• Arama

Harley Davidson 115. Yılını Sekiz Yeni Softail Modeliyle Kutluyor!

Efsanevi motosiklet markası Harley Davidson, 115. yılını bugüne kadarki en büyük ürün geliştirme projesiyle kutluyor. Dyna hattının sürüş performansını Softail hattının özel tasarımıyla birleştiren Harley Davidson, motor tutkunlarının karşısına yepyeni sekiz Softail modeliyle çıkıyor.

 

Yeni Fat Boy®, Heritage Classic, Low Rider®, Softail Slim®, Deluxe, Breakout®, Fat Bob® ve Street Bob® motosikletleri, Harley Davidson’ın geçmişini ve orijinalliğini modern bir gözle yorumlarken, önceki modellerden tamamen farklı bir tasarıma sahip yeni Softail hattı, motosiklet tutkusunu bir üst seviyeye taşıyor.

 

 

Milwaukee-Eight 107 motoruyla güçlendirilmiş, daha sert ve daha hafif çelik çerçeveye sahip Softail serisi, güçlü motoruna otantik, bir o kadar da çağdaş tasarımıyla eşlik ediyor.

 

Tüm Softail modellerinde bulunan yeni teknolojilerden bazıları ise şöyle; Benzersiz Daymaker Özel LED ön far, geliştirilmiş elektrik sistemi şarjı, yepyeni Dashboard, anahtarsız çalıştırma (KeylessGo) ve gelişmiş güvenlik sistemi, gidon başına monte edilmiş USB şarj noktası ve yeni yakıt tankları.

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.