• Arama

Türkiye'nin En İyi Tekne Kiralama Firmaları

Covid-19 salgını, herkesten uzak tatil seçeneği sunan teknelere olan ilginin artmasına yol açtı. OGGUSTO olarak, bu yaz tekneyle tatil yapmak isteyenler için Türkiye'nin en iyi tekne kiralama firmalarını bir araya getirdik.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin sonucu olarak bu yazın modası izole tatil. İzole tatilin en iyi adresi ise mavi yolculuk. Biz de bundan yola çıkarak yelkenliden motoryata, guletten süperyata farklı seçenekler sunan tekne kiralama firmaları bir liste haline getirdik. Türkiye’nin en gözde mavi tur merkezlerindeki en iyi tekne kiralama firmaları. Bu yaz ailenizle birlikte sakin koylara açılmaya hazır mısınız?

Göcek Merkezli Firmalar:

Saysail, www.saysail.com

Budget Sailing, www.budgetsailingturkey.com

EGG Yachting, www.eggyachting.com

Gala Yachting, www.galayachting.com

Galeo Yachting, www.galeoyachting.com

Gena Yacht Charter, www.gena-yachtcharter.com

Irmak Yachting, www.irmakyachting.com

Turk Yacht&Gulet Charter, www.turkyacht.com

Marmaris Merkezli Firmalar:

Global Sailing, www.globalsailing.com.tr

Gulet Broker Yachting, www.guletbroker.com

Hera Yachting, www.heraguletcharter.com

Mıknatıs Yachting, www.miknatisyachting.com

Offshore Sailing, www.ossyc.com

Sanda Yachting, www.sandayachting.com

Yelkenli Yatçılık, www.yelkenli.com

İstanbul Merkezli Firmalar:

Booking Catamaran, www.bookingcatamaran.com

4U Yachting, www.4uyachting.com

Mutlutur Yatçılık, www.mutluturyachting.com

Serenity Yachting, www.serenityyachting.com

Sofi Yacht, www.sofiyacht.com

Yacht Marine, www.yachtmarine.com

Ayvalık Merkezli Firmalar:

Thea Sailing, www.theasailing.com

Bodrum Merkezli Firmalar:

Aegean Yacht, www.aegeanyacht.com

Ambassador Yachting, www.ambassadoryachting.com

Argolis Yachting, www.argolis-yacht.com

Barbaros Yachting, www.barbarosyachting.com.tr

Cobra Yachting, www.cobrayachting.com

Dragut Sailing, www.dragutsailing.com

Golden Yacht, www.goldenyacht.com

Ice Yachting, www.ice-yachting.com

Pruva Yachting, www.pruva.com.tr

Salmakis Yatçılık, www.salmakisyachting.com

Suda Sailing, www.sudasailing.com

Sunny Holidays, www.shy.com.tr

Fethiye Merkezli Firmalar:

Albatros Yachting, www.albatrosyachting.com

Alesta Yachting, www.alestayachting.com

Blues Yachting Holiday, www.bluesyachting.com

Love Sail, www.lovesail.net

Steelbird Sailing, www.steelbirdsailing.com

Akasia Yachting, www.akasiayachting.com

Antalya Merkezli Firmalar:

Olympos Yachting, www.olymposyachting.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.