• Arama

8 Adımda Yılbaşı Rehberi

Çekici davet sofralarından alabileceğiniz en güzel hediyelere kadar yılbaşına dört dörtlük girebilmeniz için yılbaşı rehberi hazırladık.

 • 1/8
  Evinizde Çekici Yılbaşı Köşeleri Yaratın

  Şüphesiz ki yılbaşı, hem sokakların hem de evlerin en görkemli olduğu zaman. Yaratıcılığı ve sanatsal aktiviteleri evlerinin baş tacı edinen yeni nesil, yılbaşının gelenekselleşmiş yeşil çamlı dekorlarından sıkıldı. Devir artık evdeki aksesuar ve malzemelerin değerlendirilerek, yaratıcı dozu yüksek yılbaşı süslemeleri yaratma devri. Evlerine bir tutam sihir, bir tutam da mutluluk katmak isteyenler için dallar, çamlar, mumlar, ışıltılı süsler ve dekoratif elemanlarla yılbaşının geleneksel ritüeline uygun kurgulanmış ilham dolu fikirleri mercek altına alıyoruz.

  Çekici yılbaşı köşelerini evde uygulamanın tüm yollarını görün

   

 • 2/8
  Stil Sahibi Yılbaşı Sofrası Hazırlayın

  Yeni yıla girerken evinizin içinde bir kış masalı yaratmanın ve yepyeni yılı coşkuyla karşılamanın sırrı hayallerinizi kucaklayan yılbaşı sofralarından geçiyor. Başrollerini mumlarla parıltılı aksesuarların paylaştığı sofraların yardımcı oyuncuları ise çam dalları, kozalaklar, ışık dizeleri ve geyik figürleri...

  Yılbaşında stil sahibi sofralar hazırlamanın sırlarını keşfedin

   

 • 3/8
  Yılbaşı Gecesine Özel Makyaj Yapın

  Yılbaşı gecesi makyajı söz konusu olunca hem her zamankinden daha iddialı olmak istiyor, hem de abartıya kaçmaktan korkuyoruz. İşte tam da bu yüzden işi uzmanlarına danışalım dedik… Ünlü makyaj sanatçılarından yılbaşı gecesi makyajını daha kolay ve cazibeli kılacak ipuçlarını ve ürün önerilerini öğrendik. 

  Ünlü makyaj sanatçılarından yılbaşı gecesine özel makyaj önerilerini öğrenin

   

 • 4/8
  Evinizde Yılbaşı Çiçeği Bulundurun

  Yılbaşı vitrinlerinde en sevilen şey hiç şüphesiz ki çiçekler! Tüm mağazalar yılbaşı için vitrinlerini özenle süslerken çiçekçilerin yaptıkları olağanüstü tasarımlar ise insanı başka bir dünyaya götürmeye yetiyor. İstanbul’un eski ve yeni en güzel çiçek tasarımcılarının OGGUSTO için tasarladığı birbirinden güzel çiçeklerden mutlaka ilham alın.

  İstanbul’un en güzel çiçekçilerinin yılbaşı çiçeklerinden ilham alın

 • 5/8
  En Şık Ayakkabı ve Çantalarla Yılbaşı Gecesinin Yıldızı Olun

  2017’yi uğurlamaya sayılı günler kalmışken sokaklar her zamankinden daha ışıklı, vitrinler her zamankinden daha gösterişli. Marilyn Monroe’nun ¨Eğer bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz, sizin için dünyayı bile fethedebilir¨ dediği gibi, en ışıltılı ayakkabı ve ona uygun çantayla yılbaşı gecesinin yıldızı olmanız garanti!

  En ışıltılı ayakkabı ve çantalarla gecenin yıldızı olun

   

 • 6/8
  Farklı Karakterlere Uygun Dekorasyon Hediyeleri Alın

  Yılbaşı hediyesi seçmek eğlenceli olduğu kadar oldukça da zor. Sizin çok severek aldığınız bir hediye belki de karşı taraf için doğru bir seçim değil. 7 farklı karakter için hazırladığımız hediye rehberimizle, yılbaşında tüm sevdiklerinize hitap eden hediyeler alın.

  Farklı karakterlere uygun en doğru hediyelere bakın

   

 • 7/8
  Yılbaşı Ağacı Tasarlayın

  Bu zamanlarda evlerde olmazsa olmaz aksesuar tabi ki görkemli bir yılbaşı ağacı! Herkes evinde en güzel yılbaşı ağacını yaratıp ortamına harika bir hava katmak istiyor. Evinizde en güzel yılbaşı ağacını yaratmak için Karl Lagerfeld’in ağacından Burberry’nin ağacına kadar dünyanın dört bir yanında yapılan en güzel yılbaşı ağaçlarından ilham alın.

  Dünyanın en güzel yılbaşı ağaçlarını görün

   

 • 8/8
  Yılbaşına Uygun Kozmetik Hediyeleri Alın

  Yılbaşında en çok alınan hediyelerin arasında kozmetik hediyeleri başta geliyor. Özellikle kadınları oldukça mutlu eden kozmetik ürünlerini seçmek, sandığınız kadar kolay değil. Cilt bakımından makyaj ürünlerine tıraş takımlarından parfümlere kadar farklı kişilik tiplerine uygun kozmetik hediyelerini seçtik.

  En güzel kozmetik hediyelerini alın