• Arama

Four Seasons'ın Yeni Rezidans Projesi Twenty Grosvenor Square

Twenty Grosvenor Square, nam-ı diğer 20 GS, sadece Londra’nın değil Avrupa’nın da ilk bağımsız konut projesi. Bir otel entegrasyonu olmaksızın hayata geçirilen proje, dünyanın en ihtişamlı bahçesine de ev sahipliği yapıyor. Üç çatı katı süiti dahil toplam 37 özel rezidansın yer aldığı 20 GS’nin 2018’de tamamlanması bekleniyor. Projenin altında ise dünyanın en müstesna evlerini tasarlayan iç mimarlık firması Finchatton’un imzası var.

 

 

Park Lane’deki Four Seasons Hotel London ve Ten Trinity Square’deki Four Seasons Hotel London’ın ardından Four Seasons’ın Londra’daki üçüncü projesi olma özelliği taşıyan Twenty Grosvenor Square lüks gayrimenkul yatırımcılarının ‘Altın Üçgen’ dediği Mayfair’da konumlanıyor.

II. Dünya Savaşı sırasında Birleşik Devletler Denizcilik Üssü olarak kullanılan ve 1939’dan 2007’ye kadar bu hizmet için tahsis edilen bina, Londra’nın mirasları arasında gösteriliyor. Tarihi açıdan kritik önem taşıyan bu yapı Four Seasons tarafından son teknolojiyle akustik, ses yalıtımı, su basıncı ve ısınma gibi gelişmiş mimari metodolojilerle yeniden yorumlandı.

Londra’nın rafine, enerjik ve ihtişamlı atmosferini sanatsal, kültürel ve gastronomik lezzetlerle buluşturan 20 GS’ye ‘yeni eviniz’ demek için birçok haklı gerekçeye sahipsiniz.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.