• Arama

Paris Boat Show 2017'nin En Güzel Yatları

Her ne kadar senenin son fuarı olsa da Paris Boat Show'da sergilenen modeller 2018'e göz kırpıyordu. 130.000 metrekarelik alanda düzenlenen fuar bu yıl da sektörün en önemli markalarının en yeni modellerini denizcilerin beğenisine sundu. Ama elbette sahnenin yıldızları Fransız markalarıydı. Biz de sizin için Fransa'nın en büyük markalarından oluşan 8 modellik bir seçki hazırladık. Aralarında gezi yelkenlisi de var yarış yelkenlisi de... Motoryat da var katamaran da... O halde buyrun Paris Boat Show'a.

 • 1/8
  Jeanneau 51

  15.48 metre boyundaki Jeanneau 51, hem tavandaki hem de yanlardaki bol ve geniş camlar sayesinde çok aydınlık ve ferah. U şeklinde tasarlanan mutfağıyla iç yerleşimde farklı bir tasarım sunuyor. Bu sayede mutfak son derece derli toplu. Mutfağın hemen yanında da yine U şeklinde tasarlanan ve sekiz kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bir bölüm oluşturulmuş. Karşısında da evimizdekilerin bir benzeri koltuk ve navigasyon masası yer alıyor. Başaltında ada şeklinde konumlandırılmış yatağıyla ana kamaranın yanı sıra kıçta iki ya da tek kamaralı tercih edilebiliyor.

 • 2/8
  Beneteau Sense 51

  Sense 51'de kamaraların baş altında konumlandırılması sayesinde kokpit benzerlerine göre daha alçak. Bu özellik kokpit ve salon arasındaki basamak sayısını azaltarak erişimi de kolaylaştırmış. 15.95 metre boyundaki modelin hidrolik açılır kapanır yüzme platformu, koylarda denize ulaşımın daha rahat olmasını sağlıyor. Dümenci oturaklarının altındaki lavabo ve barbekü, kokpitte keyifli dakikalar vaat ediyor. 

 • 3/8
  Monte Carlo 5

  Tüm deniz şartlarına uygun olarak yaratılan 15.10 metre boyundaki Monte Carlo 5'in en dikkat çekici özelliği aqua mavisi rengindeki gövdesi. Geniş iç ve dış mekanlar, mutfağı ve oturma grubuyla gerçek bir keyif merkezi olan flybridge ile güneşlenme alanları tamamen Akdeniz yaşam tarzından ilham alınarak tasarlanmış. Her ikisi de kendi banyosuna sahip ana kamara ve VIP kamara geniş alanlarıyla yüksek konfor sunuyor.

 • 4/8
  Gran Turismo 50 SportFly

  Paris Boat Show'da dünyanın karşısına ilk kez çıkan Gran Turismo 50 Sport Fly, 15.78 metre boyunda, 4.38 metre genişliğinde. Büyük salon, iç ve dış mekanlar arasında sorunsuz geçiş, güneşlenmek için şezlonga dönüştürülebilen alanlar, denizde geçen zamana ekstra keyif katıyor. Yüzme platformundan ulaşılabilen tender garaj ise konforlu ve pratik bir kullanım sunuyor. İki ya da üç kamaralı olarak tercih edilebilen modeldeki önemli bir yenilik olan Ship Control sistemi sayesinde tüm tekne bir ekran üzerinden kontrol edilebiliyor.

 • 5/8
  Jeanneau NC33

  Jeanneau motoryatlarının NC serisinin bu en yeni modeli olan NC33'te her şey, deniz üzerindeki hayatı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış. Yan yürüme yolları son derece güvenli olan 10.5 metre boyundaki NC33, iki kamarası, mutfağı ve banyosuyla küçük bir aileye keyifli seyirler sunacak büyüklükte. Bir oturma grubunun yer aldığı havuzluktan uzanan yüzme platformu ise denize ulaşımı kolaylaştırıyor.

 • 6/8
  Dufour 56 Exclusive

  Dufour'un Exclusive serisinin amiral gemisi olan model, 17 metre boya sahip. Yenilikçilikte sınırların zorlandığı belirtilen Dufour 56 Exclusive'in dengeli gövdesi ve güçlü kıç bölgesi sayesinde serpintiler en aza indirilmiş. Farklı iç tasarımlarla sunulan versiyonlardan birinde başaltındaki ana kamarada çift kişilik yatak iskele bordaya yanaştırılarak geniş bir alan sağlanmış. Üç ya da dört kamaralı olarak tercih edilebiliyor.

 • 7/8
  Fountaine Pajot Lucia 40

  Katamaran dediniz mi, hele bir de keyfinize düşkünseniz akan sular durur. Fountaine Pajot'nun Lucia 40 modeli de denizde geniş alanlardan hoşlananlar için mütevazi bir seçim. 11.73 metre boyundaki Lucia 40'da biri suit olmak üzere üç adet kamara bulunuyor. Biminiyle kapatılan havuzluk güneşten hoşlanmayanlara, pruvadaki minderler de güneşle sarmaş dolaş olmak isteyenlere kucak açıyor.

 • 8/8
  Jeanneau Sun Fast 3600

  Daniel Andrieu tarafından tasarlanan Sun Fast 3600 üretiminde kullanılan vakum infüzyon teknolojisinin en son yenilikleri sayesinde oldukça hafif ancak olağanüstü mukavemetli ve güçlü bir gövdeye sahip. Hafif ve güçlü çeneli gövde, çift dümen ve kurşun salma 11.25 metre boyundaki Sun Fast 3600’e her kontrada hız ve denge sağlıyor. Çift yeke veya dümen dolabı ile ana yelken kontrol seçenekleri iyi düşünülmüş ergonomik güverte düzeni rahat bir yelken seyrini garanti ediyor.