• Arama

OGGUSTO ve Dilara Koçak İş Birliğinde Day2Day The Collagen Beauty Lansmanı

OGGUSTO ve Dilara Koçak iş birliğinde Day2Day The Collagen Beauty lansmanı düzenlendi.

OGGUSTO’nun Kurucusu Özlem Güsar ve Dilara Koçak moderatörlüğünde, Day2Day The Collagen Beauty’nin lansmanı yapıldı. Day2Day The Collagen Beauty’nin marka yüzü olan Azra Akın, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen lansmanda Day2Day The Collagen Beauty’i neden tercih ettiğini anlattı. Sağlığını korumanın hem kendisi hem de ailesi için çok önemli olduğunu özellikle vurgulayan Azra Akın; bu gıda takviyesini, sadece güzellik için değil aynı zamanda günümüz beslenme şartlarında ihtiyaç duyulan bileşenleri almak ve zararlı çevresel koşullara karşı koymak için de tercih ettiğini belirtti.

Özlem Güsar, Azra Akın, Dilara Koçak

Dilara Koçak’ın “Güzelliğinizi nasıl koruyorsunuz?” sorusunu yanıtlayan Akın, “Her şeyden önce belirtmek isterim ki, cildimiz en önemli kalkanımız. Sadece yüz güzelliği için değil, tüm vücut sağlığımız için cildimize gereken desteği vermemiz gerektiğini çok iyi biliyorum. Her yaşın kendine has güzelliği olduğunu düşünüyorum ve yaş aldıkça cildimin ihtiyaçları doğrultusunda uzmanlara danışarak cildimi destekleyecek ürün ve besin desteği kullanıyorum.” dedi.

Dilara Koçak ise, Yunus Emre Alimoğlu’nun kurucularından ve Genel Müdürü Olduğu Orzax İlaç’ın markası olan Day2Day The Collagen Beauty’nin gıda takviyesi olarak ne gibi faydalar sağladığını anlatarak cilt sağlığı ve beslenme, kolajen desteği konusunda önerilerini misafirler ile paylaştı.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak; "30'lu yaşlarla birlikte vücudumuzun temel yapı taşlarından biri olan kolajen proteinin üretimi her yıl azalıyor; güneş hasarı, işlenmiş şeker, uyku düzeninde bozukluk, oksidatif stres gibi faktörler ise bu süreci hızlandırıyor. Beslenmemizde özellikle A ve C vitaminlerinden zengin seçimler yapmak, azalan kolajeni desteklemek için peptit formda kolajen takviyesi almak, ayrıca bu takviyenin alfa lipoik asit, glutatyon, hyaluronik asit ve biotin ile desteklenmiş olmasına dikkat etmek önemli" diyerek kendisinin de ürünü denediğini ve çok memnun kaldığını sözlerine ekledi.

Etkinlikte Medikal Estetik Hekimi Dr. Pelin Taşkıran’ın da katılımıyla kolajen’in medikal yönünün konuşulduğu Day2Day Collagen lansmanına Arzum Onan, Siren Ertan, Meral Yazıcı, Meral Yazıcı, İpek Deveci, Rima Kolbaşı gibi cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimler katıldı.

Arzum Onan, Siren Ertan, Meral Yazıcı

Seval Bahçıvan, Pınar Hotiç, Gülden Büyükuçak 

Jale Balcı, Renee Saban, Begüm Karamahmutoğlu

Demet Ozaner, Begüm Özer, Füsun Kuran

İpek Develi, Müge Sırmabıyık, Nil Özbek

Pınar Topçuoğlu, Reyhan İpekel, Şennur Gönül

Begüm Gazioğlu, Ebru Erberdi, Hülya Eltemur

Esin Ramazanoğlu, Müge Ersin, İrem Güreli

Ebru Kohen, Eda Sümer Evliyagil, Meltem Kazaz

Rima Kolbaşı, Zeynephan Gemicioğlu, Şeyla Ovadia Karadeniz

Sedefhan Oğuz, Aytül Ayke Fıratoğlu, Zeynep Üstünel, Didem Bağrıaçık

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.