• Arama

Erkek Gardıroplarının Oyun Kurucuları

Modası asla geçmeyecek kurtarıcı parçalara mı ihtiyacınız var? Baglioli’nin klasik blazer’ından Common Projects’in Achilles sneaker’ına kadar erkek gardırobunun olmazsa olmazları…

 

Lacivert Blazer

 

 

Herhangi bir kıyafeti akıllı şekilde kullanmanın en kolay yolu blazer eklemektir. Her şeyin daha iyi görünmesini sağlar. Lacivert blazer, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak klasik bir seçimdir. Özellikle lacivert loaferlarınız ve jeanleriniz ile harika görünecektir.

 

 

Beyaz Gömlek

 

 

Düz beyaz gömlek, en efsane erkek giyim parçasıdır. Hiçbir erkeğin alışveriş listesi onsuz tam olmaz.  Beyaz tişört gibi herhangi bir şeyle giyebilirsiniz. Kol düğmeleri ve manşetler ile oynayarak yeni görünümler de yakalayabilirsiniz.

 

Gri V Yaka Kazak

 

 

Gri bir V yaka kazak mükemmel bir kat parçasıdır. Kış aylarında sıcak kalabilmeniz için gömleklerinizin ve tişörtünüzün üzerine giyin.  İyice soğuk olduğunda üzerine bir blazer bile giyebilirsiniz. Gri kazak, her sezon bulması çok kolay, alternatifi ise zor bir parçadır.

 

 

Beyaz T-shirt

 

Düz beyaz tişört, en çok kullanılan parçalardan biridir. Her şeyle giyebilirsiniz. Yaz boyunca tek başınıza giyebilir veya sonbahar ve kış boyunca kat olarak kullanabilirsiniz. Süper basittir ve grafik baskılı bir tişörtten çok daha iyi görünürsünüz.

 

 

Lacivert Jean

 

 

Lacivert jean erkekler için evrensel bir seçimdir. Belki de ihtiyacınız olan tek jean budur. Her mevsim rahattır ve her tarz giysi ve ayakkabı ile kombinlenebilir. Bu yüzden lacivert jeanler her erkeğin gardırop listesine dahil edilir.

 

Kanvas Pantolon

 

 

Gardırobunuzdaki jeanlerin yanısıra alternatif parçalara yer verebilirsiniz. Kanvas pantolon doğru seçim olacaktır.  Çeşitli tonlarda ve renklerde Jean giymekten daha çok çeşitlilik sunar ve çok daha farklı bir görünüm yaratır.

 

Gri Palto

 

 

Kış aylarında üzerinizde ilk ve en çok görülen parça olacağı için seçiminiz çok önemli. Klasik kesim gri bir palto gardırobunuzun kurtarıcısı olacaktır. Smokin üzerine giyebileceğiniz gibi gün içinde de tarzınızı korumaya yardım edecektir.

 

 

Saat

 

 

Saat, bir erkeğin her gün takabileceği tek aksesuardır. Bir koleksiyon oluşturabilir, oluşturduğunuz saat koleksiyonunu farklı kıyafetler için değiştirebilir, duruma uyacak şekilde kayışları değiştirebilir ve kendinize ve yaşam tarzınıza mükemmel uyan bir tasarımı bulabilirsiniz.

 

 

Güneş Gözlüğü

 

 

Modası asla geçmeyecek bir Ray-Ban’e gardırbonuzda sonsuza kadar yer verebilirsiniz.

 

 

Performansı sanatla birleştiren Jaguar otomobillerinin ayrıcalıklı dünyası ile ilgili haberler için üye olun!

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.