• Arama

Air France Kabininde Lüks Uçuş Ayrıcalığı

Air France kabinlerindeki lüks seyahat ayrıcalıklarını keşfedin.

Paris, sayısız küçük şeyin bir arada yaşanmaktan keyif alındığı bir şehir; sabahları bir fincan kahve ve kruvasan aroması, sokaklarda gri takımları içinde gülümseyerek yürüyen kadınlar, yiyecek tezgahlarından yükselen cezbedici kokusu, arkadaşlarla paylaşılan bir şişe şarap, lüks butiklerin kapılarından yayılan efsanevi parfümler…

Olağanüstü bahçelerin, Michelin yıldızlı restoranların, zamana meydan okuyan mimarideki yapıların şehri Paris, kuzeyindeki Tremblay-en-France bölgesi ile Fransa’nın ulusal bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Air France merkezine de ev sahipliği yapıyor. 1933 yılında kurulan Air France, seyahat rotasında Charles de Gaulle Havalimanı olanlar için lüks bir uçuş deneyimi sunuyor.

Uçuşunuz esnasında konforu ve rahatlığı garantileyen Business kabinlerinde size ayrılan özel alanları ofisiniz, restoranınız, dinlenme salonunuz ve hatta yatak odanız olarak kullanabiliyorsunuz. Seçim tamamen size ve ihtiyacınıza kalmış. Modern tasarımı ve dingin şıklığı ile Business kabinleri seyahat anlayışınıza göre kişiselleştirebiliyorsunuz; ister tam bir yatak ister rahatsız edilmeyeceğiniz çok amaçlı bir alan…

Bir koza gibi tasarlanan oturma alanlarının incelikli formu içinde her şey düşünülmüş. Koltuk, iyi bir uyku çekebilmeniz için yaklaşık iki metrelik bir yatağa dönüşebiliyor. Konforlu malzemelerle tasarlanan yatakta dilediğiniz pozisyonda uyuyabiliyorsunuz. Jetlag olmanızın önüne geçmek içinse büyük kuş tüyü yastıklar ve yumuşak bir yorgan temin ediliyor.

Eğer uçuşunuz esnasında çalışmanız gerekiyorsa Business kabin size ofis rahatlığını sunuyor; laptop veya cep telefonunuzu şarj edebileceğiniz güç çıkışları, ayarlanabilir okuma lambası, sesi engelleyen kulaklık ve eşyalarınızı koyabileceğiniz alan ile oldukça fonksiyonel.

Yolculuğunuz süresince bir şeyler izlemek isterseniz 16-inç dokunmatik ekrandan klasikleri veya gişe filmlerini, konserleri, belgeselleri, televizyon dizilerini seçebileceğiniz zengin bir arşiv mevcut.

Business kabinde servis edilen yemekler ayrı bir başlığı hak ediyor. Aralarında Anne-Sophie Pic, Arnaud Lallement, Guy Martin ve Andrée Rosier’in yer aldığı Michelin yıldızlı şeflerce hazırlanan menüye prestijli Fransız şarapları eşlik ediyor. Fransız ve Dünya mutfağından damağınıza hoş gelecek alternatifler arasında aperatifler, peynirler, sorbeler yer alıyor.

Size şimdiden iyi uçuşlar…

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.