• Arama

Bulgari’nin Serpenti Forever Özel Üretim Python Modeli Zorlu Center’da

Tüm dünyada yalnızca 20 adet üretilen "Serpenti Forever" serisi Python modeli, 11 numaralı çantası ile Bulgari Zorlu Center’da moda tutkunlarına sunuluyor.

Bulgari’nin “Serpenti Forever" omuz çantasına, önümüzdeki sezon için özenle hazırlanmış yeni nüanslar eklendi. Değerli koyu gri piton derisi üzerine oniks taşlarla tamamlanan bu parça, Bvlgari zanaatkârlarının materyalleri zamansız parçalara dönüştürme yeteneğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

"Serpenti Forever"ın kapama kısmında yer alan ikonik yılan başı, mat ve parlak siyah minenin yanı sıra baştan çıkarıcı göz motifindeki siyah oniks ile bakanları hipnotize ediyor. Omuz çantasının altın kaplama zinciri, kıvrımlı yılan formundan ilham alıyor ve küçük boyutlu bir ayna ile bu model tamamlanıyor. Orta boy çantanın, bölmeli iç alanı, çoklu iç cebi ve metal Bvlgari etiketi bulunuyor.

 

 

Tüm dünyada yalnızca 20 adet üretilen bu çok özel "Serpenti Forever" serisi Python modeli, 11 numaralı çantası ile Bulgari Zorlu Center’da satışa sunuluyor.

Ölçüler: 28 x 19 x 7.5 cm - 11 x 7.5 x 2.9

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.