• Arama

2017 Saat Oscar'larını Kazanan Göz Alıcı Kadın Saatleri

17. kez dağıtılan, saat Oscar’ları olarak da anılan GPHG‘nin (Grand Prix d’Horlogerie de Geneve) kazananları belli oldu. Dünyanın en seçkin saat firmaları, ayrıcalıklı modellerini 15 farklı kategoride aday gösterdi. Seçkin jüri tarafından ön elemeyi geçen modeller kısa bir dünya turu sergisinin sonunda evinde, Cenevre’de görücüye çıkarıldı. 15 kategoriden 3’ü ise kadın saatlerinin oldu.

EN İYİ KADIN SAATİ: CHANEL, PREMIERE CAMELIA SKELETON

Chanel, Premier saatleri koleksiyonunu, 30. yıl dönümünde üretilen Camelia Skeleton ile daha da genişletiyor. İstisnai saat modeli iskelet kadranda kamelya çiçeği şeklinde can buluyor. Place Vendome kasası ise beyaz altından üretildi ve kendinden kurum mekanizmaya ev sahipliği yapıyor.

Fiyatı: 122.222 CHF
 

KADIN YÜKSEK MEKANİK SAATİ: VAN CLEEF&ARPELS-LADIES’S HIGH-MECH WATCH

Van Cleef & Arpels’in Poetic Complications ailesinin şiirsel hayatına en uygun modellerden biri olan High-Mech, tanıtıldığı ilk günden itibaren tüm komplikasyonları ile adından bahsettiriyor. Bu model zanaat ve sanatkârlığın ustaca birleştiği en güzel örneklerden biri. 40 mm beyaz kasası pırlantalar ile süslü. Kadranında ise yuvarlak, armut şekilli pırlanta, leylak ve menekşe rengi safir ve sedef bulunuyor. Aynı zamanda minyatürün en marifetli ellerden çıkanlarıyla şekillendirilmiş otomat kadrana sahip. Kendinden kurum mekanizması, 34 saat güç rezervi ile güçlendirilmiş.

Fiyatı: 290.260 CHF
 

MÜCEVHERLİ SAAT ÖDÜLÜ: CHOPARD-LOTUS BLANC

Yarışmaya katılan, kategorisinde en iddialı modellerden biri ise Lotus Blanc. Sadece 1 adet üretilen bu model Güneydoğu Asya’nın en güzel çiçeği olan Lotus ile Chopard’ın muhteşem mücevherciliğinin birleşmesiyle ortaya çıkıyor. Açılıp kapanan lotus kasası platin ve titanyumdan oluşuyor. Bileziği ise gri altından üretiliyor.

Fiyatı: 798.000 CHF

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.


Advertisement