• Arama

2019-2020 Sonbahar Kış Güzellik Trendleri

Güzellik trendlerini yakından takip etmek için 2019-2020 Sonbahar Kış yeniliklerini keşfedin.

Her sezon değişen güzellik trendlerini yakalamak için sezon başında trendleri keşfedip kendi stilinize uyarlamak önemli. 2019 2020 Sonbahar Kış sezonunda; bronz cilt görünümü, uzun kirpikler, neon far gibi iddialı rendler öne çıkıyor. Bu sezon uygulamanız gereken trendler arasında mutlaka uygulamanız gerekenleri sizin içi seçtik.

Bronz cilt görünümü

2019 2020 Sonbahar Kış sezonunu, yazdan kalma bir cilt ile geçirmeye hazır olun! Podyumlara hakim olan bronz görünümü yakalamak için ilk olarak cildinize bronz bir pudra sürebilirsiniz. Sonrasında biraz daha koyu tonda bir bronz allık ile elmacık kemiklerinizi belirginleştirebilirsiniz. Kusursuz bir görünüm için kontür de yapabilirsiniz.

Işıldayan cilt görünümü

Podyumların klasiği haline gelen yok gibi makyaj, bu sezon parlak bir hale bürünüyor. Işıldayan cilt görünümüne ulaşmak için makyaj öncesinde cildinizi iyice nemlendirin. Üzerine ışıltı veren bir fondöten uygulayın. Pembe tonlarda bir allık ve dudaklarınıza süreceğiniz gloss ile görümünüzü tamamlayın. Göz makyajında da tercihinizin sadelikten yana olsun.

Neon göz makyajı

Makyaj çantanızdaki farları, kalemleri veya eyelinerları neon ürünlerle değiştirme zamanı… Gözünüze uygulayacağınız ürünler; Pantone’nin yılın rengi olarak seçtiği klasik mavi, pembe veya yeşil gibi renklerin neon halleri olabilir. Bu renkler ile gözünüze kuyruklu bir eyeliner çekebilir, son zamanlarda trend olan blok far uygulaması yapabilirsiniz.

Uzun kirpikler

Bu sezon uzun kirpikler ile etkileyici bakışlara sahip olacaksınız! Makyaj yapsanız da yapmasanız da kirpiklerinize etkili şekilde maskara uygulayın. Kusursuz bir maskara görünümü için iyi bir ürün kullanmak kadar sürüş tekniği de çok önemli. İlk olarak maskaranızı kirpik dibinize yerleştirin. Fırçayı kirpik diplerinden uçlara doğru hareket ettirirken gözlerinizi de açıp kapayın. İkinci kata geldiğinizde fırçayı sağa sola hareket ettirerek sürün.

Glitter göz makyajı

Geçtiğimiz sezonlarda trend olan glitter dudak makyajı, yerini göz makyajına bırakıyor. Bu göz makyajını yapacağınız zaman cildinize ince yapıda bir fondöten ve şeftali tonlarında allık sürebilirsiniz. Glitter makyaj stilini özellikle özel davetlerde veya yılbaşı geçeside uygulayabilirsiniz. Glitter makyaj uyguladığınız zamanlarda kıyafetinizi de sade tutmak da fayda var.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.