• Arama

Met Gala 2020’nin Teması: About Time: Fashion & Duration

Her yıl heyecanla kırmızı halısı beklenen MET Gala’nın 2020’deki temasını oluşturan sergi About Time: Fashion & Duration sergisine dair tüm detayları öğrenin. 

2020, Metropolitan Sanat Müzesi için bir dönüm noktası. The New York kurumu, birçoğunun koleksiyonlarındaki usta eserlere ışık tutan bir dizi sergiye ev sahipliği yaparak ve yıl dönümü onuruna yapılan yeni satın alımlarla 150. yaşını kutlayacak. 

MET ise bugün, her yıl birbirinden ünlü isimlerin kırmızı halıda yürüyerek kostümlerini sergilediği MET Gala’nın temasını belirleyen Kostüm Enstitüsü’nün, baharda gerçekleşecek sergisini duyurdu. Sergi, arşivden çıkarılan ve ¨yıkıcı¨ bir zaman çizelgesine sahip olan bir buçuk yüzyıllık moda tarihini gözler önüne serecek. 7 Mayıs 2020’den 7 Eylül 2020’ye kadar sürecek sergiden ilham alarak kırmızı halıda boy gösterecek kostümler ise şimdiden merak konusu.

MET GALA 2020 EV SAHİPLERİ

Louis Vuitton’un ana sponsor olacağı Gala’nın en heyecan verici detaylarından biri ise Meryl Streep’in ilk kez sergi yönetiminde bulunacak olması. 2020 MET Gala’nın diğer ev sahipleri ise oyuncu Emma Stone, dünyaca ünlü Hamilton müzikalinin yaratıcısı Lin-Manuel Miranda. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.