• Arama

Çocukla Gidilebilecek Tatil Rotaları

Paris’ten Dubai’ye eğlenirken öğrenilen, hem çocuğunuz hem de kendiniz için bambaşka deneyimler yaşayabileceğiniz tüm aktiviteleri inceledik.

 • 1/6
  Çocukla Londra Tatili

  Çocukla yapacağınız bir Londra tatilinin, daha öncekilere hiç benzemeyeceğinden emin olabilirsiniz. 1760’dan beri yüzlerce yıldır açık olan Londra’nın en eski ve en sevilen oyuncakçısı Hamleys muhtemelen ilk durağınız olacak… Çocukların hatta belki sizin de tutkunu olduğunuz Harry Potter dükkanında Hogwarts okul formalarını ve sihirli fincanlarını bulabilirken İngiltere Merkez Bankası Müzesi, eğlenceli programları ile çocuklara paranın değerini öğretebilir.

  devamını oku

 • 2/6
  Çocukla Miami Tatili

  Çocuklarınızla alışılagelmişin dışında bir Miami tatili yapmaya ne dersiniz? Nesli tükenen hayvanların da korunduğu Miami Zoo’da hayvanlar ile ilgili detaylı bilgiler öğrenebilirken çocuklara adanmış bir müze olan Miami Children’s Museum’da çocukların eğlenerek öğrenmeleri mümkün. Küçük ziyaretçiler burada kendi albümlerini kayıt edebilir; bankacı, dişçi, doktor, gazeteci olabilir veya farklı meslekleri tecrübe edebilirler.

  devamını oku

 • 3/6
  Çocukla Paris Tatili

  Dünyanın en romantik şehirlerden biri olan Paris, çocukların da kendi hayal dünyalarındaki romantizmi yaşayabileceği bir yer. Çocukla Paris tatili dendiğinde akla gelen ilk yer Disneyland olsa da çocuklarınızı en az Disneyland kadar eğlendirecek hatta zaman zaman da keyifli bilgiler verecek birçok yer var. Çocukların tek aşkı çikolatanın Amerika’dan Avrupa’ya geliş tarihini eğlenceli bir anlatım ile sergileyen Çikolata Müzesi’nden, çocukların ilk tercihi olan Jardin D’Acclimation’a kadar Paris’te çocukla gidebileceğiniz her yeri inceledik.

  devamını oku

 • 4/6
  Çocukla New York Tatili

  Uzun süren uçak yolculuğuna değecek bir New York tatili sizi bekliyor. Çocuklarınızla birlikte dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan New York’ta hem eğlenip hem öğrenebilirsiniz. Dünyanın en büyük dinozor fosiline sahip American Museum of Natural History her yaştan ziyaretçiye hitap ederken New York Historical Society bünyesinde bulunan DiMenna Children’s History Museum tamamen kendini çocuklara adamış.

  devamını oku

 • 5/6
  Çocukla Dubai Tatili

  Bir çöl üzerinde kurulan ve sınırsız fırsatlar sunan Dubai, çocuklarınız için de adeta bir rüyalar ülkesi! Dubai'nin Hollywood temalı parkı Motiongate, gerçeğinden farksız bir nehir dünyası sunan Riverland, dünyada Bollywood kültürüne adanan ilk tema parkı, artık bir efsane haline gelen Legoland gibi; mega parklarıyla sınırsız eğlence sunuyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de hiç bırakıp gitmek istemeyeceği bambaşka dünyaları yaşamaya hazır olun!

  devamını oku

 • 6/6
  Çocukla Yunan Adaları Tatili

  Romantikliğiyle ön plana çıkan Yunan Adaları’nda çocukla da tatilin bir başka güzel olacağından emin olabilirsiniz. Arkeolojik alanlar, müzeler; heyecanlandırıcı kalelere, ormanlara, tapınaklara ve yel değirmenlerine çıkan yollar; çocukların, sanatçıların zanaatlarını izleyebildikleri atölyeler, pişirme dersleri alabilecekleri mutfaklar, birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz etkinliklerden sadece birkaç tanesi. Ailece köyleri ve ada çevrelerini keşfetmek için bisiklet, kano ve bot kiralayarak harika vakit geçirebilirsiniz. Okulların tatile girmesine az zaman kalmışken sizin için çocuklarınızla çok daha eğlenceli olabilecek bir Yunan Adaları tatiline hazır olun!

  devamını oku