• Arama

Düğün Hazırlığında Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar

Düğün hazırlığınızda mutlaka okumanız gereken kitapları yakından inceleyin.

 • 1/10
  The Wedding Book - Mindy Weiss

  Ünlü düğün organizatörü Mindy Weiss ‘The Wedding Book’ kitabında düğün gününüz için tavsiyeler veriyor. Düğün bütçeniz ve zevkiniz ne olursa olsun hayallerinizdeki düğünü planlamanıza yardımcı olacak tüyoları bu kitapta bulabilirsiniz.

  Fiyatı: 16.96 $

 • 2/10
  Vogue Weddings, Brides, Dresses, Designers - Hamish Bowles

  Vogue dergisinin 120 yıllık tarihini bulabileceğiniz Vogue Weddings, Brides, Dresses, Designers kitabı düğününüz için müthiş bir ilham kaynağı olabilir. Kraliyet ailelerinden müzisyenlere kadar birçok ünlünün düğün ve gelinliklerinin yer aldığı; yaklaşık 400 fotoğraftan oluşan bu kitabı düğünden sonra coffee table book olarak da kullanabilirsiniz. 

  Fiyatı: 55.48 $

 • 3/10
  Style Me Pretty Weddings - Abby Larson

  2 milyon takipçisi bulunan düğün blogu Style Me Pretty’nin kurucusu Abby Larson tarafından yazılan Style Me Pretty Weddings kitabı düğünleri benzersiz kılan tüm ayrıntıları içeriyor. Kitapta düğün gününüz için ilham almanızı sağlayacak 250’den fazla da fotoğraf bulunuyor.

 • 4/10
  A Practical Wedding Planner - Meg Keene

  Düğün gününüzde tüm ihtiyaçlarınıza pratik fikirlerle yardımcı olacak A Practical Wedding Planner’a mutlaka göz gözdirin. Meg Keene bu kitabında düğün gününüzü stres olmadan nasıl geçireceğinizi adım adım detaylı bir şekilde anlatıyor.

  Fiyatı: 13.59 $

 • 5/10
  Celebrate - Lauren Conrad

  Celebrate, düğününüzü eğlenceli hale getirecek bir hava yaratmak için ¨Do it yourself¨ yani ¨kendin yap¨ akımını nasıl kurgulayacağınıza anlatıyor. Pinterest ve Instagram’da gördüğünüz pek çok detayı kendinizin de yapabileceğini anlatırken bunları en güzel nasıl yapabileceğinizi söylüyor.

  Fiyatı: 21.87 $

 • 6/10
  Emily Post’s Wedding Etiquette - Anna and Lizzie Post

  Emily Post’s Wedding Etiquette, hayalinizdeki düğünü planlamak için vazgeçilmez bir rehber. Düğününüzü nasıl daha eğlenceli hale getirebileceğinizi, stresi nasıl azaltabileceğinizi, nişandan sonra düğüne kadar olan sürede yapılması gerekenleri, misafir listenizi nasıl oluşturacağınızı ve daha birçok ince ayrıntıyı içeriyor.

  Fiyatı: 11.49 $

 • 7/10
  Loverly Wedding Planner - Kellee Khalil

  Loverly Wedding Planner, mükemmel bir düğün günü için modern bir kılavuz. Bu kitap, düğününüzü planlarken bunalmadan eğlenceli hale nasıl getirebileceğinizi, düğününüzü kendi zevkleriniz ile nasıl organize etmeniz gerektiğini anlatıyor. 

  Fiyatı: 17.99 $

 • 8/10
  The Realist Bride - Jessica Gomez

  The Realist Bride, düğününüzü kronolojik olarak eğlenceli ve bütçenizin dışına çıkmadan nasıl doğru bir şekilde planlayacağınızı en gerçekçi haliyle anlatıyor. Hayallerinizin düğününe en makul şekilde hazırlanmanın ipuçlarından mükemmel bir gelinlik seçimine kadar her detayı bulabileceğiniz faydalı bir kitap. 

  Fiyatı: 19.99 $

 • 9/10
  Storied Weddings - Aleah and Nick Valley

  Storied Weddings, muhteşem düğünlere imza atan Aleah ve Nick Valley tarafından yazılmış ilham verici bir kitap. Düğününüzü nasıl unutulmaz bir geceye çevirebileceğiniz konusunda fikir veren ve kendi deneyimlerini de paylaşarak yazdıkları bu kitabı mutlaka okuyun.

  Fiyatı: 20.53 $

 • 10/10
  The Knot Ultimate Wedding Planner & Organizer - Carley Roney

  Düğününüzü planlamak için gerekli olan yaratıcı fikirlerden oluşan The Knot Ultimate Wedding Planner & Organizer; gelinlik modellerinden düğün bütçesini nasıl değerlendirebileceğinize; kullanacağınız renklerden düğününüzü planlarken zamanı nasıl yönetebileceğinize kadar tüm ipuçlarını size aktarıyor.

  Fiyatı: 20.39 $