• Arama

İstanbul Etkinlik Takvimi: Ocak 2020

Ocak 2020'de İstanbul’da gerçekleştirilecek konserler, kültür-sanat etkinlikleri için etkinlik takvimine göz atarak hemen biletinizi alın ve etkinlik civarındaki mekan önerilerimizi öğrenin!

İstanbul yepyeni etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayan konserler, biletleri çıktığı hafta tükenen tiyatro oyunları ve birbirinden keyifli festival ve gösteriler, her hafta İstanbul etkinlik takviminde yer alıyor. Sizler de ocak ayında “Ne yapsak?” diye düşünüyorsanız İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikleri inceleyin ve hemen biletinizi alın!

20 – 26 Ocak 2020 İstanbul Etkinlik Rehberi

Anlaşılmaz Konuşmalar  

Biraderler Yapım’ın Andrew Bovell imzalı yeni oyunu “Anlaşılmaz Konuşmalar” perdelerini aralıyor.  İlk kez 6 Ağustos 1996’da Sydney’deki The Stables’da Griffin Theatre Company tarafından sahnelenen oyun; aşk, sadakat, samimiyet ve ilişki kavramlarını sorgulatıyor. Orta sınıf, eğitimli ve kendilerini açıkça ifade edebilen karakterlerin hikayesini konu alan oyun, iki evli çiftin yaşadığı ihanetle başlıyor ve karakterlerin, ilişkilerinden yola çıkarak yaşamlarını, dünyadaki konumlarını ve mutsuzluklarını irdelemeleriyle devam ediyor. Shakespeare’in eserlerini anımsatan kasvetli bir mizahın başarılı bir örneğini sunan oyunun kadrosunda Neslihan Yeldan, Arda Aydın, Nilay Erdönmez, Fatih Sönmez gibi başarılı isimler yer alırken, yönetmenliğini ise Ali Altuğ üstleniyor.

Tarih: 21 - 22 Ocak 2020

Saat: 20:30

Yer: Uniq Box

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Uniq Box’da sergilenen oyundan önce Uniq İstanbul’da bulunan Burger Lab, hamburger çeşitleriyle kaçamak yapmak için pratik bir seçenek olacaktır.

OBEB

Yiğit Sertdemir’in sahneye taşıdığı iki perdelik komedi oyunu; 1970′li yıllarda bir psikolog ve yardımcısı tarafından, birbirinden farklı dört kadının psikodrama yöntemiyle “merkezce” belirlenen hedeflere yönlendirilmesini anlatıyor. Bir komplo teorisi üzerine kurulu oyunun ilk perdesi adeta bir prolog tadında. İlk perdedeki durağanlık, bizleri ikinci perdenin dramaturjisine hazırlıyor.

Tarih: 21 Ocak 2020, Salı

Saat: 20:30

Yer: Kenter Tiyatrosu

Rezervasyon / Bilet: tiyatrolar.com.tr

Yeme İçme Önerileri: Tam bir müdavim mekanı olan Delicatessen'de sebze katlı keçi peynirli salata, manda mozarella en sevilenler arasında.

Aerial Dans Atölyesi

Akbank Sanat’ın hem yetişkinler hem de çocuklar için dans tutkunlarına özel olarak düzenlediği dersler kapsamında, eğitmen Önder Çevik Aerial dans atölyesi düzenliyor. Aerial dans, aslında vücut enerjisini yeniden düzenlemek ve vücut hizasını bulmak için yer çekimi kuvvetinin etkisiyle çalışan bir egzersiz metodu. Bu sistem; dans, pilates, kondisyon, akrobasi ve özellikle rahatlama ve uzama içeren hareketlerle teknik bir disiplin yaratıyor. Bu disiplinle kişinin daha az enerjiyle daha çok esneklik, güç ve denge kazanması amaçlanıyor. Tüm bunları yaparken de uçmanın tarifsiz heyecanı hissediliyor.

Tarih: 21 Ocak 2020, Salı

Saat: 18:30

Yer: Akbank Sanat

Rezervasyon / Bilet: Akbank Sanat

Onur Balk ile Highball Winter Blends 

Enfes kokteylleriyle çok sevilen Inspired Choice’un sahibi bartender Onur Balk, soğuk havalarda içinizi ısıtacak, lezzetli ve havalı karışımlar yapmayı öğretiyor.  Bütünsel bir yeme&içme eğitimi sağlama amacıyla kurulan IWSA tarafından düzenlenen workshop’ta, çevrenizdekileri etkileyecek reçeteler öğrenirken keyifli saatler geçireceksiniz.

Tarih: 21 Ocak 2020, Salı

Saat: 19:00

Yer: IWSA

Rezervasyon / Bilet: Biletix

İstila!

Genç kuşağın en önemli yazarlarından biri olarak kabul edilen, İsveçli bir anne ile Tunuslu bir babanın oğlu olan Jonas Hassen Khemiri’nin kaleme aldığı “İstila!”, sezonun en dikkat çeken oyunlarından. Modern zaman insanlarının kimlik, ırk ve dile dair en derin ön yargılarını konu alan İstila!, bizi kendi kültürel kimliğimizle yüzleşmeye zorluyor. Bunu kimi zaman son derece komik, kimi zaman ise rahatsız edici bir biçimde yapan oyunun hikayesi, fikir ve imaj kasırgasına sebep olan büyülü bir ismin etrafında dolanıyor: Abulkasem. Mültecilik, iletişimsizlik ve yabancı olma kavramları gibi günümüze dair  oldukça gerçek, ciddi ve sert meseleler etrafında gelişen hikaye, bu kelimenin kafalarda yarattığı kargaşayı ironik bir bakışla ele alırken içinde yaşadığımız çağı sorgulatıyor.

Tarih: 22 Ocak 2020, Çarşamba

Saat: 20:30

Yer: Zorlu PSM - %100 Studio

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: Bebek Lucca'nın kardeşi Cantinery, mevsime göre değişiklik gösteren hafif lezzetleri ile AVM'nin sevilen restoranlarından.

Ben Varım

Alman oyun yazarı Peter Lund tarafından kaleme alınan “Ben Varım”, tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Kasiyer Jasmin’in hep bir mucize olacağı hayaliyle yaşadığı zorlu hayatını konu alan  Ben Varım; mucize bekleyenlerin, mucize pazarlayanların, başkasının mucizesine bel bağlayanların ve her insanın kendi mucizesini yaratması gerektiğine inananların hikayesini anlatıyor esasında. Umuda benzeyen ama hep umutsuzlukla biten mucize beklentisinden kurtulmamız gerektiğini savunan oyunun yönetmenliğini ise geçtiğimiz yıllarda Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Yönetmen Ödülü kazanan Ümit Aydoğdu yapıyor.

Tarih: 23 Ocak 2020, Perşembe

Saat: 20:30

Yer: Dasdas

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Ataşehir'in minik cevheri Fauna, yalnızca 5 masaya sahip, kimilerine göre İstanbul'daki en iyi İtalyan mutfağını sunan restoran. 

Andrew Weatherall Konseri

90’ların başında, Happy Mondays ve Primal Scream gibi grupların parçalarına yaptığı remix’lerle indie-dance türünü tanımlayan ve Leftfield elektronik müziğin öncülerinden olan prodüktör, DJ ve yazar Andrew Weatherall, uzun bir aradan sonra İstanbul’da!  Aynı dönemde İngiltere’de doğan acid house, new wave ve punk akımlarını bir araya getiren Weatherall, 2000’ler boyunca Warp Records çatısı altında Keith Tenniswood ile birlikte oluşturdukları Two Lone Swordsmen ile deneysel techno ve elektronik müzik çalışmaları yaptı. 2009’da, ilk kez kendi ismi altında “A Pox on the Pioneers” albümünü yayımlamasının ardından Mark Lanegan, Noel Gallagher, New Order, Moby, Beck, Heart People ve Fuck Buttons gibi isimlerle çalışmalarına devam eden Weatherall ile bütün gece dans etmeye hazır olun

Tarih: 24 Ocak 2020, Cuma

Saat: 22:30 

Yer: Babylon

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Bir uzay üstünde yemek yemek ister misiniz? Uzay konsepti ile sevilen Kozmonot'un geniş içki seçkisi ve atıştırmalıklarını seviyoruz! Kızarmış karnabahar wings ve Earl Grey Martini'ye bir şans verin!

Mark Eliyahu Konseri

Büyüleyici besteleri ve enstrüman seçimleri ile dünya çapında adını duyuran, yetenekli müzisyen Mark Eliyahu, 2020’de İstanbullu hayranlarıyla yeniden bir araya geliyor. Doğu ve Batı müziğini birbiri içinde sentezleyen Mark Eliyahu, modern ve fütüristik ögeleri kamanche ve tar gibi eski enstrümanlarla bir arada kullanıyor. Başarılı müzisyene sahnede kendisi de seçkin bir müzisyen olan, tar üstadı babası Piris Eliyahu ile perküsyonda Rony Iwryn, klavyede Haim Weiss, gitar ve klavyede ise Adi Rotem eşlik ediyor.

Tarih: 24 Ocak 2020, Cuma

Saat: 20:30

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: İstanbul'un en popüler hamburgercilerinden biri olan Zula, 2019 sonbaharıyla birlikte üçüncü şubesini Zorlu'da açtı. Hamburger üzeri San Sebastian Cheesecake denemeyi unutmayın!

Uğur Mumcu’yu Anma Konseri

Usta gazeteci Uğur Mumcu’yu aramızdan ayrılışının 27. yılında anmak için İDSO DenizBank Konserleri kapsamında düzenlenecek konser tüm müzikseverleri bekliyor. Rengim Gökmen’in şefliğini yapacağı konserde; solist Aslı Kızıltuğ Ferat (Viyolonsel), solist Görkem Ezgi Yıldırım (soprano), solist Tuğba Mankal (soprano), solist Selva Erdener (soprano), solist Emre Akkuş (tenor) dinleyicilerle buluşacak. İkinci yarıda sahne alacak İstanbul Senfoni Korosu’nun şefliğini ise Gökçen Koray ve Seval Irmak yapacak. Konserde Edward Elgar’ın “Viyolonsel Konçertosu”, Hasan Uçarsu’nun “Sakıncalı Piyade” ve Turgay Erdener’in “Uğur Mumcu Kantatı” isimli eserleri icra edilecek.

Tarih: 24 Ocak 2020, Cuma

Saat: 20:00

Yer: Cemal Reşit Rey Konser Salonu

Bilet / Rezervasyon: Biletinial

Nuri Harun Ateş Kafası Karışık Kontrtenor 

Seslendirdiği aryalarla büyük yankı uyandıran, opera konusunda Türkiye’yi yurt dışında gururla temsil eden, katıldığı yarışmalarda ödüllere layık görülen canlı performans konseptleriyle de ayakta alkışlanan Nuri Harun Ateş neşeli bir performans ile seyirci karşısına çıkıyor. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük beğeni toplayan Kafası Karışık Kontrtenor konseriyle sahne alacak olan müzisyen ve tiyatrocu Nuri Harun Ateş bu sahne konseptinde seslendirdiği aryaları Türk Pop ve Türk Sanat Müziği’nin en ünlü şarkılarıyla benzersiz bir şekilde buluşturarak farklı müzik türlerinin bir araya geldiği renkli bir akşam yaşatacak.

Tarih: 25 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 22:30

Yer: Çubuklu Hayal Kahvesi

Rezervasyon / Bilet: Biletix; 0216 413 68 80 - 0532 452 67 97

Göksel Konseri

Türk pop müziğinin en önemli yorumcu ve söz yazarlarından olan Göksel, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.  Güçlü sesi ve renkli sahnesi ile her daim hafızalara kazınan performanslar sergileyen sanatçı, “Günün Birinde” ve “Yalnız Kuş” gibi klasik haline gelmiş unutulmaz şarkılarının yanı sıra son albümü “Sen Orda Yoksun”un en sevilen şarkılarından oluşan geniş repertuvarı ile dinleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Kariyeri boyunca yayınladığı 9 albüm ve aldığı sayısız ödül ile hayranlarını büyülemeye devam eden Göksel’in eşsiz performansını kaçırmayın.

Tarih: 25 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 22:30

Yer: Moda Kayıkhane

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Oldukça yakın mesafede bulunan, İstanbul’un en güzel sokak lezzetlerinden Basta! Street Food’un enfes dürümleri ve portakallı mercimek çorbasıyla karnınızı doyurabilirsiniz.

Faust

Alman yazar J. W. Goethe’nin aynı adlı eserinden uyarlanan, Fransız besteci Charles-François Gounod’un başyapıtı “Faust” operası, İstanbul Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneleniyor. Goethe’nin edebiyat, politika ve doğa bilimleri üzerine yazdığı tüm eserlerinin bir özeti olarak kabul edilen “Faust”, gençliğinin özlemiyle yanıp tutuşan ihtiyar Doktor Faust’un bu uğurda yaptıklarının sürükleyici hikayesini konu alıyor. Yönetmenliğini Recep Ayyılmaz’ın üstlendiği eserin koreografisi Beyhan Murphy’ye aitken, orkestra şefliğini ise Zdravko Lazarov yapıyor. Dramatik yapısı ve çarpıcı görselliği ile de dikkat çeken Faust’un kadrosunda Erdem Erdoğan, Zafer Erdaş, Ayten Telek, Caner Akgün, Özge Kalelioğlu ve Neslişah Pekin gibi isimler yer alıyor.

Tarih: 25 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 16:00

Yer: Süreyya Operası

Rezervasyon / Bilet: Biletinial

Yeme İçme Önerileri: Semtin yenisi Rita Moda’da ortaya söyleyeceğiniz mezeler sipariş ederek karnınızı doyurabilirsiniz.

Cazino: Hakan Bahar

Yeni nesil gazinoların, yani “cazino”ların öne çıkan ismi Hakan Bahar, moda ve sahne sanatlarını harmanladığı eşsiz performansıyla sizlerle! Müziğin içinde dünyaya gelmesine rağmen kariyerine moda editörlüğü ile adım atan Bahar, moda ve müziği buluşturduğu İstanbul Gazinosu projesiyle sahnelere yepyeni bir heyecan getirmişti. Yüksek modayı bir dönemin estetik kültürü ve müziği ile birleştirerek sunan Bahar, yeni projesi Cazino da ise bu sunumuna caz tınıları da ekliyor. Benzersiz ve modern bir gazino deneyimi yaşayabileceğiniz bu çok özel programı kaçırmayın.

Tarih: 25 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 21:30

Yer: Zorlu PSM - Touché

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yalın Konseri

Romantik şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Yalın, “Vestel Gururla Yerli Konserleri” kapsamında en sıcak ve içten aşk şarkılarını söylemek için bir kez daha müzikseverlerle buluşuyor. 2004 yılında müzikseverlerle buluştuğu “Zalim”den son single çalışması “Deme Bana Yokum”a kadar unutulmaz şarkılarından oluşan geniş bir repertuvarı deneyimli orkestrası eşliğinde seslendirecek olan Yalın, sürprizlerle dolu enerjik sahne şovu ile izleyenlere hem romantik hem de eğlenceli saatler yaşatacak. Geçtiğimiz yıl biletleri günler öncesinde tükenen konserdeki yerinizi şimdiden alın.

Tarih: 26 Ocak 2020, Pazar

Saat: 18:30

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: Şef Cenk Debensason'un hazırladığı yepyeni menüsü ile karşımıza çıkan Vakkorama Cafe'de fıstık ezmeli ve kızarmış tavuklu sandviç Fried Chicken Sando favorimiz!

Fırtına: Beethoven - Shakespeare

New York’un en büyük sanat merkezi Lincoln Center’daki “Geveze Piyanist” konser serisi ile tanınan piyanist-besteci Emir Gamsız ve doğaçlama geleneğinin son temsilcilerinden Spolin-İst Öykü Tiyatrosu, klasik müzik ve tiyatronun bir arada olduğu bir gösteriyle minik tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor. Son dönemde yaratıcı drama ve çocuk gelişimi eğitimine kendini adayan oyuncu Ceyda Düvenci’nin de yer aldığı gösteri, Shakespeare’in Beethoven’in eserlerine ilham kaynağı olan eseri Fırtına’nın 7 - 11 yaş arası çocuklara özel bir uyarlaması. Oyunun ilk bölümünde  “Müzikle kendimizi nasıl ifade ederiz?”, “Müzik ne ifade eder?” ve “Şarkıyla müzik arasında ne fark var?” gibi soruların cevapları verilirken, ikinci yarısında ise Beethoven’ın müzikle Shakespeare’in hikâyesini nasıl anlattığını gösteriliyor. 

Tarih: 26 Ocak 2020, Pazar

Saat: 15:00

Yer: İş Kuleleri Salonu

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: İş Kuleleri’nin hemen altında bulunan Japon restoranı İtsumi tüm sushi severlerin mutlaka denemesi gereken, İstanbul'daki Japonların bile tercihindeki bir durak.

13-19 Ocak 2020 İstanbul Etkinlik Rehberi

Güneyli Bayan

Amerikan Edebiyatı’nın en önemli isimlerinden Lillian Hellman’ın hayatını konu alan “Güneyli Bayan”, yaşadığı dönemde gösterdiği güçlü duruşuyla kendine hayran bırakan bu kadını daha önce anlatılmamış bir açıdan izleyiciyle buluşturuyor. 1950’lerde McCarthy döneminin baskıcı sanat ve siyaset ortamında geçen hikaye, kendini “aydın” çevreden sayanların kendi konforları söz konusu olduğunda nasıl da düzenin bir parçası haline geldiğini ve düzene ayak uydurmayan Hellman’ın savaşını anlatıyor. Rejisörlüğünü Taner Barlas’ın yaptığı oyunun yönetmenliğini yapan Rutkay Aziz, aynı zamanda Dolunay Soysert ile sahneyi de paylaşıyor. Rejimin yarattığı tüm baskıya rağmen fikirlerinin ve inandıklarının arkasında durabilme cesaretini göstermiş Lillian Hellman’ın hikayesini kaçırmayın!

Tarih: 13 Ocak 2020, Pazartesi

Saat: 20:30

Yer: Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Mekana oldukça yakında bulunan, İstanbul’un en güzel sokak lezzetlerinden Basta! Street Food’un enfes dürümleri ve portakallı mercimek çorbasıyla karnınızı doyurabilirsiniz.

ÇEV Sanat Genç Yetenekler Konseri

2009 yılında ÇEV (Çağdaş Eğitim Vakfı) öncülüğünde başlayan  “Genç Yetenekler” projesi, kültür ve sanat alanında üstün yetenekli gençleri  keşfedip onların ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek yıldızlara dönüşmeleri için gerekli her türlü imkanı sağlamayı amaçlıyor. ÇEV Sanat’ın desteğiyle sürdürülen projenin sanat kurulu Cihat Aşkın, Fazıl Say, İbrahim Yazıcı ve Bülent Evcil gibi isimlerden oluşuyor. Proje kapsamında bu yıl 11. kez düzenlenecek olan konserde üstün yetenekli genç müzisyenler, ünlü şef İbrahim Yazıcı’nın yönettiği Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğinde performans sergileyecekler. Ayla Erduran’ın onur konuğu olacağı gecede İngiliz keman sanatçısı Charlie Siem ve New York Young Artists Guild yarışmasını kazanan ÇEV Sanat’ın genç yeteneklerinden çello sanatçısı Cemal Aliyev de sahne alacak. Projenin gönüllü destekçisi Halit Ergenç’in de katılacağı bu muhteşem gecedeki yerinizi şimdiden ayırın.

Tarih: 13 Ocak 2020, Pazartesi

Saat: 20:00

Yer: Zorlu PSM - Turkell Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: Şık ortamı ve sofistike menüsü ile Morini her daim güvenebileceğiniz o mekanlardan!

Çilingir Sofrası: Hayat Dudaklarda Mey

Türkiye’nin önemli müzik yazarlarından Murat Meriç, geçtiğimiz aylarda rakı, müzik ve muhabbeti bir araya getirerek Hayat Dudaklarda Mey’i çıkardı. Şimdi ise, konuya dair adeta bir ansiklopedi olarak kabul edilen bu interaktif kitaptaki anason kokulu hikayeler, senelerdir esnaf lokantalarının kozmopolit halini yaşatan Şef Seray Öztürk’ün geleneksel yemekleriyle son derece keyifli bir çilingir sofrasında buluşuyor. Bütünsel bir yeme&içme eğitimi sağlama amacıyla kurulan IWSA tarafından düzenlenen gecede, bu muazzam sofraya Kalite ve İnovasyon Müdürü Duygu Beypınar ile üstad Zafer Oylan da eşlik ediyor.

Tarih: 14 Ocak 2020, Salı

Saat: 19:00

Yer: IWSA

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Kibarlık Budalası

17. yüzyıl Fransa’sında, cahil ama çok zengin bir adam olan Mösyö Jourdain’in tek amacı asilzade olmaktır.  Bu uğurda, soylu bir Markiz’i baştan çıkarabilmek ve biricik kızını da mutlaka bir soylu ile evlendirmek için uğraşır da durur. Bunları gerçekleştirebilmek için her şeyi göze alan Jourdain, yararlı-yararsız her çabayı gösterir ama her daim gülünç duruma düşüp alay konusu olur. Moliere’in, yarattığı bu olağanüstü tiplemenin etrafını onu sömürmeye çalışan Kont, ayakları yere basan karısı, sağduyunun ve samimiyetin temsilcileri hizmetçi ve uşak ile bir dantel gibi ördüğü oyunda neredeyse her sözcük komik ve her durum gülünç. 10. yılında seyircisiyle buluşmaya devam eden, başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı oyunun kadrosunun geri kalanı da Göksel Kortay, Hakan Altıner, Damla Cercisoğlu gibi usta isimlerden oluşuyor. Hakan Altıner’in sahneye koyduğu oyunun koreografisi Mikel N. Vidhi, kostüm tasarımı Türkan Kafadar, dekor tasarımı Gizem Gürsel – Sedef Kermen, ışık tasarımı ise Cengiz Özdemir imzalı. Koltuklar tükenmeden biletinizi almayı unutmayın!

Tarih: 15 Ocak 2020, Çarşamba

Saat: 20:30

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: Şef Cenk Debensason'un hazırladığı yepyeni menüsü ile karşımıza çıkan Vakkorama Cafe'de fıstık ezmeli ve kızarmış tavuklu sandviç Fried Chicken Sando favorimiz!

Bir Baba Hamlet

Moda’da bulunan Baba Sahne’nin oyunu, iki saat dünyadan kopup Danimarka’da geçen meşhur Hamlet hikayesine ışınlanmanızı sağlıyor. Eleştirisel ve mizahi bir metne sahip olan oyunun başrollerinde Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu var. 2018 senesinde Afife Jale Haldun Dormen Özel Ödülü dahil pek çok ödülü toplamış olan oyun, endorfin depolarınızı doldurabileceğiniz kadar güldürüyor.

Tarih: 16 Ocak 2020, Perşembe

Saat: 20:30

Yer: Baba Sahne

Rezervasyon / Bilet: Baba Sahne

Yeme İçme Önerileri: Sahneye oldukça yakında bulunan, İstanbul’un en güzel sokak lezzetlerinden Basta! Street Food’un enfes dürümleri ve portakallı mercimek çorbasıyla karnınızı doyurabilirsiniz.

Etler ve Pişirme Teknikleri Workshop’u

Güzel yapılan etin peşinden koşan tutkunlardansanız bu workshop tam sizin için! Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi olan MSA tarafından düzenlenen eğitim 4 saat sürecek ve hem teorik hem de uygulamalı bir eğitim verilecek. Ete dair akıllardaki her sorunun cevabını bulabileceğiniz bu 4 saatte; doğru et seçimi, etin kısımları, porsiyonlanması ve çeşidine göre pişirme teknikleri öğretilecek. Menüde ise firik pilavı ile servis edilecek taze baharat ve mevsim sebzeli dana kaburga, kırmızı şarap ile ağır ateşte pişirilmiş kuzu kol ile sarımsaklı ekmekler ve  soya soslu lahana sote yanında kremalı mantar soslu ızgara bonfile gibi enfes lezzetler yer alıyor.Tarih: 16 Ocak 2020, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: MSA

Rezervasyon / Bilet: MSA

İskender Paydaş Konseri

Büyüleyici Boğaz manzarası ve muhteşem ambiyansıyla şehrin en sevilen Resto-Bar’larından olan Swiss Hotel’deki GABBRO, sevilen sanatçıları her hafta sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Prodüktörlüğünü üstlendiği şarkıların yanı sıra kendi albümleriyle de dikkatleri üzerine çeken başarılı müzisyen İskender Paydaş ve orkestrasının sahne alacağı gecede, misafirler hem müziğe hem de lezzete doyacak. Paydaş ve orkestrasının, Türk pop müziğinin dillerden düşmeyen parçalarından yabancı hitlere uzanan geniş bir repertuvarla izleyenlere son derece keyifli saatler yaşatacağı bu eğlenceli gecedeki yerinizi şimdiden alın!

Tarih: 17 Ocak 2020, Cuma

Saat: 22:30

Yer: GABBRO, Swiss Hotel

Rezervasyon / Bilet: 0543 326 81 11 

Sanat Üzerine Yazmak

Okuyucunun dikkatini korumak amacıyla işleyen bir makalenin nasıl yapılandırılacağını bilmenin herhangi bir konu hakkında yazmanın anahtarı olduğunu savunan atölye, sanatı doğru yazmanın öğrenilebilecek bir sanat olduğunu savunuyor. Sanat hakkında yazmak isteyenlere doğru rotayı göstermeyi ve halihazırda bu işi yapanların gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan derste, bu alanda bilinmesi gereken bazı teknikler ile bir makaleye eleştirel bir ses tanıtmak veya tonu doğru ayarlamak gibi becerilerden bahsedilecek. Estetik hakkında analitik bir yazı yazmanın ve sanat piyasasının kendine has zorluklarının da anlatılacağı atölyede, The Economist, Time, CNN ve The New York Times gibi önemli kuruluşların Türkiye temsilciliğini yapmış olan Andrew Finkel konuşmacı olacak.

Tarih: 17 Ocak 2020, Cuma

Saat: 18:00

Yer: Açık Diyalog İstanbul

Rezervasyon / Bilet: Açık Diyalog İstanbul

Yeniden Çiçek Pasajı 

4. kez düzenlenen "Yeniden Çiçek Pasajı" etkinliğinde, Türkiye’de yaşayan ve Türk mezelerine kendi mutfaklarının yorumlarını katan yabancı şeflerin geceye özel hazırladıkları mezeleri ikram ettiği, herkesin ayakta meyhane keyfi yaşayarak eğlendiği şaşırtıcı bir deneyim yaşanacak. Bu özel gastronomik deneyime, farklı ses ve yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso ve yaptığı enerjik müzik ile çok sevilen Güntaç Özdemir canlı performanslarıyla eşlik edecek.  Çiçek Pasajı’nın nostaljik ve benzersiz ambiyansında meyhane kültürünün modern bir yaklaşımla yeniden yorumlanacağı gecede, Beyoğlu’nun simgelerinden olan Balık Pazarı esnafının geleneksel lezzetlerinden yola çıkılarak oluşturulacak yeni reçeteler İstanbullularla buluşacak. Çiçek Pasajı’nı bambaşka bir şekilde deneyimlemek için siz de şimdiden yerlerinizi alın.

Tarih: 17 Ocak 2020, Cuma

Saat: 19:30 

Yer: Çiçek Pasajı

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Under Square by Emaar Presents: Claptone

 Emaar  Square  Mall’un  bu parti için özenle hazırlanan  otoparkında, “Under Square” adıyla  düzenlenen  ve gece hayatına yepyeni bir  konsept  kazandıran  bu eğlenceli parti  uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Eğlencenin tavan yapacağı gecede açılışı  Türkiye’nin önde gelen partilerine yön veren ve performanslarıyla fark yaratan  DJ Yakuza yaparken, saatler 00.00’ı gösterdiğinde ise dünyanın en görkemli partilerinde yüksek tempolu performanslarıyla hayranlık uyandıran ünlü  Berlinli prodüktör ve DJ  Claptone  kabinin başına geçiyor.  Avangart Tabldot ve Şirin Ediger’in de performanslarıyla renk katacağı partiye, dünyaca ünlü işleriyle tanınan ışık sanatçısı  Sezgin Karaağaç’ın önderliğinde hazırlanan  ritm ile senkronize ışıklandırmaların yanı sıra  Lucca Cocktail Studio gibi işin uzmanları tarafından hazırlanan sürprizler de heyecan katıyor.

Tarih: 18 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 22:30 (Kapı Açılış)

Yer: Emaar Square Mall Otopark Alanı P1

Rezervasyon / Bilet: Biletix 

Bir Arp Sabahı 

Pera Palace Hotel’in 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, uluslararası yarışmalarda kazandığı birinciliklerle ülkemizin en parlak arp sanatçılarından Merve Kocabeyler’i ağırlıyor. Vancouver, Belgrad, Tsinandali, Dutch Harp, Glowing Harp, Grachten ve İstanbul Müzik Festivali gibi önemli festivallere sanatçı ve jüri üyesi olarak davet edilen, La Scala Operası Akademi Orkestrası’nda yer alan ilk Türk arpist olan Merve Kocabeyler, arpın büyülü tınısını  “Bir Arp Sabahı” başlıklı konserde çok özel bir repertuarla müzikseverlerle buluşturuyor. 

Tarih: 18 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 11:00 (Kapı Açılış)

Yer: Pera Palace Hotel

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Alexander Chaushian - İstanbul Resitalleri

Klasik müziğin birbirinden başarılı isimlerini ağırlayan İstanbul Resitalleri, iki önemli uluslararası yarışma olan Tchaikovsky ve ARD’nin ödüllü ismi, viyolonselci Alexander Chaushian’ı konuk ediyor. Japonya'dan Amerika'ya uzanan bir coğrafyada, dünyanın en prestijli salonlarında konserler vermiş ünlü viyolonselciyi canlı dinleme şansını kaçırmayın!

Tarih: 18 Ocak 2020, Cumartesi

Saat: 20:00

Yer: Sakıp Sabancı Müzesi the Seed

Rezervasyon/ Bilet: Biletix

ING All-Star 2020 + Ben Fero

Kendine özgü stili, ilk dinleyişte farkını ortaya koyan müziği, akılda kalıcı sözleri ve oldukça renkli görsel dünyası ile dikkat çeken ve çok kısa sürede Türk rap müziğinin yükselen yıldızları arasına giren Ben Fero, ING Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli etkinliği olan ING All Star-2020’de izleyenlere hem müzik hem de görsel bir şölen sunacak. Ben Fero’nun müzik listelerini alt üst eden ve dillerden düşmeyen şarkılarını söyleyeceği gecede, eğlence zirveye çıkacak. ING Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarını bir araya getirecek  All-Star maçının yanı sıra, 3 Sayı Yarışması ve Smaç Yarışması gibi pek çok etkinlik de seyircilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Sömestr tatilinin başladığı haftasonu gerçekleşecek etkinlik, çocuklarınızla katılıp ailece keyifli saatler geçirebileceğiniz şahane bir alternatif olabilir.

Tarih: 19 Ocak 2020, Pazar

Saat: 14:00

Yer: Sinan Erdem Spor Salonu

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Vahşet Tanrısı  

Yasmina Reza tarafından 2006'da sahneye konulduğundan bu yana tüm dünyada kapalı gişe oynayan ve Roman Polanski tarafından sinemaya da uyarlanan ödüllü oyun "Vahşet Tanrısı", DasDas Sahne’de sezona devam ediyor. İki çocuktan birinin, diğerinin suratına sopayı yapıştırıp ön dişlerini kırmasının ardından sorunu çözmek isteyen ebeveynlerinin buluşmasıyla başlayan oyun, temelde uygarlık kavramını ve toplumsal rolleri sorguluyor. Celal Kadri Kınoğlu’nun yönettiği oyunun kadrosunda  Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen  ve  Tilbe Saran  gibi usta isimler yer alıyor.  

Tarih: 19 Ocak 2020, Pazar

Saat: 16:00 

Yer: Dasdas Sahne

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Ataşehir'in minik cevheri Fauna, yalnızca 5 masaya sahip, kimilerine göre İstanbul'daki en iyi İtalyan mutfağını sunan restoran. 

Kozmonot’ta Doğal Sabun Atölyesi

İllüzyon etkisi yaratan uzay konseptindeki dekorasyonu, dünya mutfağı esintileri taşıyan zengin menüsü ve Caz Pazarları’yla kısa sürede İstanbul’un en gözde mekanlarından biri haline gelen Kozmonot Bomonti, eğlenceli bir doğal sabun yapım atölyesi düzenliyor. 2014 yılında kurulan ve soğuk yöntemle yağları 35-40 derecede sabunlaştırarak doğal ürünler üreten Safiye Doğal Sabun ile iş birliğinde düzenlenen etkinlikte kahve, portakal ve lavanta olmak üzere 3 farklı aroma ile sabun yapımının öğrenilecek. 2 saat sürecek atölyede sabunun kısa tarihçesi, kullanılan malzemeler, cilt tiplerine uygun uygulanacak yağlar ve kişisel hijyende sabun kullanımının önemi anlatılırken misafirlere ömür boyunca uygulayabilecekleri sabun yapma bilgileri sunulacak.

Tarih: 19 Ocak 2020, Pazar

Saat: 14:00

Yer: Kozmonot Bomonti

Rezervasyon / Bilet: 0536 684 1042

Başka Gece

Sabaha kadar film seyretmeye var mısınız? Sanat filmlerinin kalbinin attığı Başka Sinema, en uzun Başka Gece etkinliğini düzenliyor. 23:15’ten 06:50’ye kadar peş peşe üç uzun, iki kısa filmin gösterileceği film maratonunda, King Lear, Mulholland Drive ve Head – On (Duvara Karşı) yer alacak

Tarih: 19 Ocak 2020, Pazar

Saat: 16:00 

Yer: Kadıköy Sineması

Rezervasyon / Bilet: Biletiva

Biletinizi Şimdiden Alın!

Amelie Müzikali

Romans denilince akla ilk gelen filmlerden Amélie, İngiltere’de büyük yankı uyandıran müzikaliyle 2020’de İstanbul’da! Ünlü aktris Audrey Brisson’ın hayat verdiği Amélie, ufak ve sıra dışı dokunuşlarıyla çevresine mutluluk getiriyor. Aşk, sevgi ve dostluk çevresinde gelişen bu klasikleşmiş ve büyülü hikaye, müzikal dünya içinde sahneye yeniden taşınıyor. Hayalperestlerin dünyasına adım atacağınız bu benzersiz etkinlik için şimdiden koltuğunuzu ayırtın.

Tarih: 11 - 23 Şubat 2020

Saat: 20:30 

Yer: Uniq Hall

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Uniq Hall’da sergilenen müzikalden önce Uniq İstanbul’da bulunan Burger Lab, hamburger çeşitleriyle kaçamak yapmak için pratik bir seçenek olacaktır.

Tindersticks Konseri

Rock altyapılarını caz ve blues öğelerle birleştirerek kendine özgü bir tarz yaratan Nottingham çıkışlı İngiliz grup Tindersticks, şarkı sözlerini şiirsel bir dille aktaran  bağımsız müziğin en önemli temsilcilerinden olmaya devam ediyor. 27 yıllık müzik kariyerinde aralarında “Curtains”, “Simple Pleasure”, “Falling Down a Mountain”, “The Something Rain” ve “The Waiting Room”un da bulunduğu 18 albüme, 25 single’a ve EP’ye imza atan grup, müzik eleştirmenleri tarafından alternatif rock tarihinin en başarılı gruplarından biri olarak gösteriliyor. Geçen yılın en çok konuşulan yapımlarından biri olan, ödüllü “High Life”ın soundtrack’ini de besteleyen Tindersticks, “No Treasure But Hope” adlı son albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor. 

Tarih: 15 Şubat 2020, Çarşamba

Saat: 20:30 

Yer: İş Kuleleri Salonu

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Konser mekanına oldukça yakın mesafedeki Suvla, geniş içecek menüsü ve peynir tabağı gibi paylaşımlık atıştırmalarıyla keyifli.

Garou: Pop, Rock & Soul

Ülkemizde de çok geniş bir hayran kitlesine sahip; romantik, karizmatik, tutku dolu ve büyüleyici Kanadalı şarkıcı ve oyuncu Garou, kariyerinin 20. yılını kutladığı turnesi "Garou - 20 years" kapsamında geçtiğimiz yıl ilk kez İstanbul ile buluşmuş ve hafızalardan çıkmayacak bir performansa imza atmıştı. 'Belle', 'Gitan', 'Sous le vent' ve 'Seul' gibi milyonların kalbini çalan şarkıların sesi Garou, kariyeri boyunca yayınladığı tüm hit şarkıları bu dev konserde yeniden seslendirecek. 90’ların ortasından bugüne, kariyerinde tam 20 yılı geride bırakan; Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada, ABD, İngiltere, Tahiti, Lübnan, Romanya, Polonya, Rusya, Belarus, Azerbaycan, Ukrayna ve daha onlarca ülkede, dünyanın dört bir yanında konserler veren Garou'nun muhteşem performansına tanık olma sırası sizde!  

Tarih: 29 Şubat 2020, Cumartesi

Saat: 21:00

Yer: Volkswagen Arena

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Volkswagen Arena’da sergilenen konserden önce Uniq İstanbul’da bulunan Burger Lab, hamburger çeşitleriyle kaçamak yapmak için pratik bir seçenek olacaktır.

6 – 12 Ocak 2020 İstanbul Etkinlik Rehberi

Waterproof

1966 yılında Galler’de yaşanan ve gelmiş geçmiş en büyük madencilik kazalarından biri olarak kabul edilen “Aberfan Faciası”ndan esinlenen Neil Anthony Docking’in kaleme aldığı Waterproof, sezonun en çok dikkat çeken yeni oyunlarından. Felaketten 8 ay sonraki zamanda geçen hikaye, faciada çocuklarını kaybeden annelerin düzenli olarak yaptıkları buluşmalardan birine bir güzellik danışmanının gelmesiyle yaşananları temel alıyor. Felaketlerin aslında sadece onları yaşayanlar için değil; tüm insanlık adına birer yıkım olduğunu anlatan oyun izleyenlere farklı duyguları aynı anda yaşatıp yüzlerinde buruk bir tebessüm bırakıyor. Başak Daşman, Bala Atabek, Aslı İnandık, İdil Sivritepe ve Hande Doğandemir’den oluşan oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken oyunun yönetmenliğini ise Kayıp ve Kalp Düğümü gibi oyunlarından tanıdığımız Çağ Çalışkur yapıyor. 

Tarih: 6 Ocak 2020, Pazartesi

Saat: 20:30

Yer: Uniq Hall

Rezervasyon / Bilet: Biletix 

Yeme İçme Önerileri: Uniq İstanbul’da bulunan Burger Lab, oyundan önce hamburger çeşitleriyle kaçamak yapmak için pratik bir seçenek olacaktır.

Muse 90401

Edinburg Fringe Festivali’nda “en iyi kadın oyuncu”, “en iyi oyun” ve “en iyi metin yazarı” olmak üzere 3 dalda aday gösterilen Muse 90401, İstanbul prömiyerini Zorlu PSM’de yapıyor.  Fadik Sevin Atasoy tarafından kaleme alınan ve oynanan tek kişilik oyunun yönetmenliğini ise Erdal Beşikçioğlu üstleniyor. İlk kez 2015 yılında Amerika’da sergilenen oyun; Tolstoy, Shakespeare ve Leonardo Da Vinci’ye ilham olmak üzere görevlendirilen Muse’un insan olma ve kendi eserlerini bırakacak bir ustaya dönüşme çabasını konu alıyor.  

Tarih: 7 Ocak ve 8 Ocak 2020

Saat: 20:30

Yer: Zorlu PSM -  %100 Studio

Rezervasyon / Bilet: Passo

Yeme İçme Önerileri: Şef Cenk Debensason'un hazırladığı yepyeni menüsü ile karşımıza çıkan Vakkorama Cafe'de fıstık ezmeli ve kızarmış tavuklu sandviç Fried Chicken Sando favorimiz!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası

Selin Atasoy’un yazdığı ve Okan Bayülgen’in yönettiği “Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası-Metres”, seyircinin arasında 360 derece oynanan interaktif bir polisiye oyunu. Seyircileri adeta zamanda yolculuğa çıkaran oyun, sizi diskonun altın çağının yaşandığı 70’li yıllara davet ediyor. Rengarenk kostümler ve muhteşem müzikler ile dolu baş döndürücü bir cumartesi gecesinde, kendinizi bir anda gizemli bir cinayetin ortasında bulacaksınız. Her oyunda sonucun değiştiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda, gecenin sonunda katili bulan ekip kazanacak. Kendinize güveniyorsanız, siz de en eğlenceli kostümünüzü giyin ve bu sıra dışı gecenin tadını çıkarın. 

Tarih: 8 Ocak 2020, Çarşamba

Saat: 20:30

Yer: Dada Salon Kabarett

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Elektronika

İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin modern dans proje grubu Modern Dans Topluluğu İstanbul (MDTist), sezonun en yenilikçi ve heyecan verici işlerinden ELEKTRONİKA ile Zorlu PSM’de! Geçtiğimiz seneki prömiyerinden beri büyük ses getiren ELEKTRONİKA, 24 dansçı tarafından sergilenecek üç eserden oluşuyor. Topluluk dansçı ve koreograflarından Evrim Akyay’ın çalışması HADİ, yurt dışında yaptığı çalışmalarla dikkatleri çeken Türk asıllı İhsan Rüstem’in eseri MANTRA ve son yıllarda çağdaş sanat alanında çok heyecanlandıran işlerin çıktığı Güney Kore’nin başarılı koreograflarından DongKyu Kim’in parçası HEYECAN, MDTist için özel olarak yaratılmış. Çağdaş-modern dans tekniklerinin sınırlarını zorlayan ELEKTRONİKA, sahneye yepyeni bir dinamizm katıyor. 

Tarih: 9 Ocak 2020, Perşembe

Saat: 20:30

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Platinum Sahnesi

Rezervasyon / Bilet: Biletini Al

Yeme İçme Önerileri: İstanbul'un en popüler hamburgercilerinden biri olan Zula, 2019 sonbaharıyle birlikte üçüncü şubesini Zorlu'da açtı. Hamburger üzeri San Sebastian Cheesecake denemeyi unutmayın!

Ayşegül Aldinç’le Farklı Bir Dokunuş

Müzik kariyerinde imza attığı sayısız başarıyla tanıdığımız, Türkçe Pop’un uzun yıllardır en çok sevilen isimlerinden olmayı başarmış Ayşegül Aldinç, müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Tarık Sezer Quartet’in da sahnede Ayşegül Aldinç’e eşlik edeceği akıllardan uzun süre silinmeyecek bu gecede, başarılı sanatçı sevilen şarkılara bambaşka bir dokunuş katıp yeni bir yorum getirecek. Sizler de şimdiden bu muhteşem gecedeki yerinizi alın! 

Tarih: 9 Ocak 2020, Perşembe

Saat: 21:00 

Yer: Zorlu PSM - Touché

Rezervasyon / Bilet: Passo

Güle Güle Diva

Afife Jale ve Sadri Alışık Ödülleri başta olmak üzere pek çok ödül kazanmış başarılı tiyatrocu Selen Uçer’in oynadığı “Güle Güle Diva”nın yönetmenliğini aynı zamanda oyunun yazarı da olan genç yönetmen Firuze Engin yapıyor. Şöhretinin zirvesindeyken inzivaya çekilen büyük bir divanın yıllar sonra sahneye dönüşünün işlendiği bu tek kişilik müzikli oyunda, 11 ayrı kadının trajikomik hikayeleri ve tüm halleri anlatılıyor. Uçer’in bir karakterden diğerine ustaca geçiş yaptığı oyun, seyirciyi farklı duygular arasında gezdirip çağdaş meseleleri sorgulatırken, oyun sonunda yüzlerinde bir tebessümle uğurluyor. 

Tarih: 10 Ocak 2020, Cuma

Saat: 20:30

Yer: Sinema Feriye

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Yeme İçme Önerileri: Beşiktaş Çarşı'nın yenisi ve favorisi TRC American Diner, Amerikan dizilerinde görmeye alışık olduğumuz lezzetleri sevenleri ile buluşturuyor.

Ayta Sözeri Konseri

Sevilen sanatçı Ayta Sözeri, sevilen şarkılara müthiş yorumu ve eğlenceli sahne performansıyla müzikseverlerle bir araya geliyor. Şarkıcı rolünün yanı sıra oyuncu ve aktivist kimlikleri ile de öne çıkan Sözeri, neşeli karakteri ile benzersiz bir sahne şovuna imza atıyor. 

Tarih: 10 Ocak 2020, Cuma

Saat: 22:30

Yer: Moda Kayıkhane

Rezervasyon / Bilet: Moda Kayıkhane Ana Gişesi

Yeme İçme Önerileri: Kalamış Marina’ya oldukça yakın olan etkinlik öncesi birçok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Marinadaki Divan yılların eskitemediği ve klasikleşmiş lezzetleri bulabileceğiniz bir alternatif.

İdil Biret Resitali

Üç yaşında Ankara’da piyano dersi almaya başlayan, TBMM’nin 1948 yılında çıkardığı özel kanunla sekiz yaşında Fransa’ya eğitim almaya gönderilen ve ülkemizi yurtdışında senelerdir muazzam bir başarıyla temsil eden İdil Biret, klasik müzik tutkunlarıyla buluşuyor! Beethoven’ın 250. doğum yılını kutlamak amacıyla düzenlenen gece, İdil Biret’in ünlü bestecinin bir eserini çalacağı ilk resital olma özelliğini de taşıyor.  Biletleri hızla tükenen bu özel gecede yerinizi almak için acele edin!

Tarih: 10 Ocak 2020, Cuma

Saat: 20:30

Yer: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

Rezervasyon / Bilet: Biletix

Turkish Psychedelia N

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.