• Arama

Sonsuz Aşkın Parfümü

700 yıldır İtalya'nın en eski kalelerinden biri olan Castello di Gradara'nın yakınlarında yaşayan Terenzi ailesi, İtalya’nın gördüğü en büyük sanatçılardan yüce şair Dante’nin ¨İlahi Komedya¨sına ithafen V Canto Koleksyonu’nu yarattı. Dünyanın en güzel aşk öykülerinden birinden esinlenen V Canto, sizi sihirli iksirlerini keşfetmeye davet ediyor.


Paolo Terenzi & Tiziana Terenzi

Lucrethia, Cicuta, Mandragola ve Arsenico adındaki gerçek İtalyan zanaatıyla üretilen dört yeni sanatsal parfüm, V Canto Koleksiyonu’nu zenginleştiriyor. Harika hikâyelerden esinlenerek yaratılmış bu parfümler, özel ve benzersiz insanlara adanıyor.


Cicuta, doğru miktarda kullanıldığında erkeklerin kalbini ve zihnini kontrol eden hipnotize edici bir etkiye sahip baldıran zehrinden ilham alırken Lucrethia; güzel, kendine hayran bırakan, bilgili ve muhteşem bir kadını anlatır. Mangdragola, afrodizyak etkiye sahipken; Arsenico ise arsenik zehrinin ölümcül güzelliğinden ilham alır.

Teha Kozmetik bünyesinde yer alan V Canto markasının ¨V Canto Koleksiyonu¨, Harvey Nichols İstanbul ve Ankara mağazalarında satışta.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.