• Arama

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri

2020 yılında dikkat çekecek en iyi erkek parfümlerini listeledik. Odunsu ve aromatik kokuların hakim olduğu 2020’nin en iyi erkek parfümlerini inceleyin.

Büyüleyici kokularıyla erkeklere daha fazla çekicilik katan parfümleri bir araya getirdik. Hem en yeni hem de 2019’da piyasa çıkan parfümlerden en iyilerini sizin için seçtik. Parfümünüzü yenileyerek kendinizde bir değişiklik yapmak isterseniz, önerilerimizi mutlaka dikkate alın! Genel olarak odunsu kokuların hakim olduğu 2020’nin en iyi erkek parfümlerini şimdi keşfedin.

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme

YSL La Nuit De L'Homme Eau de Toilette, erkeklerin vazgeçilmez kokusu… Çekici parfümün üst notasın Sicilya bergamutu bulunuyor. Kalp notasındaki lavanta ve sedir ağacı alt notada vetiver ile buluşuyor. Odunsu kokuların çekiciliğini seven erkeler için yaratılmış.

Tiffany & Co Tiffany & Love For Him

Aromatik kokuları seviyorsanız almanız gereken parfüm; Tiffany & Love For Him. Üst notasındaki zencefil, mandalina ve kakule,orta notada ardıç ve selvi ile harmanlanıyor. Alt notada ise odunsu bir bitiş yaratan sandal ağacı, vetiver ve sekoya bulunuyor. Yılın en etkili parfümlerinden…

Celine Haute Parfumeri, Parade

50 yıldan sonra ilk defa parfüm koleksiyonu çıkartan Celine, moda ve güzellik dünyasında büyük ses getirdi. 11 adet Unisex kokuya sahip olan Haute Parfumerie koleksiyonundan Parade favorilerimiz arasında. Maskülen bir kokuya sahip olan parfümün içeriğinde bergamot, portakal çiçeği, vetiver, misk, meşe ve yosun bulunuyor. Eşsiz bir koku arayanlara özel.

Dior Homme Eau de Toilette

İlk olarak 2011 yılında piyasaya çıkan Dior Homme’un yeni versiyonu Eau de Toilette, büyüleyici bir kokuya sahip. Baharatlı ve odunsu kokulardan oluşan parfüm, 2020’de imza kokunuz olabilir. Maskülen kokusuyla tüm gözleri üzerinize çekecek nitelikte.

Terre d’Hermes Flacon H Eau de Toilette

Üst notasında portakal ve greyfurt, orta notasında sardunya ve biber, alt notasında ise paçauli, sedir, vetiver ve benzoin bulanan parfüm, etkileyici bir koku sunuyor. Meyve ve odunsu kokuların birleşimi, egzotik kokuları sevenleri temsil ediyor. Parfüm, 2020’nin ortalarında satışa çıkıyor.

Frederic Malle Rose & Cuir

Unisex bir parfüm olan Frederic Malle Rose & Cuir, gül notasına farklı bir hava veriyor. Üst notasında timut biberi esansı, sardunya, borbon ve kuş üzümü, kalp notasında gül ve deri, alt notasında ise vetiver ve sedir bulunan parfüm, gizemli koku arayanlar için mükemmel bir alternatif.

Tom Ford Ombre Leather

Tom Ford Ombre Leather, sıktığınız ilk anda teninizde beyaz yosunun yatıştırıcı etkisi ve kanyon kehribarının sıcaklığını hissettiriyor. Baharatlı kakule ve safran, tatlı zambak yasemininin esrarengiz dokusuyla birleşiyor ve ardından paçuli ve vetiverin bağımlılık yaratan kokusu sizi sarmalıyor.

Bvlgari Man Wood Essence

Üst notadaki turunçgil ve kişniş esansı, orta notada narenciye ve baharat ile buluşuyor ve alt notada selvi ağacı ve vetiver ile birleşiyor. Bvlgari Man Wood Essence, size doğanın verdiği huzur hissini yaşatarak şehrin koşuşturmasından uzaklaşmanızı sağlıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.