• Arama

Aquazzura ve Claudia Schiffer’dan Ayakkabı Koleksiyonu

Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan ünlü İtalyan markası Aquazzura, Claudia Schiffer ile birlikte çok özel bir ayakkabı koleksiyonuna imza attı.

 

 

Aquazzura’nın  Kreatif Direktörü Edgardo Osorio ve Claudia Schiffer’ın birlikte hazırladığı kapsül koleksiyon, ünlü modelin yaşam tarzını ve zevkini ifade eden favori parçalarından yola çıkarak tasarlandı. Koleksiyonda, şık gece ayakkabılarından püsküllü düz botlara, bootie’lerden topuksuz modellere kadar modern kadının hayal edebileceği sekiz farklı stilde modeller yer alıyor.

 

 

“Dünyadaki en ikonik kadınlardan biri olmanın yanı sıra uzun yıllar moda sektöründe çalıştığı için Claudia’nın muhteşem bir moda gözü var.’’ -Edgardo Osorio, Kreatif Direktör

Edgardo Osorio ile büyük bir uyum içinde çalıştıklarını söyleyen Claudia Schiffer ise: “Edgardo ile tanışır tanışmaz, başta ayakkabılar olmak üzere moda hakkında konuşmaya başladık. Birçok konuda anlaştığımız için hem aramızdaki bu sinerji, hem de onun inanılmaz yeteneği ve bakış açısı koleksiyona yansıdı ve çok özel bir koleksiyon hazırladık. Bu ayakkabılara sahip olacak kadınların da bizimle aynı zevki yaşayacağına inanıyorum’’ diyor. Aquazzura Claudia Schiffer koleksiyonu, Beymen'lerde ayakkabı ve stil tutkunlarıyla buluşuyor.

 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.