• Arama

Ünlü İsimlerin Çocuklarından Babalarına OKKA'lı Bir Kahve

Bu babalar gününde babalarınıza bir kahve yapıp onlarla keyifli bir sohbet ortamı yaratmaya ne dersiniz? Dönem itibariyle hepimiz evlerimizde yalnız veya ailemizle beraberiz. O halde bu babalar gününde babalarımızı mutlu etmememiz için hiçbir sebep yok. Alanının en başarılı ve ünlü isimlerinin çocukları, bu babalar gününde babalarına OKKA’lı bir kahve yaptı ve babalarından kendilerine hayat boyu ders olacak OKKA’lı bir öğüt aldı.

Lütfi Arıboğan

2005 yılında TFF Genel Sekreteri koltuğuna oturan Lütfi Arıboğan, OKKA’lı kahvesini yudumlarken çocuklarına hayatta başarı ve mutluluğun takım çalışmasıyla geldiğini söylüyor ve özellikle oğluna eşine ileride çok yardımcı olmasını öğütlüyor.

Fatih Recep Saraçoğlu

Darülaceze Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Recep Saraçoğlu, kızıyla beraber OKKA’lı kahvesinin keyfini çıkarırken ona ¨Hayatta her zaman kendiniz olmanızı bekliyorum. Samimiyetinizi, içtenliğinizi, çocukluğunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin ve her zaman pozitif olun.¨ diyor.

Sinan Kuran

KRN Mimarlık’ın kurucusu Mimar Sinan Kuran, ikizlerinin elinden OKKA’lı kahvesini içerken kahvenin çok güzel olduğunu söylüyor ve daha çok küçük olan kızlarına ¨Her zaman kahvenizi gerçek dostlarınızla birlikte için.¨ diyerek öğüt veriyor.

Kerim Sabuncuoğlu

Türkiye Sualtı Fotoğrafı Şampiyonu Kerim Sabuncuğlu, kızıyla beraber OKKA’lı kahvesini içerken kızına meslek seçimi kulağına küpe olacak bir öğüt veriyor: Ne seçeceğin çok önemli ama seçeceğin bu meslekte mutlu olman daha önemli. Ne yaparsan yap mutlu ol ve iyi bir insan ol.

Süleyman Orakçıoğlu

Damat markasının sahibi Süleyman Orakçıoğlu, OKKA’lı kahvesini yudumlarken babasıyla yaşadığı bir anısından yola çıkarak çocuklarına öğüt veriyor. Bir baba olarak babasından aldığı öğütleri her zaman çocuklarına vermeye çalışan Orakçıoğlu, sadece fizyolojik babalık değil manevi babalığın da önemini vurguluyor.

Ali Güreli

Contemportay İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli, küçük oğlunun yaptığı OKKA’lı kahvesi eşliğinde çocuklarıyla sohbet ederken  ¨Çocuklarımın her zaman sanatın içinde kalmalarını istiyorum. Hep yenilenerek, yeni ve genç sanatın içinde kalarak yetişmesini istiyorum¨ diyerek çocuklarına öğüt veriyor.

Levent Erden

Havas WorldWide Türkiye Kurucu Ortağı Levent Erden, OKKA’lı kahvesini yudumlarken oğluna, hayatta merak etmekten hiç vazgeçmemesini öğütlüyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.