Dijital Etkinlik Rehberi

Dijital Etkinlik Rehberi

Dijital platformlar üzerinden gerçekleşen konserler, fitness ve meditasyon dersleri gibi etkinlikleri bir araya getirdik. Dijital etkinlik programlarını, rehberimizden keşfedin.

Evlerimize bolca vakit geçirdiğimiz şu günlerde tüm alışkanlıklarımızı değiştiren zorunluluklarla baş etmeye çalışıyoruz. Sağlığımız yerindeyse ve evdeki düzenimizde bir sıkıntı yoksa özgürce yapamadığımız her şey içimizi daraltıyor. Biletini haftalar önce aldığınız ama iptal olan konser, katılamadığınız yoga dersi, gezemediğiniz bir müze, gidip de dinleyemediğiniz söyleşi derken uzayıp giden bir liste... 

Bu karanlığın içerisinde ise içimizi aydınlatacak gelişmeler yaşanıyor birer birer. Kapılarını kapatmak zorunda kalan irili ufaklı mekanlar, sanat kuruluşları ve atölyeler ile farklı alanlardan sanatçı ve sporcular, tüm insanlığa moral olacak bir hediye gibi herkese açık dijital etkinlikler karşımıza çıkıyor. Ruhumuza ilaç gibi gelecek ve bizi kalben bir araya getirecek bu etkinlikleri sizin için bir araya getirdik.

Türkiye’de Bir İlk: ‘‘Değişim Anda Başlar. ™’’Online İnziva Programı

2020'den beri, her hafta Salı akşamları, “Hepimiz Bir’iz” adı altında bir Dayanışma Grubu oluşturarak ücretsiz online Meditasyon ve Mindfulness Sohbetleri düzenleyen Mindfulness Temelli Değişim ve Dönüşüm Koçu Raquel Habib yeni online inziva programını sizlerle buluşturuyor!

 “AN. AN.LAM VE AN.LAMAK” modülleriyle geliştirdiği “Değişim Anda Başlar™” Koçluk Metodolojisini Türkiye’de ilk defa gerçekleştireceği online inziva programı (Retreat) 11 Nisan’da başlıyor.

Gerçek değişimi hedefleyenlerin öncelikle “Farkındalık” kaslarını güçlendirmesi gerektiğini savunan Raquel Habib, bu amaçla sunduğu Mindfulness temelli “Değişim Anda Başlar™ İnzivası’nın temel farkını, kişilere kendilerinin koçu olmaları konusunda alan açması olarak ifade ediyor. Aynı zamanda çok güçlü farkındalık çalışmaları ile desteklendiklerini de belirtiyor. Raquel Habib danışanlarına, İnziva öncesinde 20 dakikalık ücretsiz bir online ön görüşme opsiyonu da sunuyor.

Tarih: 11 Nisan 2021

Detaylı bilgi için: info@raquelhabib.com 

Kültür – Sanat Etkinlikleri

Borusan Sanat’ta Bu Hafta

Ağırladığı birbirinden değerli solist ve şefler ile adından övgüyle söz ettiren Borusan Sanat, bu hafta da dijital platformlar üzerinden dopdolu bir program hazırladı. 15 Nisan Perşembe günü Borusan Klasik’te canlı yayınlanacak konserde genç Avusturyalı şef Patrick Hahn şefliğinde BİFO, György Ligeti ve Johannes Brahms’ın yapıtlarını seslendirilecek. 20. yüzyıla hakkını veren usta bestecilerden biri olan Ligeti’nin anavatanı Romanya’nın halk ezgilerini yeni buluşlarıyla birleştirdiği Orta Avrupa’nın renklerini ve enerjisini yansıtan sevilen eseri Rumen Konçertosu ile açılacak konserde ayrıca BİFO, Brahms’ın Detmold yıllarında yazdığı ilk serenadını seslendirecek. 

Yayınlanacak konser öncesinde, saat 13.40’ta Serhan Bali dinleyicilerle bir araya gelecek.

Tarih: 15 Nisan 

Saat: 14.00

Etkinliği izlemek için tıklayın

Ustalar Geçidi

Borusan Quartet, 18 Nisan Pazar günü saat 11.30’da “Ustalar Geçidi” başlığını taşıyan konserle dinleyicileriyle buluşurken, onursal şef Gürer Aykal yönetimindeki BİFO, başlığını taşıyan konserde, viyolonselci Camille Thomas’yı ağırlıyor. 

Borusan Quartet, 20. yüzyılın müzik dehalarından Anton von Webern’in 21 yaşındayken ilhamını bir aşkın acısıyla bularak bestelediği Langsamer Satz ve ustaların ustası Johannes Brahms’ın müzik yaşamının önceki yıllarına ait birikimlerini ustaca işlediği La Minör 2 Numaralı Dörtlü’sünü seslendirilecek.

Tarih: 18 Nisan 

Saat: 11.00

Etkinliği izlemek için tıklayın

Kibarlık Budalası

Türk Tiyatrosu’nun büyük ustası Haldun Dormen’in başrolünde oynadığı Moliere’in ölümsüz eseri “Kibarlık Budalası” onlineda sizlerle buluşuyor! 17. yüzyıl Fransa’sında geçen oyun, cahil, saf ama çok zengin bir adam olan Mösyö Jourdain’in hayatını anlatıyor. Asilzade olmak için her şeyi göze alan Mösyö Jourdain’ı izleyerek tarihte yolculuk yapma fırsatını kaçırmayın.

Tarih: 3 Nisan 2021

Saat: 20:30

Etkinliği izlemek için tıklayın

Anne Frank’ın Hatıra Defteri

İki yıl boyunca Hollanda’da Nazilerin işgal ettiği bölgede bir çatı katında ailesiyle saklanırken Anne Frank tarafından tutulan günlüğü konu alan tiyatro oyunu Anne Frank’ın Hatıra Defteri kitabından adapte edilmiştir. Yaşanan iki yılda savaşın toplum üzerindeki etkilerini ve tüm savaş yıkımını anı defterine yazan Anne Frank, küçük bir kız çocuğunun duygularını da su üstüne çıkartıyor.

Tarih:10 Nisan 2021

Saat: 21:00

Etkinliği izlemek için tıklayın

National Theatre

İngiltere’de oynanan birçok başarılı tiyatro oyununa ev sahipliği yapan National Theatre, bu dönem boyunca kapılarını kapamış olsa da tiyatroseverlerle dijital ortamda buluşuyor. Her Perşembe günü National Theatre’ın YouTube kanalından yayınlanacak olan tiyatro oyunlarını 7 gün boyunca izleyebilirsiniz.

National Theatre’ın YouTube kanalına buradan ulaşabilir ve daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Sahne

Zorlu PSM prodüksiyonu ve Based İstanbul iş birliği ile Dijital Sahne serisi başlıyor! Seri, Türk tiyatro sahnesinin en cesur isimlerinden İbrahim Çiçek uyarlaması ve yönetmenliğinde, alışılagelmiş tiyatro dekorlarının dışında abstrakt bir bakış açısı ile skenograf Ceyda Balaban’ın hazırladığı sahne ve kostümlerle; sinematografik bir dilde video yönetmeni Gizem Kızıl tarafından dökümante ediliyor. William Shakespeare’e ait Hamlet ile 7 Ocak 2021’de başlayan Dijital Sahne, bundan sonraki her perşembe Zorlu PSM YouTube kanalı üzerinden ücretsiz izlenebilecek. 

 

 

 

Etkinliği izlemek için tıklayın.

Ajandanıza Alın: Designlook Online Event

Sürdürülebilir bir hayat için, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak ana temasıyla gerçekleşecek olan Designlook Online Event, sergileme vitrini, b2b platformu ve webinarlardan oluşan, iç mimari ve endüstriyel tasarım disiplinlerini kapsayan online bir etkinlik olarak tasarlandı. Gelecek dönemdeki virüs saldırılarına karşı, yaşam alanlarındaki korumayı sağlamak, uygun tasarım fikirlerini paylaşmak, sürdürülebilir hayatı yeniden tanımlamak için tasarımcılar bir araya geldiği etkinlik şimdiden ilgi çekmeye başladı.

Tasarımcılar, ‘Sürdürülebilir bir hayat için, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak’ temasını tartışmak için Designlook İç Mimari ve Tasarım Platformunda buluşuyor. Etkinliğe katılan tasarımcılar arasında, Mimar ve Endüstriyel Tasarımcı Ron Arad, doğadaki mekanizmalardan ilham alarak tasarımlarını geliştiren Biyomimetik Mimar ve TED Konferanslarının ‘Sürdürülebilir Mimari’ konusunda aranan konuşmacısı İngiliz Mimar Michael Pawlyn, Rockwell Group Avrupa Eski Direktörü Diego Gronda ve Endüstriyel Tasarımcılardan Defne Koz ve Adnan Serbest de yer alıyor. Etkinlik konuşmacıları, sosyal, ekonomik ve ekolojik sürdürülebilir obje, mekan ve hizmet tasarlamanın önemine dikkat çekiyor. 

Tarih: 15-18 Nisan 2021 

Etkinliği izlemek için tıklayınız.

Pera Plastik Düşler Sahnesi

Sanat, teknoloji ve performansın bir arada olduğu Pera Müzesi, HYPERCORTEX iş birliği ve British Council desteğiyle yapılan Plastik Düşler Sahnesi sanal etkinlik mekanında katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor! Mekansal ses tasarımı, interaktif objeler ve katılımcılar arası etkileşim olanaklarıyla fiziksel dünyadakine benzer bir tecrübe sunan seri, pandemiden büyük oranda etkilenen müzisyen ve görsel sanatçıları desteklemeyi de amaçlıyor.

Tarih: 12 Mart - 7 Mayıs 2021

Etkinliği izlemek için: plastikdusler.com

Bir Masada Oturduk

Büyük Ev Ablukada’nın solisti Gülinler’in in her hafta farklı bir müzisyen konuğunu ağırlayacağı “Bir Masada Oturduk” programı 19 Mart Cuma akşamı Zorlu PSM YouTube kanalında sizlerle buluşuyor! PSM’nin Caz Klübü Touché’de gerçekleşen  “Bir Masada Oturduk”un ilk konuğu, sanatçı Fırat Tanış oluyor. Müzikal kariyerinin yanında sanatçının tiyatro ve resim çalışmalarının da konuşulacağı ilk bölümü kaçırmayın!

Atölye Modern Çevrimiçi Kış Programı

Mario Levi ile Hikaye ve Roman Atölyesi

Edebiyatseverler, kendini hikaye ve roman yazma konusunda geliştirmek isteyenler bu atölyede buluşuyor! Sekiz hafta süren atölye programı, yazın çalışmalarını, edebi eserlerin ve onların yaratıcısı olan yazarların kendilerine özgü dillerini, edebiyat akımlarını, farklı edebi türlerden ilham almanın sağlayabileceği olanakları değerlendirmeyi ve katılımcıların yazmakta oldukları ya da yazmayı tasarladıkları çalışmaları işliyor.

Tarih: 17, 24, 31 Mart; 7, 14, 21, 28 Nisan, 5 Mayıs 2021 Çarşamba günleri

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Sanat Tarihi Seminerleri

Modern Sanatın Arkeolojisi

Modern Sanat Arkeolojisi dersinde, sanat kavramı üzerinde yoğunlaşıp, geçmişten günümüze tarihsel bir perspektifle sanatın ne olduğunu ve bugüne kadar nasıl dönüştüğünü sorgulayanıyor. Bunların yanında kullandığımız terimlerin kökenini, Antik Yunan’dan günümüze kadar gelen modern sanatın biçimlerine ve sanat üzerindeki değişimlerine ışık tutuyor. Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ile sanat kavramı hakkında kendini geliştirmek isteyen sanatseverler için unutulmaz bir deneyim olacak.

Tarih: 30 Mart; 6, 13 Nisan 2021

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Modern ve Çağdaş Sanatta Gündelik ve Sıradan Olanın Hikâyesi

Sanatçılar ne zaman sanat çalışmalarında gündelik yaşamdan kesitler sunmaya başladı? Gündelik yaşamın, hatta sıradan olanın sanata konu olması sanatın üretimine ve algılanmasına nasıl etki etti sorularına cevap arayanlar bu derste buluşuyor! Sanatı etkileyen “gündelik yaşam” faktörünün 20. Yüzyıl sanatının tarihsel olarak nasıl değiştiğine Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ile tanıklık edecek.

Tarih:1,8,15 Nisan 2021

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Çağdaş Sanat ve Siyaset

Sanatın siyaset ile olan ilişkisine tarihsel bir bakış açısıyla yaklaşan ders, 20. yüzyıl sanatına, özellikle de 1960 sonrasından günümüze odaklanarak, sanatçıların içinde yaşadıkları siyasi ortamdan nasıl etkilendiklerini sizlere aktarıyor. Dr. Öğr. Üyesi Osman Erden ile sanatın siyaset ile olan ilişkisine yakından tanıklık etmek isteyenler için ideal bir seminer.

Tarih: 20, 27 Nisan; 4 Mayıs 2021

Saat: 19.30 – 21.30

Daha detaylı bilgi için

Haluk Bilginer “Şekspir Müzikali”

Oyuncu ve Tiyatro yönetmeni Haluk Bilginer'in sahnelediği “Şekspir Müzikali” oyununu YouTube üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Shakespeare’in sonelerinden ve oyunlarından bölümlerle oluşturulan ''Şekspir Müzikali’’, doğumundan itibaren bir erkeğin geçirdiği yedi ayrı bölümü anlatıyor.

“Şekspir Müzikali” oyununu buradan izleyebilirsiniz.

Yekta Kopan

Kıymetli bir yazar, kültür-sanat programları yapımcı ve sunucusu ve harika bir seslendirme sanatçısı olan Yekta Kopan huzur veren sesiyle kendi evinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarda “hayat devam ediyor ve ben sizin yanınızdayım” der gibi kendi kitaplarından hikayeler okuyor. İlk okumasını 16 Mart akşamı yapan Kopan yeni okumalar ile hayatımıza dokunmaya devam edecek. 

Yekta Kopan’ın hikayelerini Instagram hesabı üzerinden dinleyebilirsiniz.

Patrick Stewart ile Shakespeare

Star Trek yıldızı, ünlü oyuncu Patrick Stewart evde geçirdiğimiz bu dönem boyunca Instagram hesabı üzerinden her gün bir Shakespeare sonası okuyacağını açıkladı. Zamandan bol bir şeyimizin olmadığı bu dönemi edebiyatla doldurma fırsatına ne dersiniz?

Patrick Stewart’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeme – İçme Etkinlikleri

Baharatın Yolculuğu

Baharatların peşinde büyülü bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Sunucu ve köşe yazarı Ebru Erke; baharatın kökeni, üretimi, yetiştirilmesi ve kültürüne dair bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için dünyanın dört bir yanını dolaşıyor. Zanzibar’ın Baharat Bahçeleri’nden Marakeş’in Baharat Harmanları’na… Sri Lanka’daki Tarçın Akademisi’nden Doha’nın Baharat Kraliçesi’ne… Dünyanın dört bir tarafındaki mistik baharat hikayelerini Ebru Erke’nin sunumuyla keşfedin. 10 bölümden oluşan “Baharatın Yolculuğu” serisi, size başka dünyaların kapılarını aralayacak. Beinconnect’de yayınlanan seriyi, ilk bir ay ücretsiz üyelikle seyredebilirsiniz.

Baharatın Yolculuğu’nu buradan izleyebilirsiniz.

Madem Evdeyiz

Birbirinden yetenekli birçok şefin, işletmecinin ve eğitmenin beraberliğiyle açılan Madem Evdeyiz Instagram hesabı, kolay uygulanabilir yemek tarifleri ve pratik bilgileriyle, yemek severlerle buluşuyor. Hem evde kalmaya hem de evde yemek yapmaya teşvik eden Madem Evdeyiz, yemeğe dair sohbetleri ve canlı yayınları ile bu dönemleri keyifli bir şekilde üstesinden gelmemize yardımcı oluyor.

Madem Evdeyiz’in sunduğu lezzetli tarifleri ve sohbetleri Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Ruhun Doysun

Grundig’in başlattığı Ruhun Doysun projesi, daha rafine ve kaliteli yaşamı hedefleyen bir yolculuk olup, hayatın ve doğanın bize sunduklarının tadına varmayı önemsiyor. Ruhun Doysun ekibi, İyileştiren Gıda bölümünü birlikte izlerken aynı zamanda sohbet etmek için, yemek ve doğa severleri Youtube kanalında buluşturuyor. Evden ruhunu doyurmak ve evde geçirdiğimiz bu günleri bir buluşma fırsatına çevirmek isteyen herkesi YouTube kanalına davet ediyor.  

Ruhun Doysun’un keyifli sohbetleri ile ilgili bilgilere Instagram hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Takip Etmeniz Gereken İnternet Siteleri

Emre Duru ile Online Mindfulness Programı

Emre Duru, Hindistan’da Vipassana meditasyon programına katılmış olup Mindfulness Temelli Stres Azaltma Tekniği eğitimleri ve workshopları vermektedir. Stres kontrolü, açık ve net bir şekilde düşünebilme, öz güven ve mutluluk artışı Mindfulness’ın faydaları arasında yer almasının yanı sıra beynimizin dikkat ve odaklanma merkezini güçlendirerek anda kalmamızı da sağlıyor. Evde olduğumuz bu dönem boyunca kendinize, zihinsel, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza yönelmek istiyorsanız Emre Duru’nun Mindfulness Programlarına katılabilirsiniz.

Emre Duru’nun gerçekleştireceği Online Mindfulness Programı ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dünya Radyolarını Keşfedin

Dünyanın dört bir yanındaki radyolarda ne çalıyor bilmek ister miydiniz? Sizde yeni şarkılar keşfetmeyi seven bir müzikseverseniz, Hollanda’da başlatılan bir radyo ve dijital araştırma projesi olan Radio Garden sayesinde dünyanın birçok noktasında bulunan radyolara bağlanıp, birçok farklı dildeki şarkıları dinlemeye davetlisiniz.

IOS ve Android uyumlu uygulamaya Appstore ve Google Play’den erişebilir, daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

The Berlin Philharmonic Orchestra

Dünyanın dört bir tarafındaki konser salonlarının bir bir kapanmasının ardından, bu konuya çözüm üretmeye dair ilk adım Berlin Filarmoni Orkestrası’ndan geldi. Salonun kapatılması kararının alındığı gün  yapılması planlanan konseri, seyircisiz salondan canlı olarak yayınlayan orkestra, tüm dijital arşivini de internetten ücretsiz erişime açtığını açıkladı. Dünyanın en prestijli orkestralarından biri olan Berlin Filarmoni Orkestrası’nın attığı bu adımın sanat dünyasındaki etkisi ise büyük oldu.

Berlin Filarmoni Orkestrası’nın arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

The Metropolitan Opera

Yaşadığımız küresel salgın yüzünden dünyanın dört bir yanında kapatılan sanat kuruluşlarından biri olan Metropolitan Operası, izleyicileri ile buluşmaya devam etmekte kararlı. Geniş arşivini internet üzerinden açan Metropolitan Operası, her gün farklı bir eseri 24 saat boyunca erişime sunuyor.  Önümüzdeki günlerin programında ise Verdi’den Tchaikovsky’ye operanın pek çok efsane ismi yer alıyor. Opera tutkunları için de operaya şans vermek isteyenler için de eşsiz bir fırsat olan bu yayınları kaçırmayın.

Metropolitan Operası’nın programına ve arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

Budapest Festival Orchestra

Mart ve nisan ayındaki bütün konserlerini iptal eden Budapeşte Festival Orkestrası, “QUARANTINE SOIRÉES” (Karantina Suareleri) ile klasik müzik tutkunları ile buluşmaya devam ediyor. Budapeşte saati ile her gün 19.45’de başlayan konserler, orkestranın Budapeşte’deki merkezinden canlı olarak yayınlanıyor. Mozart, Bach ve Schubert gibi isimlerin başyapıtlarının seslendirildiği konserleri mutlaka izleyin; ruhunuza çok iyi gelecek.

Budapeşte Festival Operası’nın canlı yayınlarına ve kayıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vienna State Opera

Dünyanın en köklü sanat kuruluşlarından biri olan Viyana Devlet Operası da dijital arşivini ücretsiz erişime açan kurumlar arasında yer alıyor. Normal programından şaşmayan Viyana Devlet Operası, Die Walkure, Siegfried ve Götterdämmerung gibi eserleri her zamanki gün ve saatlerinde internetten üzerinden yayınlıyor ve bu kayıtlar 24 saat boyunca ulaşıma açık oluyor.

Viyana Devlet Operası’nın programına buradan ulaşabilirsiniz.

Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali

Cannes Film Fesivali gibi mart ve nisan aylarında yapılması gereken film festivalleri birer birer iptal olurken, 1988’den beri Amsterdam’da düzenlenen Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali, sanatseverleri çok mutlu eden bir karar aldı. Arşivinde yer alan 300 belgesel filmi ücretsiz erişime açan festival, dünyanın en büyük belgesel festivali olarak tanınıyor.

Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali’nin arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

British Council

Kendinizi farklı alanlarda geliştirebileceğiniz bu dönemde, British Council’ın bir araya getirdiği kaynaklara ve etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? British Council’ın sunduğu dijital sergiler, online öğrenme ve öğretme kaynakları, online seminerler, canlı yayınlar ve çeşitli araştırma raporlarına evinizden, rahatlıkla ulaşabilir, bilinçli olarak evde kaldığımız bu süreci kendinizi geliştirerek verimli bir hale getirebilirsiniz.

Sanata yönelmek istiyorsanız; Duvarları Olmayan Müze’nin sunduğu ‘Varmak Üzere’ dijital sergisini gezebilir, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’ten tanıyabileceğiniz ünlü oyuncu Sir Ian McKellen’ın İstanbul anılarını ve gerçekleştirdiği röportajlara göz atabilir veya Shakespeare Lives e-kitabı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İngilizce kaynaklardan yararlanmak istiyorsanız; The English Channel ile interaktif bir şekilde İngilizcenizi geliştirebilir, çoçuklarınızın keyifli bir şekilde İngilizcelerini geliştirmesi için ‘Learning Time with Timmy’ YouTube serisine göz atabilir veya alanınıza göre online İngilizce kurslarından faydalanabilirsiniz.

Bilime ilgiliyseniz; Cubed Magazine’de eğlenceli bir şekilde bilimle alakalı bilmediğiniz birçok şeyi öğrenebilir veya başarılı kadın mezunların STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) alanında gördükleri eğitime dair tecrübelerini dinleyebilirsiniz.

IELTS testine hazırlanıyorsanız; IELTS hakkında tavsiyeler alabilir veya Ücretsiz IELTS uygulama testlerinden faydalanabilir veya ücretsiz uygulamaları indirip pratiğinizi güçlendirebilirsiniz.      

British Council’ın sunduğu kaynaklar ve etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Takip Etmeniz Gereken Youtube Kanalları 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok sanat kuruluşu gibi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Devlet Opera ve Balesi’nin bütün branşları da kapılarını kapadı ve gelecek aylarda yapılması planlanan tüm etkinlikleri iptal etti. Fakat, Berlin Filarmoni Orkestrası ve Viyana Devlet Operası gibi örneklerin peşinden giden bakanlık, tüm dijital arşivini bakanlığın Youtube kanalına taşımaya başladı. Biletleri günler öncesinden tükendiği için üzüldüğünüz; Carmen, Giselle ve La Traviata gibi başyapıtlar şimdi bir tık uzağınızda!

Devlet Opera ve Balesi’nin arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.