• Arama

Sonbaharda Cildinizi Hızla Toparlayacak 3 Popüler Uygulama

Güneşin neden olduğu tahribatı kalıcı hale dönüştürmeden, cildinizi en hızlı ve kolay şekilde toparlayabileceğiniz 3 popüler uygulamayı, Pervin Dinçer OGGUSTO için kaleme aldı. 

Pervin Dinçer, üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip, Paris Pure Skin Enstütü’de ”beauty teraphy” kursu aldı. Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Güneşin neden olduğu tahribatı kalıcı hale dönüştürmeden, cildinizi en hızlı ve kolay şekilde toparlayabileceğiniz 3 popüler uygulamayı, Pervin Dinçer OGGUSTO için kaleme aldı.

Hydrafacial

Hydrafacial, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan birçok farklı cilt sorununa çözüm sunan kombine bir bakımdır. Cildin nem dengesinin sağlamasının yanı sıra yağlardan, güneş koruyuculardan tıkanan gözenekleri, matlaşan cildin arınıp, ışıl ışıl parlaması için ideal bir bakımdır. İlk aşamada cilt özel bir vakumlama sistemi ile temizlenir. İkinci aşamada peeling solüsyonları ile cilde bir nevi sıvı mikrodermabrazyon uygulanır. Mikrodermabrazyon uygulanan cilde ihtiyacına uygun olarak serumlar tatbik edilir. 

Uygulamanın son aşaması led terapidir. Kırmızı led terapi, kolajen dokuyu uyararak cilt hasarlarının onarılması için uygulanır, bakım sonrası gözenekleri sıkılaştırır, ciltteki ödemi azaltır. Mavi led terapi hassas cildin yatıştırılıp, enfekte eder. Ayda bir kez olmak üzere 3-4 seans uygulandığında efektif sonuç elde edilir. Uygulama sonrasında günlük hayata sorunsuz devam edilebilir.

Baby Face Beauty

En popüler cilt bakım uygulamalarından olan Baby Face Beauty, yaz sonrası oluşan cilt lekelerinin iyileştirilmesinde etkin sonuçlar aldığımız cihazlı bir uygulamadır. Baby Face Beauty uygulamasında cildin ihtiyaçlarına göre kişiye hazırlanan özel serumların, lazer enerjisi ile anesteziye ihtiyaç duymaksızın mikro atımlarla cildin alt katmanlarına nüfuz etmesi sağlanır.  Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan aktif etkili serumlar özel olarak üretilmiş olup, farklı cilt sorunlarına yönelik hazırlanmış etken maddeler içerir.

Güneşin ciltte oluşturduğu tahribat ve lekelerin onarılmasında C vitamini türevi olan askorbik asit Baby Face Beauty uygulamasında cilt alt katmanlarına ulaştırılarak kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildin yeniden yapılanmasını sağlar. Baby Face Beauty cildin durumuna göre haftada 1 hafta arayla 3-4 kez uygulanır. İlk uygulamadan hemen sonra cilt aydınlanır, lekelerin görünümünde azalma olur.

Nem Aşıları

Nem aşısı, içeriğindeki hyaluronik asit ile cildin ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardımcı olur. Özellikle yazın güneş ve uzun süreli güneşlenme seanslarından sonra yaş faktöründen bağımsız olarak cilt kurur, nemini, elastikiyetini kaybeder ve parlaklığını yitirir. Kurumuş cilt daha çabuk kırışır ve yaşlanır. Yerinde ve zamanında yapılacak müdahaleler ile cilt kuruluğuna en aza indirmek mümkündür. Böylece ciltte oluşabilecek ince kırışıklıkların önüne de geçmiş olunur.  Uygulama öncesinde ciltte oluşabilecek acı hissini azaltmak için anestezik krem sürülür ve 1,5-2 cm aralıklar ile cilt altına ürün enjekte edilir. Uygulama yaklaşık 10-20 dakika kadar sürer. Uygulamanın etkileri yaklaşık altı ay sürer.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.