• Arama

Lüks Markaların Muhteşem Otelleri

Lüks markaların otel açma tutkuları hız kesmeden devam ediyor. Markaların kendi adlarıyla kurdukları otellere en son katılan Fendi Private Suites’ten, marka otel denince yıllardır ilk akla gelen Armani Hotels ve Resorts’a kadar lüks markaların kendileri kadar lüks otellerini OGGUSTO olarak inceledik.

 • 1/6
  Palazzo Versace, Dubai

  16. yüzyıldan kalma İtalyan saraylarını hatırlatan Palazzo Versace Dubai, Arap mimarisinden ince izler taşıyan neoklasik bir başyapıttır. Çarpıcı girişi, yüksek tavanları, düzenli bahçeleri ve iyi yapılmış İtalyan döşemeleriyle oluşmuş otel, tamamen Versace’nin yaşam stilini sembolize ediyor.

  Burj Khalifa ve Dubai Çarşısı’ndan yalnızca 8 dakikalık uzaklıkta bulunan 5 yıldızlı otelin dışında bulunan 3 havuzu, palmiye ağaçları ve çiçekler donatılarak muhteşem bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca otelin Versace tarzıyla dizayn edilmiş odalarında konaklarken kendinizi Versace’nin bir parçası gibi hissetmeniz ise kaçınılmaz.

   

 • 2/6
  Armani Hotels & Resorts, Dubai

  Yıllardır en sevilen ve en çok tercih edilen lüks markalardan biri olan Armani, kendi stilini kusursuzca yansıtan efsane bir otelde konaklamanıza olanak tanıyor. Green Globe sertifikasına sahip olan Armani Hotels & Resorts, enerji tüketimi konusundaki tutumu, hava kalitesi ve atık kontrolüyle çevre temizliğine de oldukça önem veriyor.

  İtalya’dan Japonya’ya, Avrupa’dan Akdeniz kıyılarına kadar sizi adeta bir dünya turuna çıkaran restaurantın mutfağına hayranlığınızı gizleyemezken; otel, sofistike konforuyla gerçek İtalyan lüksünü gözlemleyebileceğiniz 160 odasında konaklama imkanı sunuyor.

 • 3/6
  Bulgari Hotel, Bali

  Dünyanın en güzel bölgelerinden birinde konumlanan Bulgari Resort, Bali’nin güzelliği ve mükemmel doğasını Bulgari’nin sofistike tasarımıyla birleştirerek unutulmayacak bir tatil vaad ediyor. Okyanusla baş başa kalmanızı sağlayan otel, huzuru bulabileceğiniz ender yerlerden biri.

  Konaklamanız boyunca sunulan mükemmel servis, rahatça tatil yapmanızı sağlarken siz adada günlük gezintiler yapıp yerel marketleri gezebilir; volkan üzerinde helikopter gezisi gibi farklı aktiviteler de yapabilirsiniz. Restaurantında tamamı yerel ve organik içeriklerden oluşmuş İtalyan yemeklerini tatma imkanı sunan bu tatil, hafızalarınızda her zaman unutulmayanlar olarak kalacağını garanti ediyor.

 •  

   

 • 4/6
  Baccarat Hotels & Residance, New York

  Ünlü mücevher markası Baccarat, kendi ismini taşıdığı oteliyle, size New York’un kalbinde ışıltılı bir konaklama imkanı sunuyor. İçine girildiğinde ¨Bir otelde miyim yoksa bir mücevherin içinde miyim¨ sorusunu sorduran Baccarat Hotels & Residence, birbirinden görkemli odalarının yanında çeşitli yemek alternatifleriyle de konuklarını büyülüyor. 

  Otelin içinde, adını bir platin paleti, ışıltılı nötr tonları, Jouffre ince kaplı duvarları ve parke zeminlerinden kazanan Grand Salon’da, 64 kollu Baccarat avize altındaki yemek ve içeceklerden dilediğiniz gibi tadarak otelin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, otelin en göz alıcı şekilde aydınlık ve özenle hazırlanmış olan Baccarat Suite’de ise, modern Paris simyasını Baccarat gözünden yaşama şansını rahatlıkla elde edebilirsiniz.

   

 • 5/6
  Fendi Private Suites, Roma

  Lüks marka otellerine en son eklenen Fendi Private Suites, markanın Roma’daki en iyi butiğinin üzerinde bulunuyor. Bir otel odasından çok özel bir rezidans gibi hissettiren 7 süite sahip otel, Roma’nın en moda caddesi Via Condotti’ye yalnızca 10 dakikalık mesafede.

  Lüksün en yüksek standartlarını sunan bu süitler, güçlü kontrastlarıyla Fendi’nin klasik estetiğini her detayda gözler önüne sererek misafirlerine kendilerini markanın bir parçası gibi hissettiriyor.

 • 6/6
  Delaire Graff Estate, Cape Town

  Güney Afrika misafirperverliğiyle lüksün en üst düzeyini deneyimleyebileceğiniz bir otel olan Delaire Graff Estate, görkemli dağların arasına kurulmuş ve Stellenbosch üzüm bağlarına nazır bir otel. 

  Otelin muhteşem konumu misafirlerine huzur verirken restaurantın Asya mutfağından esinlenen seçkin menüsü ve ambiyansı misafirlerinin kendilerini adeta Graff mücevher parçası gibi hissetmesini sağlıyor. Etrafta görülen uçsuz bucaksız yeşilliğin sizi olduğunuz andan koparıp hayallere daldırması ise kaçınılmaz!