hepiniz Ben Tek” isimli stand up gösterisiyle seyirciyle buluşuyor.

Tarih: 23 Kasım 2019, Cumartesi

Saat: -

Yer: Four Seasons Hotel Sultanahmet

Rezervasyon / Bilet: 0552 402 3100

Selda Bağcan & İstanbul Senfoni Orkestrası

Anadolu rock’ın dünya çapındaki temsilcilerinden Selda Bağcan, İstanbul Senfoni Orkestrası eşliğinde şarkılarını seslendirecek. Bostancı Gösteri Merkezi, çıkış yaptığı 1970'lerden itibaren hem Türkiye’de hem de dünya genelinde ismini duyuran, Türk Halk Müziği’nin yanı sıra Anadolu rock tarzında yayınladığı şarkılarıyla da tanınan ünlü şarkıcı ve besteci Selda Bağcan’ı ağırlamaya hazırlanıyor. Şarkılarının bir kısmında siyasi ve toplumsal eleştirilere yer verdiğinden aynı zamanda protest müziğin yerel temsilcilerinden biri olarak kabul edilen Bağcan’a ise sahnede İstanbul Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Tarih: 11 Aralık 2019, Çarşamba

Saat: 21:00

Yer: Bostancı Gösteri Merkezi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yutmak

Eleştirmenler tarafından bir oyunculuk şöleni olarak tanımlanan Yutmak oyunu yeniden sahnede! Geçen sene sahnelere veda eden oyun, yoğun istek üzerine sayılı kez yeniden sahnelere dönüyor. Oyun, kendi tuhaflıklarını çözmeye çalışırken, kendileri gibi diğer tuhafların arayışına giren üç insanın hikayesini konu ediniyor. Yoğun talep gören bu oyuna biletinizi şimdiden alın!

Tarih: 28 Aralık 2019, Cumartesi

Saat: 20:30

Yer: UNIQ Hall

Rezervasyon / Bilet: Biletix

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.